Fatih Terim: "Galatasaraylılar benim neden 3 sene istediğimi daha iyi anlamıştır" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Galatasaraylılar benim neden 3 sene istediğimi daha iyi anlamıştır"

1626902723389.png

Galatasaray Teknik Direktör Fatih Terim, UEFA Şampiyonlar Ligi 2. eleme turunun ilk maçında deplasmanda PSV Eindhoven ile oynadıkları maçın ardından basın toplantısı düzenledi.

Fatih Terim: "Bizden daha iyi oynadılar. Rahat bir galibiyet aldılar. Galatasaraylılar benim neden 3 sene istediğimi daha iyi anlamıştır. Takımımızın bu seviyelerde oynaması için gereken şeyleri yapacağız."

Fatih Terim: "PSV, tura bizden daha yakın. Rakibimizi tebrik ediyoruz. Dün de bahsetmiştim. Avrupa'nın değişik takımlarından biriyle oynuyoruz diye."

Fatih Terim: "Elimizdeki bazı mevkilerin orijinal adamı olmadığı için böyle çıktık. Ayrıca ne Falcao hazır, ne de Mostafa'yı hazır hissediyoruz. Sonradan sokmayı daha uygun bulduk."

Fatih Terim: "İlk dakikada gol yerseniz, hangi planı yaparsanız yapın oyuncular sıkıntı yaşayacaklardır. Bu seviyede böyle goller yerseniz muhakkak ki geriye düşeceksiniz."

Fatih Terim: "Elimizdeki iki santrfor ideal olduğu zaman, oyun planımız da ona uygun olursa koyarız."

"Neden 3'lü savunma oynadığınız merak edildi?"

Fatih Terim: "Kim merak etmiş? Sen mi merak ettin?"

Üst Alt