Fatih Terim: "Herkes kağıdını kalemini hazırlasın. Önümüzdeki dönemdeki transfer listesini açıklayacağım" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Herkes kağıdını kalemini hazırlasın. Önümüzdeki dönemdeki transfer listesini açıklayacağım"

Fatih Terim: "Yeni transferlerden Muhammet kadroda. Ancak onu pandemi ve prosedürler dolayısıyla ancak o var. Herkese de geçmiş olsun. Bir transfer dönemi bitti ama herkes kalemi kağıdı hazırlasın. TV'nin başına geçsin. Yakında önümüzdeki transferin listesini açıklayacağım."

Fatih Terim: "Herkes kağıdını kalemini hazırlasın. Önümüzdeki dönemdeki transfer listesini açıklayabilirim."

Fatih Terim: "Aç, genç, başarıyı isteyen bir transfer şekliyle, kazancıyla geçiyoruz. Bunun için önemli mesailer verdik. Bir teşekkürü hak ettiler. Bu transfer dönemi bitti ama gösterdi ki taraftar, camia olarak birleşmemiz gerektiği ortaya koymuştur. Bu çok önemlidir."

Fatih Terim: "Hem zamana hem paraya ihtiyaç var. Bu açıklayacağım listede zaman ve paranın yetmeyeceği şeyler olabilir. Burada scout grubumuza ve sportif direktörümüze, yönetimize, Abdurrahim Bey ve başkana ayrıca teşekkür ediyorum."

Fatih Terim: "Ozan Kabak dün imzadan 'sizi aramak istedim' dedi. Son zamanlarda insanlar çok alışık değil böyle şeylere. Vefa, sevgi, saygı, unutmama... Bunlar güzel değerler. Benim çok hoşuma gitti."

Fatih Terim: "Kendisine ben giderken, daha da ileride başka yerlerde olacağını söylemiştim. Allah yolunu açık etsin."

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ahmet Çakar: Fatih Terim'in heykelini diksek beton yetmez! - YouTube

Üst Alt