Fatih Terim: "Galatasaraylılar bilmelidir ki 1 Ocak'ta bambaşka bir Galatasaray olacak" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Galatasaraylılar bilmelidir ki 1 Ocak'ta bambaşka bir Galatasaray olacak"

E_6fxCjVEAInvRj

Galatasaray'ın galibiyet hasreti 4 maça çıktı. Sarı-Kırmızılı takım ligin 6. haftasında Kayserispor'a 3-0 yenildi.

Teknik direktör Fatih Terim karşılaşmayı beIN SPORTS'a değerlendirdi.

Fatih Terim: "Hikmet hoca benim yerime de anlatmıştır maçı. Röportajı bu kadar uzun sürdüğüne göre. Ben bir daha anlatmayayım. Sağolsun yinede."

Fatih Terim: "Biz Galatasaray takımıyız, bu gibi şeyleri çok gördük. Altından kalkmasını biliriz, bildik. Eski günlerimize veya oynadığımız çok iyi maçlara döneceğimiz kesin."

Fatih Terim: "Biz doğru yoldayız, neticeler yanlış olabilir. Karamsarlığa kapılmanın hiçbir manası yok. Biz her oyuncunun yapmak istediğini, ne olduğunu bilecek kadar Galatasaraylıyız."

Fatih Terim: "Galatasaraylılar bilmelidir ki 1 Ocak'ta bambaşka bir Galatasaray olacak. Kusura bakmasınlar, bazen onları üzüyoruz."

Fatih Terim: "Bir kez daha söylüyorum, Galatasaray çok müthiş bir takım olacak. Galatasaraylılara söyleyeceğim, bir defa üzgünüz. Üzülmememiz mümkün değil. Ama çok gördük biz bunları. Merak etmesinler. Bazen böyle üzüyoruz."

Fatih Terim: "Bazı oyuncuların Galatasaray adına ne kadar önemli olduğu ortaya çıktı, bazı oyuncuların da bu fırsatlardan yararlanamadığı çok net. Hepsini biz teraziye koyar tartarız, adil de davranırız."

Fatih Terim: "Biz bunların hepsini çözeriz. Burada bir sorumlu varsa onun kim olduğu açık."

Fatih Terim: "Ne benim ne de Galatasaraylıların anlayışında pes etmek yok."

Fatih Terim: "Bu maçtan çıkaracağımız şey; bazı oyuncuların formayı yavaş yavaş başka arkadaşlarına devretmesi gerektiği"

Basın Toplantısı:

Fatih Terim: "Bu kadar puan kaybını açıkçası beklemiyorduk."

Fatih Terim: "Sağlık ve atletik performans hocalarıyla bir araya geldik. Bazı oyuncuları dinlendirmenin pazar ve sonrası için daha da iyi olabileceği için böyle bir karar verdik."

Fatih Terim: "Ne olursa olsun, formayı kazanmak için önemli bir uğraşta olacaklar. O da rekabet getirecek."

Fatih Terim: "Daha iyi olacağına inanıyorum bu takımın. Zaman zaman sıkıntılar olacak ama çok iyi bir takım olacağız. Bunun için çok fazla bir zaman beklememize gerek yok, önümüzdeki aylarda ortaya çıkar."

Fatih Terim: "Gustavo'nun performansından memnunum. Talihsiz bir başlangıç oldu onun için. Bence oyunun büyük bir bölümünde gereği gibi oynadı. Daha iyi olacak, öyle görünüyor."

Fatih Terim: "Her takım, bize önde basmaya çalışıyor ama hiç öyle olmuyor. Biz, yaptıkları baskı yüzünden gol yemedik. Biz inatla topla çıkmaya çalışan bir takımız, bunun üzerinde çalışıyoruz."

Fatih Terim: "Lazio maçının üzerinden 7 gün geçti. Olağanüstü bir oyun, olağanüstü bir anlayış... Rakibe pozisyon vermeyen, birçok pozisyona giren bir Galatasaray vardı. Bu oyunu geliştirip daha iyi olacağız inşallah."

Fatih Terim: "Pazar-perşembe eyvallah ama pazar-çarşamba biraz zorlanıyor bazı oyuncularımızı. Çünkü alışkın değiller. 3 günde bir oynayınca bir hayli sıkışıyoruz."

Üst Alt