Fatih Terim: "Hani geçen sene düdük astırdılar 2 namuslu adama? Hani, nerede?" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Hani geçen sene düdük astırdılar 2 namuslu adama? Hani, nerede?"

Kesinlikle katılmıyorum..
o Fatih terimin önderliğinde o kadro olmasaydı biz bu ivmeyi kesinlikle yapamazdık..Çok büyük dönüm noktasıydı.Yatıp kalkıp dua edelim o dönemki oyuncu grubuna..

arkadaş anlamakda zzorluk çekiyorsunuz..Şu an düşdüğümüz durumun hala farkında değilsiniz.burada takımı,yönetimi en çok eleştiren taraftarlardan biriyim.
ama şu an durum çok farklı..
bu arada biat konusunda en az o saydığım takımlar kadar biat eden taraftar profiline sahibiz.Hatta daha fazla bile diyebilirim.

fatih terim efsanedir.Ama tabiki eleştirilir.Ama adama resmen hakaret eden taraftarlar mevcut..Bu kesim az buzda değil.O bahsettiğin klüpler çokdan heykelini dikerlerdi bu adamın.
Geçen sezon da hakemler doğruyordu bizi. Sonuç? Çıktık topumuzu oynadık şampiyon olduk. Bu sene top oynadık mı? Hayır. Demek ki hakemlere sallamadan önce kendi futbolumuza bakmamız lazımmış.

Bugünkü maçta Fatih hoca hakemlerden bile daha fazla suçludur. Çünkü bu takımı ne fizik yönünden ne taktik yönünden ne de konsantrasyon yönünden hazırlayamamış. Oyuncular başı kesilmiş tavuk gibi ne yapacağını, nerede duracağını bilmiyordu maçta.

İşte Fatih hocanın bu takıma aşıladığı şey de kaos futbolu yani sistemsiz futbol. Ligde bazı maçlarda işe yarayabiliyor ama Avrupa maçlarında sistemimiz olmadığı için hezimete uğruyoruz.

Ama bu böyle devam etmez. Nereye kadar bu tarz 90larda kalma futbol anlayışıyla devam edeceğiz? Nereye kadar rakipler puan kaybetse de şampiyon olsak diyeceğiz?

Hoca hakem kötüde,3-1 den şu maçı vermekte ne bileyim,Virüsten önce iyi toparlamıştın ama yine eskiye döndü durum,bari ilk 3 gireydikte belki cl ye giderdik oda hayal oldu

Virüs döneminde en cok kendini sallan futbolcular bizimkiler heralde, sanki hic bir hedefimiz yoktu ligde. Hic mi takip edilmedi acaba bu herifler evde yan gelip yatiyormu diye? Parasini almayi biliyorsa evde catir catir calismayida bilmemi, hangi devirde yasiyoruz her türlü takip etme imkani varkene video konferanz gibi hic mi izlenmemis oyuncular? Ligde hedefi olmayan takimlarin oyunculari bizimkinlerden daha hazir dönmüs durumda

Mi 9T Pro cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Virüs döneminde en cok kendini sallan futbolcular bizimkiler heralde, sanki hic bir hedefimiz yoktu ligde. Hic mi takip edilmedi acaba bu herifler evde yan gelip yatiyormu diye? Parasini almayi biliyorsa evde catir catir calismayida bilmemi, hangi devirde yasiyoruz her türlü takip etme imkani varkene video konferanz gibi hic mi izlenmemis oyuncular? Ligde hedefi olmayan takimlarin oyunculari bizimkinlerden daha hazir dönmüs durumda

Mi 9T Pro cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Dun oynadigimiz oyunla normal sartlarda yenemeyecegimiz takim yok bu ligde

Takim gayet iyi donmus

Kardeşim benim bir hafta sonum var ya, zaten doğru düzgün bir şey yaptığım yok. Evde Antepe karşı kazanmak bu kadar mı zor olur? 3-1 öndesin bundan sonra izlemem maçları

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Olan koçuk yetersizdir.Fatih terimin ciddi hataları vardır.Maç esnasında çok ağır eleştirdim.Yok ahmat çalık yok belhanda bunların hepsi son iki haftada konuşulacak konular değil.

