Fatih Terim: "Kadromuz bu kadar işte" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
bidaha erene o formanin yüzünü gösterme hoca, tolgayla latoyu ahmeti saymiyorum zaten ama eren konusu cok mühim, gomis cift forvet oynayamiyor, dün bariz eren salagi gomisin oyununu bozdu, vazgec artik su geri zekali adamdan!

Hacza aynı 11'lerle, kaybedilen son iki maçtan daha başarılı sonuçlarla ayrılırdı muhtemelen. Malzemeye göre oyun planın olmalı.

Top tekniği sıfır olan düz orta sahalar varken dün yine çift santrafora döndü. Gomis riske edilebilir bir oyuncu ise Feg ve Bel denen top tepiciler ne. Terim'in yerinde olsam ikisini de 11 çıkarır 90 dakika oyunda tutardım. Madem Garry'i oyuna alacaksın Yasin'i beke çek Lato'yu çıkar en kötü. Herif takım arkadaşlarına fake atmak dışında bir halt yapmıyor, ne oynadığını kendi bile bilmiyor. Merkezde iki hantal, ağır stoper varken savunmayı daha da felç etmenin alemi yok.

Bir de oyuncular acisindan dusun . lato ne yaparsa yapsin devam etmeyecegi belli , iyi niyetli olsa dahi neden yorsun kendini .. burada da bir stratejik hata var bence , gelecekte bu takim icin aday olabilecek , transfer yapabilecek adamlar olsa neyse , umut kesilmis lato lar erenler ile bu kadar olur

Bir de oyuncular acisindan dusun . lato ne yaparsa yapsin devam etmeyecegi belli , iyi niyetli olsa dahi neden yorsun kendini .. burada da bir stratejik hata var bence , gelecekte bu takim icin aday olabilecek , transfer yapabilecek adamlar olsa neyse , umut kesilmis lato lar erenler ile bu kadar olur

Neden yorsun kendini ne demek yahu? Para aliyor para! Isi bu. Seneye baska takimda oynamayacak mi bu adam? Sene sonunda jubile yapacaksa bir sey demem ama daha futbolu birakmasi icin erken. Hos futbol onu birakmia bu cok belli.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Kendisiyle devam edilmeyecegini bilen ve bu tip bir macta birinin gorup talip olmayacagini da anlayacak kapasitede biri kendisini yormaz ,ki lato yormuyor demiyorum ama bu oyuncu ozelinde kapasitesizlikten ziyade bir duygu kontrolu sorunu olsa gerek

bir oyuncu bu kadar dusemez takim degistirip de .

Vallah maç öncesi neredeyse hepimiz tamamen yedek çıkalım diyorduk.

Ben kızmam hocaya. Bu kadar kazmayı bir araya getiren Dursun ve Tudor'a kızarım.

sent via GSC

Hocam kadro bu kadar da, o zaman neden tamamen bunlarla çıkıyorsun, keşke bu değiştirdiğin 9 oyuncunun yarısını genç takımdan seçseydin de öyle kaybetseydik. Genç oyuncular bu maç da oynamayacak da ne zaman oynayacak.

Kupanın çok bir getirisi yok iyi karar verdi hoca.Burada tam kadro çıkıp hafta sonu lige havlu atmanın anlamı yok kaldı ki dinlenmiş kadro ile bile maçı alacağımız şüpheli.Özellikle beklerimizin yaşı belli 3 günde bir at gibi 80 metre gidip gelemezler.

hocam haklısın bunlar çöp ama sende skor garanti değilki gomis rodriguez denayer ile başla skor avantajını alınca değişklik yapsaydın

Tamam 3 kupa keyifli bir tabir ama benim onemsedigim bu degil , sampiyon olursak unutulur gider . Dediginiz gibi finalde bir maglubiyet riskini de kaldirmis olduk ama bunlar teselli tabi

Fakat ligi ilk 2 de bitiremezsek , cunku puanlar cok yakin , o zaman o avrupa ligi on elemeleri cok tat kacirir

Koskoca Gs'de 11 topçu varsa terimi asla suçlamam 1 tane bile sağlam yedeğimiz yok Arkadaşlar sorun çok ciddi yemişim kıytırık kupasını hep alıyoruz bu seferde almıyalım ama sorun daha ciddi.

Seneye cl lig kupa var yaklaşık 50 maça çıkacaz ve sadece 11 hatta 11 de yokta iyimser söylüyorum 11 topçumuz var.

Kimse kusura bakmasın ama bunu başka biri dese "Oyunculara suçu atıyor" diye 1000 tane laf yerdi.

Sene başı forumun ve medyanın büyük kısmının "hocasız da şampiyon oluruz" "tarihin en iyi kadrosu" dediği kadro değil mi bu kadro??

Haa derseniz ki "Ndiaye gitti" diye ben de derim ki Nagatomo ve Feghouli gibi iki önemli isim katıldı bu takıma. Ağustos-Eylül-Ekim aylarında burada neler dendiğini hepimiz biliyoruz,yalana gerek yok.

Üst Alt