Fatih Terim, Feghouli'ye Yer Arıyor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim, Feghouli'ye Yer Arıyor

10 numaralı mevkide kötü değildir reis..

------------Muhammed------------
----Onyekuru-Feghouli-Kerem----
----------Taylan-Gedson-----------
Linnes-Marcao-Luyindama-Gedlin
------------Muslera-----------------
benim gönlümden geçen takım da bu ama burada takım çok gümbür gümbür oynar gibi geliyor bence kerem yerine daha ayağında top tutabilen tık tık pas yapabilen bir topçu mu olsa. Kerem 2. yarı mı girse bilemedim

sağ kanatta yedlinle görmek isterim kendisini. Stoper ve sağ bek arasına çizgiye atacağı paslarla yedlin oraları otoban eyleyebilir.

Tüm takım hazır olursa şu kadronun olmasını bekliyorum ;

Muslera
Yedlin Luyindama Marcao Saracchi
Taylan
Feghouli Gedson Kılınç Onyekuru
Mohamed

Burada maçına göre şu değişiklikler olabilir ;

Luyindama-Donk
Yedlin-Linnes
Kılınç-Belhanda
Taylan-Etebo
Feghouli-Arda
Onyekuru-Kerem

Ihtiyacimiz olana kadar Yedek kulubesinde bekleyecek

7 maclik galibiyet serisinin ilk macinda oynadi,digerlerinde sakatligindan dolayi yoktu bu yuzden ayni oyuncularla devam ederiz simdilik

Bana göre ister orta sahaya deyin ister kanatta oynar deyin Emre Kılıç ilk 11'e yazılması gereken ilk isim. Feghouli oynayacaksa tek mantıklı seçenek Arda'yı yedeğe çekmek olur Emre Kılıç'la beraber değişmeli olarak kanat/orta saha oynarlar sağ açık/sağ iç olarak değişmeli.

Muslera
Yedlin Luyindama Marcao Saracchi
Taylan/Etebo
Feghouli EmreK. Gedson Onyekuru
Mohammed

iyi olduğu zaman takımı şampiyon yapabilecek kapasitede olduğunu unutmamak gerekir. Kondisyon ve hız eksiği olmasına rağmen oyun aklı ile takımın hala en değerli bir kaç oyuncusundan biri. Fegin formda olması takımı farklı seviyelere taşır. Fakat Arda problem olacaktır her kadro yapılışında. Değişerek devam edeceklerdir. Ben şahsen Gedson (kılınç)-Taylan(Etobo) önünde faydalı olacağını düşünüyorum 10 numara tarzında .tek problemi kondisyon olur o mevkide.

Üst Alt