Bakıyorum sosyal medyaya Taraftarın büyük çoğunluğu hakemden önce bu isimler üzerinde yorum yapıyorlar.

Gerçekden bu Galatasarayın bu yöneticiler ve taraftar profiliyle bu kadar başarıyı yakalaması mucize gibi birşey..

Yemin ederim çıldırdım.
Olmaz olsun böyle taraftar..
Gstvedeki iki tane ruhsuz bu camiayı resmen özetliyor.
Yemin ederim şu hakem olaylarını diğer takımlar yaşasa neler olurdu tahmin bile edemiyorum.
Fb be bjk Camia olarak tepki olarak bağlılık olarak çok net bizden iyiler.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Renkdaş şahsen benim bizde sevdiğim olay başka kulüplerde övdüğün şeylerin az olması.
Dünkü maçta Hakemin yaptıklarını eleştirmelisin. Affı yok.
Ama kendi yaptığın yığınla hata varken sadece buna odaklanırsan fb sendromu yaşarsın. Fb "benden başka herkes suçlu" "sütte leke var bende yok" mantığıyla hareket ediyor ve yıllardan beri durumu ortada. TS bu sezon Başak birkaç yıldan beri iyi top oynuyor. Bu sezon bizden istikrarlı ve derli toplular.
Biz çok fazla iniş çıkış yaşadık bu sezon. Corona olmasaydı sanki yine olay lehimize dönecekti ama şimdi tam bitti bence Şampiyonluk.
Bu katil hakeme haddini bildirirken bunları seneye düzeltelim.

İyi güzel hoş da hocam senin hiç mi suçun yok? 35lik adamı ne diye alırsın? Göz göre göre niye 9 kişi devam edersin?

Bir de bu topçular naptılar aylardır? Hiç mi çalışmadılar hiç mi etkin kalmadı üzerlerinde? Ne zihinsel ne de fiziksel hazırlanmışlar lige...

Yıllardır adaletsiz ve yanlış tercihlerin yüzünden en güzel sezonlarda bile sinir küpü oluyorum. 5 tane attığımız rahat maçlarda bile bir genç topçu beklerken oyuna Selçuk giriyor bilmem ne giriyor. Hadi gençlerde ışık göremiyorsun bu 30undan sonra top oynamayı unutan Selçuktan ne umuyorsun?

Selçuk inadın gitmediği sürece,bu sonuçlar bize hak. Şuanda yönetimde tff'ye haddini bilderecek kimse yok. Başkan ciddi bir hastalık ile mücadele ediyor,yaverleri ise mecburen onun durumu ile ilgileniyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bize bu sene dur çekileceği belliydi ama tüm bunlara rağmen yinede bu cendereden cikabilirdik. Maalesef hocam çok kotu yonetim sergiledi, futbolcular isteksiz üzerine pandemi belasi tamda form tutmusken. Ne kadar olumsuzluk varsa hepsi uzerimize yagdi bu sene..

Artık olan oldu gelecek sezonun planlaması iyi yapılmalı. Hocanin istifasina falan gerek yok. Kredisi var. Seneye bizi yeniden şampiyonluğa ulastirir ben inanıyorum.

22x Turkish Champions

sen önce takımına futbol oynat sonra konuş

nasıl ki ali koç başarısız olunca tff ve hakemlere sallıyor diyorsan sen de aynısını yapıyorsun

takım çok iyi giderken virüs var oynamayalım diye ağladın. bjk maçının seyircisiz olmasını istemediğin için. kazanamayınca yine ağladın

sanıyordun ki 1 ay sonra ligler tekrar seyircili olarak başlar sanıyordun galiba

en çok bizi etkiledi virüs

çünkü futbolcular senin yaptığın antremandan bir şey kazanmadıkları için maç oynaya oynaya kuvvetlenmişlerdi

liglere ara verilince her takım hemen hemen aynı gücünde dönerken biz ligin en zayıf takımı olduk

