Fatih Terim: "İstediğinizi şampiyon edin, oynamayalım kardeşim eğer birilerine zarar gelecekse!" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "İstediğinizi şampiyon edin, oynamayalım kardeşim eğer birilerine zarar gelecekse!"

biz top mu oynadık şimdi yapma Allah aşkına yav

Yav oynamak istemeyen büyük takıma karşı 3 karşı karşıya (Onye, Fegh, Donk), 2 bomboş duran top buldun. Yanlış formasyonla oynadığın günde bile 4-5 tane atman gereken fırsata girmişsin. Beşiktaş'ın tek pozisyonu faulle başlayan Ndokou'nun karşı karşıyası. 1 tane de Caner'in içeri şişirmesi var. Perşembe'ye kadar seyircili oynanacak maç devlet zorlamasıyla seyircisize çevrilmiş, ertelenmesi gereken lig federasyon zorlamasıyla oynanmış. Bu psikolojide çıkıp bamgüm top oynamak kolay değil ki buna rağmen sana maçı kazandıracak kadar da pozisyona girmişsin. Şöyle maçları deplasmanda oynasan içerde seyircisiz oynamandan daha iyi olur. Resmen şevk kırıcılığın son noktası, hele de bu akşamki gibi oynamak isteyen taraf için. Normal şartlarda tabii ki kusursuz oynamadık ama zaten bu maçı en anormal durumlarda oynamak durumda kaldığımız düşünülürse kötü bir performans da sergilemedik.

Hoca bazen boku topculara atar ama bugun oyle yapmamis. Rahat almamiz gereken bir macti olmadi. Ne hoca ne topcular bir kaci haric konsantre olmamislar. Yalniz maclar kesinlikle tatil edilmeliydi ve umarim edilir.

Simdi hocaya kizmak cok kolay. Zaten iki senedir kiziyorum(z). Ama bu Fatih Terim. Ulkede borusu oten uc bes kisiden biri. Su yaptigi konusmayi, ettigi sitemi 80 milyon duz vatandasin hic biri yapmaz, yapamazdi. Sinik bir millet oldugumuzu unutmayin. Cikip laf etmis, iyi de etmis. Umarim birileri gerekli not almislardir.

Önce bir olayın ciddiyetini anlayın, hoca diyor ki top mop umrumda değil, futbolcuların da değildi. Siz hala teknik taktikten hocaya sallamaya çalışıyorsunuz. O işin yapılacağı zaman şimdi değil

Yahu baslarim korkunuza. Gectigimiz Carsamba - vaka sayisinda Turkiye’nin 500 kati olan ulkede - 60 bin kisinin katilimiyla 150 dakika catir catir top oynandi, Atleticolu oyuncular sevinclerini seyircilerin arasina dalarak kutladi.

O tabloyu sosyal medyadan o aksam like eden Falcao, Obi Mikel, Fatih Terim bugun gelmis zavalli rolune burunuyor.

Terim tam bu ilk yaridaki bahaneci hareketlerinden arinip, ligin ikinci yarisinda teknik direktorlugune dondu derken eski retorike donduk yine.

Ahmet Cakar ne sacmaliyor bu kadar arkadas
Gelismis ulkede tv de bu konuda bu kadar sacmalasa yallah sokorlar iceri lan

JJ | MP

ersun apo ne laflar söyledi ersunun birinde tff ye yatırıp sizi bilmem naparım demediği kaldı ceza yemediler hoca bunları dedi diye ceza yemesi baya bi komedi olur.

Komedi dükkanı gibi 1 federasyon var üstat. Ceza alması yüksek iht. Bu maçların oynanmasına da devlet karar vermiş herhalde. devlet diyorsam geniş düşünme, tek başına reyz. lafının üzerine laf söyleyeni silivriye gönderiyorlar

sittir et bu mevzular uzar. Avrupada spor salonları da kapatılmış 1 süre. ne bok yicez.

1. Sen fazla Rıdvan Dilmen izlemişsin galiba Renkdas.
2. Perşembe gününden beri Galatasaray tarafından maçlar ertelensin deniyor. Sence Mustafa Cengiz erteleme isteyip Futbolcular isteyip Terim istemiyor muydu. Başkan aciklama yaptı. Kulüp yaptı Futbolcular yaptı.
3. Tabi biz bugün top oynamadık. Sergen çok iyi yönetti değil mi. Bugün Galatasaray her konuda üstündü. Ama top girmedi. Buda biraz futbolcuların kafası tam maçta olmaması ile yorumluyorum. Beşiktaş Sergen geldiğinden beri en zor durumda kaldığı maçı oynadı.
Mesele taraftarin gazini almak icin aciklama yapmak degil. Kulupleri bir araya getirip erteletmeyi saglamak. Baskan ve yonetim konusmak icin degil icraat icin var. Ayni sekilde bu ulkenin en buyuk teknik adamida biraz saygi goruyosa tum teknik adamlari bir araya getircek yine ayni sekilde karar mercilerine baski uygulayacak. Yoksa onlarin bizden farki ne. Ridvan konusunda yazdiklarim kendi icin acilan baslikta mevcut.

Nekadar hocamiz hakli olsa da, hepimiz biliyoruzki:

Bu maçı kaza bela kazansaydik bunlarin hiçbiri tekrar dillendirilmezdi. Bu saatten sonra bahane gibi duruyor. Prim vermemeliyiz. Bence artik onumuze bakma vakti.

Biz iyi top oynamadik kabul ama objektif olun biraz. Bana gore Besiktas temposu, fizik gucu ve taktik disiplini ile suan ligin en iyi 4 takimindan biri. Bizi iyi top oynamamaya iten Besiktasti. Buna ragmen rahatlikla kazanacak kadar gol pozisyonu bulduk.

Biz iyi top oynamadik kabul ama objektif olun biraz. Bana gore Besiktas temposu, fizik gucu ve taktik disiplini ile suan ligin en iyi 4 takimindan biri. Bizi iyi top oynamamaya iten Besiktasti. Buna ragmen rahatlikla kazanacak kadar gol pozisyonu bulduk.

En çok üzüldüğüm konu bu zaten. Şu anda dış etkenlere rağmen (geçen haftaki hakem hatası ve bu haftaki seyircisiz maç) yine de lider olarak bitirmeliydik haftayı. Eskiden kötü oynadığımız maçlarda bile 3 puan kazanıyorduk ama iki haftadır rakipten iyi olmamıza rağmen puanlar kaybettik. Ve bu baskı olacaktır artık.

1-3 maç arası ceza gelmesi yüksek olasılık yaw. futbolculardan sonra kendisi konuşmaz artık diye düşündüm ama duramadı. anlayabiliyorum ama yıllarca bu işlerin içerisindesin hoca, konuşsam ceza alacam deyip konuşuyorsun. sana güvenen bir takım var. ceza alsan ne olcak, kim kazançlı çıkacak

Üst Alt