Fatih Terim Gündem ve Transferlerle İlgili Açıklamalarda Bulundu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim Gündem ve Transferlerle İlgili Açıklamalarda Bulundu

hadi kendindeki oyuncuyu korumanı anlarım da artık başka takımın topçusunu da kendini aklamak için korumaya lüzum yok. ben onyekuru'nun futbolculuğunu 4 yıldır beğenmem o yüzden de alınmamasını doğru bulurum. sen de onun için aldırmadıysam aldırmadım de, oyuncu yarın oly de gene boş kaleye 15 gol atar da bi transfer daha yapar diye korkup ortadan cevap verme. gene durduk yere hem yönetimi zan altında bırakıyosun, hem de kendini komik durumuna düşürüyosun.

saha dışında az laf çok icraat.

Bir taraftar olarak söyledikleri beni hiç tatmin etmedi.Üç senedir bu takımda kadro resmen çöp.Ortada çok büyük transfer rezilliği var ve suçlu kim belli değil.

Daha transfer olacak. Ama şu sohbette bir tek yabancı stoperden bahsetmiş.
Buradanda kale ve geri dörtlünün kesin yabancı olacağını anlıyoruz.Şu bile söylediklerinin hiçbir anlam ifade etmeyeceğini zaman içerisinde gösterecek.
Böyle yaparak özellikle ligi riske atıyoruz.İşimiz çok zor.

Çoğunluğun aksine hocamızın bu seneyi milat olarak görüşüne saygı duyuyorum inşallah şans da yanımızda olur geçiş sürecinde çok önemli saha skorları.
-Jonson mu ne o takımı bir şekilde elemek
-Lige iyi baslamak
-feg, falcao , diagne gibi işe yaramazlardan en kötü 2 sini satabilmek
Bunlar olursa hocanın eli rahatlar şu an sovenler över

SM-A715F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

mostafa mohammed ile ilgili de açıklamaları yazıyor başka yerlerde. onlarla da ilgili açıklama yapıp yapmadığından emin olmadığım için şimdilik eleştirmiyorum. ama "mostafa mohammed' in burada kalacağını zaman gösterecek. daha satın alma opsiyonunun zamanına çok var" dediyse sıkıntılı bir açıklama olmuş. sen yardımcı beğendiremedik dersen birileri de çıkar biz de sana oyuncu beğendiremedik der.

Öyle olmadı mı? Altur Çinde 1 ay Alan’ın peşinden koştu alamadı son 2 günde gidip Kasımpaşa’nın kucağına oturdu.

önce alan
sonra teteh
en son çatne
forw almasak da champ olamazdık
ffp parasını o sene harcıyabilme ve devre arası olması sebebiylen de ederinden hayli fazla werdik
lakin ebemizi şeapan çatne değil, clde bundan iyisi lazım diye yarrcao denen hayduta çatneden daha fazla para bağlamamız olmuşdur. 😞😔

Adam hala 22 yasindaki topcuyu gelismemis olarak goruyor ya. Cok farkli bir gezegende Fatih hoca. Her insanin kariyerinde bir zirve olur, sonra yavas yavas asagiya dusmeye baslarsin. Fatih Terim yaklasik 7 sene once bu dususe sert bir sekilde basladi sanirim. Yorumlari beni sok ediyor, bize resmen tecavuz eden ve maci ciddiye almayan PSV'ye karsi mac sonu yaptigi aciklamalar, dizdigi ilk 11, bu tip garip yas yorumlari.. ben artik hayret ile izliyorum hocamizi..

önce alan
sonra teteh
en son çatne
forw almasak da champ olamazdık
ffp parasını o sene harcıyabilme ve devre arası olması sebebiylen de ederinden hayli fazla werdik
lakin ebemizi şeapan çatne değil, clde bundan iyisi lazım diye yarrcao denen hayduta çatneden daha fazla para bağlamamız olmuşdur.

Evet üstad plan buydu. Ozan’dan gelen paraları harcamak zorundaydık. Forvet alamayınca bir nevi borsadan hisse alır gibi davrandık ve Çatne’yi aldık parayı korumak adına. Adam TR ligi gol kralıydı öyle bitireceği de belliydi, en kötü sezon sonu aldığımız paraya Avrupadan bir kulübe satarız diye düşünüp aldık sanırım. Böylelikle o parayı yine değerlendirip hocanın istediği bir oyuncu alınacaktı sanırım vs vs..

Adam hala 22 yasindaki topcuyu gelismemis olarak goruyor ya. Cok farkli bir gezegende Fatih hoca. Her insanin kariyerinde bir zirve olur, sonra yavas yavas asagiya dusmeye baslarsin. Fatih Terim yaklasik 7 sene once bu dususe sert bir sekilde basladi sanirim. Yorumlari beni sok ediyor, bize resmen tecavuz eden ve maci ciddiye almayan PSV'ye karsi mac sonu yaptigi aciklamalar, dizdigi ilk 11, bu tip garip yas yorumlari.. ben artik hayret ile izliyorum hocamizi..

Hangi cümlesinde söylüyor 22 yaşındaki topçu gelişmemiş diye?

Doğru diyor.gelisimi devam eder 22 yaşında oyuncunun.
Adamına göre 28 de bile devam eder.
Ayhan 10 no geldi bjk ye bizde 25 inden sonra defansif orta saha oldu.boyle örnekler çoktur.
Aldığımiz Rumen icin bir anda uçacak kaçacak beklenti içinde olmayın gelişecek diyor.

SM-A715F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Adam hala 22 yasindaki topcuyu gelismemis olarak goruyor ya. Cok farkli bir gezegende Fatih hoca.

Bence siz biraz farkli gezegendesiniz. Bir futbolcunun gelisimi sadece yasi ile alakali birsey degil. Futbol bir bilgisayar oyunu degildir. Kimi oyuncu 18´de parlayip 22´de söner, kimi oyuncu gelisimini 28 yasindan sonra tamamlayip parlar. Yani herzaman öyle 18´de baylasip, 30 küsür yaslarina kadar peak seklinde ilerlemiyor kariyerler.

Bir dolu laf kalabalığı yine

Yönetici basın toplantısı mı Teknik direktör basın toplantısı mı anlamadım

Suçu yine oyunculara, kendi aldırdığı oyunculara atıp, ordan transfere bağlayıp, ordan da paramız yok’a getirmiş

Yahu millet ne cüzi bütçelere takım kuruyor, takır takır da oynatıyor

Taktik, duran top, korner, sistem, tek kelime yok yine, çünkü komple yok zaten

He bir de onyekuru transferi, biz alsak 10 milyon, Oly 5’e aldı demiş, demek ki sen 4-5 teklif etmemişsin bile, etsen alırdın, ama bence haberleri dahi olmamış

Kalkmış bir de tesislerdeki inşaat çalışmalarını anlatıyor
Hey Allah’ım ya

onyekuruyu istemedim diyemeyip yarın birgün parlarsa üzerimde suç kalmasın diye yaptığın akıl oyununu yedik sanma fatih hoca. adamı istesen 5 milyona alırlardı zaten. onyekuruyu istememek normal bişey farklı konuşmaya gerek yoktu.

-Ekibinize yeni yardımcı antrenörler katılacak mı?

Fatih Terim: "Size yardımcı beğendiremedik. Yardımcılarımdan çok memnunum. Galatasaray'da yardımcı antrenör sorunu yok."

Üst Alt