şimdi çıkıp zırlayıp durma boşuna

yaşıtların çocuklarıyla oyun parkında

başkan olmanı isterim ama sezon sonu yallah artık

okan buruk veya alman 1 hoca gelecek

ümit davalayı ise aklından bile geçirme

Hakem maçın içine edenlerden biri sadece. Atamadığımız goller, Ahmet,Okan,Belhanda ve Sekidika hataları. Takımın kötü oyunu. Selçuk’un maça girmesi. Hocayı ve takımı eleştirelim ama hakemi de unutmamak lazım. 2 haftadır bizim üzerimize oynanıyor.

Geçen sezon da hakemler doğruyordu bizi. Sonuç? Çıktık topumuzu oynadık şampiyon olduk. Bu sene top oynadık mı? Hayır. Demek ki hakemlere sallamadan önce kendi futbolumuza bakmamız lazımmış.

Bugünkü maçta Fatih hoca hakemlerden bile daha fazla suçludur. Çünkü bu takımı ne fizik yönünden ne taktik yönünden ne de konsantrasyon yönünden hazırlayamamış. Oyuncular başı kesilmiş tavuk gibi ne yapacağını, nerede duracağını bilmiyordu maçta.

İşte Fatih hocanın bu takıma aşıladığı şey de kaos futbolu yani sistemsiz futbol. Ligde bazı maçlarda işe yarayabiliyor ama Avrupa maçlarında sistemimiz olmadığı için hezimete uğruyoruz.

Ama bu böyle devam etmez. Nereye kadar bu tarz 90larda kalma futbol anlayışıyla devam edeceğiz? Nereye kadar rakipler puan kaybetse de şampiyon olsak diyeceğiz?

oyun ile alakalı görüşlerine katılıyorum.

Yahu ben burada transferlere, bu transferleri yapanlara,yöneticilere sallarken çoğu taraftar polyana modunda her haltı savunuyordu..Şimdi aynı kişiler hakemden önce teknik ekibi futbolcuları eleştiriyor.

Fatih terim ile hakem arasında suç kıyası yapılmaz. Heleki bu kanı bozuk şerefsizlerle hiç yapılmaz.

Arkadaş bir Galatasaraylı olarak şu saatten sonra oyuncular, oynanan oyun, yöneticiler falan benim yorumlarımda bu hakemlerin önüne geçemez.Bir tek gerekli basın toplantısı yapmayıp bu klübün hakkını savunmayan yöneticileri hakemlerin önüne koyarım.Bundan sonra oynanan oyun, şampiyonluk falan umrumda değil.

Siz olayın ciddiyetinin farkında değilsiniz.

Renkdaş şahsen benim bizde sevdiğim olay başka kulüplerde övdüğün şeylerin az olması.
Dünkü maçta Hakemin yaptıklarını eleştirmelisin. Affı yok.
Ama kendi yaptığın yığınla hata varken sadece buna odaklanırsan fb sendromu yaşarsın. Fb "benden başka herkes suçlu" "sütte leke var bende yok" mantığıyla hareket ediyor ve yıllardan beri durumu ortada. TS bu sezon Başak birkaç yıldan beri iyi top oynuyor. Bu sezon bizden istikrarlı ve derli toplular.
Biz çok fazla iniş çıkış yaşadık bu sezon. Corona olmasaydı sanki yine olay lehimize dönecekti ama şimdi tam bitti bence Şampiyonluk.
Bu katil hakeme haddini bildirirken bunları seneye düzeltelim.

Arkadaş gerçekten anlamıyorsunuz..
Bu hakem hataları öyle geçiştirilecek hatalar değil.
Takımı eleştirmek başka bir şey hakemi konuşmak başka birşey.
Ama şu saatten sonra takım falan konuşulmaz arkadaş..
Çünkü anormal bir durum var.

oyun ile alakalı görüşlerine katılıyorum.

