Fatih Terim: "Kazanamadığımız için mutsuzum ama Emin için mutlu oldum." | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Kazanamadığımız için mutsuzum ama Emin için mutlu oldum."

Fatih Terim: "Maç öncesi benim için önemli olan şeyin vazgeçmemek, bırakmamak gibi bazı unsurlar olduğunu söylemiştim. Bugün hakikaten oyuncularımın ayaklarına, ellerine sağlık. Çok iyi oynadık. Normalde kazanmamız gerekirdi ama bu kadar mücadeleye saygı duyuyorum."

"Bu kadar eksiğe rağmen bu mücadele, bu futbol, beni sevindirdi. Oynanan top, Galatasaray'a yakışan bir futbol. Muhakkak ki dışarıdan seyreden gözler için eksikler var ama biz bahane etmiyoruz, sebep göstermiyoruz. Ne varsa onunla oynamaya çalışıyoruz."

Emin'e çok sevindim. Olağanüstü mücadele etti. Çok mutluyum. Kazanamadık, mutsuzum ama Emin için mutlu oldum."

"Yenip 5 puanlık farkla ilgili konuşmayı çok isterdim ama olmadı. Çok
yaklaşmıştık.Yapacak bir şey yok, devam edeceğiz. Yeter ki böyle oynayalım. Galatasaray her haliyle iyi futbol oynamaya devam edecek."

"Lemina'nın durumu da pek iyi durmuyor açıkçası. Falcao oynar mı? Sağlık heyetimiz bakacak, bilmiyorum."

"Pandemi öncesi olağanüstü futbol oynayan bir Galatasaray vardı. Muhteşem bir futbolla geliyordu Galatasaray ama biz pandemide olan oyuncularımızı kaybettik. Ardından da zaten gereğini bize yapınca... Kartlar, cezalılar oldu. Olmayan kararlar oldu."

Devamli bahane aramaktan vazgecmelisin.

Pandemi butun dunyayi eline aldi, sadece bizi degil.

Koskoca takim 90 dakika boyunca olmayan forvete orta acmaya calisti, sen bunun hesabini ver.

Emini daha once oynatsa ve kotu oynasa yine soverdiniz

Yenildikleri mactan sonra genc topcusunu roportaj vermeye gonderen zihniyetin oldugu ortamda topcuyu dogru zamanda oynatip parlatmaya calisan zihniyetin yaninda yer almaya devam edecegiz

Yıllarca genç oyunculara güveniyle bilinen fatih hoca sizce Emin'i niye bu kadar bekletmiştir biraz düşünün. Ozan sürekli penaltı yapınca demeyen kalmadı mis gibi oynuyordu penaltılar dışında. Daha yeni 17 olmuş sınava bile girecek yaşta olmayan birisi için temkinli olması gayet doğal.

Eminin daha oynaması icin 8 yıl var

taylan antalyalı 25 yasında ama genc diye riske atılmıyor taraftar tepkisinden emin 8 yılın var aslanım

Fatih Terim: "Taylan Antalyalı'nın bu kadar çok konuşulmasını yadırgadım açıkçası. Taylan'ın Galatasaray'da oyununu seyrettiler mi, ne vereceğini biliyorlar mı, çok merak ediyorum. Taylan'ı böyle bir maçta bu rizikonun içine atar mıyım genç çocuğu? Hazırlıyoruz, zamanı var."

Hocaya bu konuda güvenmek lazım antremanda oyuncuyu izleyeb kendisi hazır olduna inandıgı an oynatır oynatdıda umarım gelişimine devam eder emin

Üst Alt