Fatih Terim ile Yönetim Krizinin Perde Arkası! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim ile Yönetim Krizinin Perde Arkası!

Toplantı Gündemi;
  • -Teknik Direktör Fatih Terim ile yönetim arasında sorun olmadığı ifade edilecek
  • -Sarı-kırmızılıların transfer yapmak için limitinin olmadığı belirtilecek.
  • -Mevcut futbolculara beklenen düzeyde cazip tekliflerin gelmediği söylenecek.
  • -Mustafa Cengiz yönetiminde getirilen ve yollanan futbolculardan bahsedilerek bir liste çıkarılacak.
  • -Erken seçimin olacağı açıklanmışken şu anda istifanın bir işe yaramayacağı dile getirilecek.
Bos yani. Neyse az kaldi az

Hem yönetim hem hoca akıl tutulması yaşıyor şuan ikisi birbirini etkiliyor.
Yönetim beceriksiz hoca da egolu sonuç şuandaki kaos ortamı.
Yönetim güçlü olsa hoca da ayağını denk alır konuşmalarina dikkat eder.

Bizimde en büyük şansımız Terim, başka hoca olsa şuan trabzonspor la aynı veya altında olurduk
aynen öyle daha önce yaşadık benzeri senaryoyu hoca gitsin gene yaşayacağız. o yüzden sağlam bir sistem kurulmadığı sürece (yedeğiyle altyapı oyuncusuyla hemen hemen aynı oyunu oynayan galatasaray) hoca bir yere gitmemeli. sistem bozuk. 20 hafta forvetsiz oynanan sezonumuz var ya. sonra diagne geldi ama bence hala forvetsiz oynuyoruz. buna rağmen potata tutunabilmek, o oyuna şampiyonlukların gelmesi mucize. terim mucizesi.

Her seyin sebebi Gomis'in satilmasi ve Cagne'ye 13 milyon verilmesi.
Hadi Gomis neyse de 13 milyona en az 4 tane genc oyuncu alabilirdik. Dürüst olmam gerekirse bu transfer donemine kadar %51 Terim'i sucluyorum.
Fakat suanda top yonetimde. Yazin FFP bittiginden suanda kiralik + opsiyon ile en az 2 oyuncu alabiliriz. Riske girip bu oyunculari almaliyiz. Onyekuru dedigin adam daha 22 yasinda ve 1 milyonun hesabi yapilacak adam degil. Bu hesap kitap islerini Falcao veya Cagne alinirken yapacaklardi. Yazilanlar dogruysa 7.5 milyon Irfan icin yine cok degil. 7.5 milyona 3 tane genc aliriz diyorlarsa, buyrun alsinlar :) Alma diyen de yok zaten

Kiralık
1-Oghenekaro Etebo - Kiralık
2-Jean Michaël Seri - Kiralık
3-Mario Lemina - Kiralık
4-Henry Onyekuru - Kiralık
5-Florin Andone - Kiralık
6-Marcelo Saracchi - Kiralık
7-Emre Mor - Kiralık
8-Steven Nzonzi - Kiralık
9-Badou Ndiaye Kiralık (bu adam zaten bizimdi lan :D)
10-Konstantinos - Kiralık
11-Semih Kaya - Kiralık

Bedelsiz
1-Emre Kilinc - Bedelsiz
2-Fatih Öztürk - Bedelsiz
3-Omar Elabdellaoui - Bedelsiz
4-Kerem Aktürkoglu - Bedelsiz
5-Arda Turan - Bedelsiz
6-Ryan Babel - Bedelsiz
7-Sener Özbayrakli - Bedelsiz
8-Adem Büyük - Bedelsiz
9-Jimmy Durmaz - Bedelsiz
10-Falcao - Bedelsiz
11-Jesse Sekidika - Bedelsiz
12-Okan Kocuk - Bedelsiz
13-Taylan Antalyal i-Bedelsiz
14-Mugdat Celik - Bedelsiz
15-Emre Tasdemir -Bedelsiz

Bonservisli
1-Christian Luyindama
2-Valentine Ozornwafor
3-Mbaye Diagne
4-Marcão
5-Emre Akbaba
6-Yuto Nagatomo
7-Ömer Bayram

Tüm transferler şunlar. Bedelsiz diye nerede bir çöp var varsa tutup getirmişler :D Lan o dönem bedelsiz olan bir sürü taş gibi topçu vardı sanarsın onları alıp gelmişler de :D

Transferin yarısı kiralık kalan yarısı da takviye zaten. Yıllardır sorduğumuz soruyu tekrar soruyorum. Bu takımın 11'i için kaç tane oyuncu almışsınız hoca kaç tane istemiş onu açıklayın bilelim.

Son 1-2 yıldır özellikle, alternatiflerine kadar iyi scouting yapıyor/yaptırıyor hoca. Yönetim iş bitirici olmadığı için hep bonservissiz oyuncular ve menajer önerileriyle hareket ediyoruz ama. Hocanın bizim gibi illallah etmesi de bundan. Haksız diyemez kimse.

Üst Alt