Yahu ben burada transferlere, bu transferleri yapanlara,yöneticilere sallarken çoğu taraftar polyana modunda her haltı savunuyordu..Şimdi aynı kişiler hakemden önce teknik ekibi futbolcuları eleştiriyor.

Fatih terim ile hakem arasında suç kıyası yapılmaz. Heleki bu kanı bozuk şerefsizlerle hiç yapılmaz.

Arkadaş bir Galatasaraylı olarak şu saatten sonra oyuncular, oynanan oyun, yöneticiler falan benim yorumlarımda bu hakemlerin önüne geçemez.Bir tek gerekli basın toplantısı yapmayıp bu klübün hakkını savunmayan yöneticileri hakemlerin önüne koyarım.Bundan sonra oynanan oyun, şampiyonluk falan umrumda değil.

Siz olayın ciddiyetinin farkında değilsiniz.
Renktaş ben zaten hakemlerin puştluğuna meşru demiyorum. Önce bir adam gibi futbol oynayalım, mücadelemizi gösterelim hakem bizi doğruyorsa sesimizi çıkarırız. 2011'de Antep'e Arenada hakemler yüzünden kaybettik. O gün iyi de futbol oynadık, iyi mücadele ettik ama hakemler yüzünden kaybettiğimiz için takıma tek bir kelime eleştiri getirmedik. Hatta gurur duydum takımın hakemler tarafından katledilmesine rağmen pes etmeyip isyan etmesine.

Ama dünkü maçta ne futbol vardı ne mücadele ne de konsantrasyon. Hal böyle olunca önce suçu hakemlere atmamızı doğru bulmuyorum. Hadi diyelim bu maçta hakem doğramasaydı da 3 puan alsaydık. Ya Başak ve Ts maçlarında ne olacaktı bu takım? Gerçekleri görmeliyiz artık. fenerliler gibi her suçu hakemlere atmamalıyız.

Boş yapmayalım Yasinciğim, korona arası girmese gümbür gümbür şampiyonluğa gidiyorduk. Tam kıvam yakalamışken, önüne geleni yıkarken bir ara verildi. Takım ritmini kaybetti.

Adamim herseye katiliyorum ama son senelerde ne basarimiz var Avrupada?

Bak Ben buna bakarim, kimsenin seyinde degil bizim Lig, Avrupada bi bok yapamiyoruz.
Sneijder ve Drogba zamaninda Ünal Aysal aldi, Ikizide Ego yapti ve gitdi.
Kaybeden Galatasaray oldu!

Takimda ne var Allah askina, Fenerbahce bizden berbat, BJK Aynen öyle .

Bak bu sene CL gitmiyelim neler oluyor.
Yokki Genclere deger veren veya Scout ekibi 1-2 Genc getirsin.

Luyindama ve Marcao diyorlar ama Ben 16-17-18-19 yasindakinlerden konusuyorum.

Fatih Hocam herseyi Ben yapcam diyor ve bunuda beceremiyor, ne kadar sevsemde, herkesin bir görevi vardir.

Fatih Terim pek götüremiyor gibi geliyor artik.

Yahu bunların hepsine okey..
Ama şu an bunu tarışmanın, burayı yoğunlaşmanın hiçbir faydası yok..
Galatasarayın alehine yapılan hataların ciddiyetinin farkında değilsiniz.

Boş yapmayalım Yasinciğim, korona arası girmese gümbür gümbür şampiyonluğa gidiyorduk. Tam kıvam yakalamışken, önüne geleni yıkarken bir ara verildi. Takım ritmini kaybetti.
Bir yukarıda dediğinize yanıtım oldu. Ayrıca bu Corona denen şey sadece bizim takımın başına mı geldi? Ligin fizik olarak en zayıf takımıyız. Bu gerçekleri görmeden hakemler bize komplo kurdu dersek fener gibi başarısız olmaya mahkumuz.

Vefasizliga gerek yok. Hocam bize yasattiklarin yeter. Bu senede sampiyon olmayiz Galatasaray askimiz azalmaz bilakis daha da artar. TFF ve MHK serefsizlerine karsi her platform da birlik olup savasilmali.

Üst Alt