Fatih Terim: "Kazanamazsak geçeriz kenara, Beşiktaşlı dostlarımızı tebrik eder ve alkışlarız" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Kazanamazsak geçeriz kenara, Beşiktaşlı dostlarımızı tebrik eder ve alkışlarız"

Fatih Terim: "Halil ve Gedson'la ilgili düşüncelerimi söyledim. Bir seçim ortamının oluşması, kurumlarda devamlılığı, ki benim bildiğim kurumlarda devamlılık esastır, sekteye uğratabiliyor. Gerek dış, gerek iç transfer, zaman zaman konuşuldu. Herhangi biten bir şey yok."

Fatih Terim: "Halil'in de, Gedson'ın da olmasını istediğimi söylemiştim. Nasıl olur, nasıl biter bilmiyorum açıkçası. Ama bu iki oyuncu da kalmalı"

Hani noldu şimdi sezon boyu hakemler, tff diye diye söylendin, kimbilir kaç maçta kulübede bile değildin, yok adaletsizlik, yok terazi, bi ton kavga gürültü... Hepsi sonunda bjk'yi tebrik edip alkışlamak için miydi?

SM-G970F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Daha yeni saçma sapan golümüz iptal edilmiş, hocamız da böyle konuşunca laf insanın ağzına tıkılıyor işte.Besiktas maçında da Diagne'nin emsali olmayan kırmızı kartına doğru karar demişti.
'Tamam takım oynamıyor ama hoca giderse bizi koruyacak kimse kalmaz.' diyen arkadaşlar ne düşünüyor acaba

Fatih Terim: "Halil ve Gedson'la ilgili düşüncelerimi söyledim. Bir seçim ortamının oluşması, kurumlarda devamlılığı, ki benim bildiğim kurumlarda devamlılık esastır, sekteye uğratabiliyor. Gerek dış, gerek iç transfer, zaman zaman konuşuldu. Herhangi biten bir şey yok."

Fatih Terim: "Halil'in de, Gedson'ın da olmasını istediğimi söylemiştim. Nasıl olur, nasıl biter bilmiyorum açıkçası. Ama bu iki oyuncu da kalmalı"
Istikrardan bahsedecek en son kisi sensin yaw.

Hocaya kızanların beşiktaş'ın puan kaybetmesini istemeyenler olması da ayrı bir ironi alın işte alternatif takımınız olmadı mı şampiyon alkışlarız biz de ne olacak yani

Üst Alt