Fatih Terim: "Hep Galatasaraylı kaldım!" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Hep Galatasaraylı kaldım!"

2013 Ağustos'un da ne kadar iyi Galatasaray'lı olduğunu gördük.

Galatasaray sevgin 24.8 Milyon Euro'ymuş.

Şimdi bize zemin yapma, unutuldu zannetme.

Galatasaray operasyonunun başlangıcına katkı sağlayan tek kişisin.

Ünal Aysal'a destek çıkıp hiç bir yere gitmiyorum deseydin, şuan 22-23. şampiyonluğu almış CL'ye üst üste 7. defa katılıyorduk ve ona göre kadroumuz vardı.
Emeklilik icin temiz para o para icin babami tanimam. Turkiyenin %90i da tanimaz cok net

Tabi tabi, bos mukaveleye imza atarsin cünkü aldigin rakamin haneleri o kagitlara sigmiyor da ondan. Yalaka seni... bari yaladigin kisi omurgali biri olsa. Yalaya yalaya tüpcü denen sahtekari yaliyorsun. Hadi yallah...

UNUTMA UNUTURMA ARDA VE F.TERİM in Galatasaray'dan Milli takıma kaçarak terkettiği günleri. Galatasaraya play off çıkaran, yoktan here sana 9 maç ceza veren federasyonu yalayıp siyasetini elini öptün.
Eskiden İMPARATORdun şimdi sadece HAİNSİN...

efsanedir her zaman efsane olarak kalacak şu an gelse yine sevinirim AMA bu bize kazık attığı gerçeğini değiştirmez,artık kendisine karşı benim gibi birçok taraftar da sevgi beslemiyor. saygımızsa eskisi kadar olmasa da sürüyor

fft64_mf1780016.Jpeg

Baska soze gerek yok.Bizden uzak olsun yeter.

Galatasarayli adam dusmanin kucagina oturmaz
Galatasarayli adam kendi kisisel egosunu kenara birakip, Galatasarayin basarisini ister
Unal aysali sattin, takimi birakip 3misli para veren milli takima gittin

Unutmayin, Fatih Terimi fatih terim eden Galatasaraydir.

Üst Alt