Fatih Terim: "Keşke UEFA bize ceza verseydi!" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
0x0-fatih-terim-galatasaray-floryadan-idare-edilmez-1557468060945.jpg

Fatih Terim, önceki akşam Galatasaray Düşünce Derneği'nin konuğuydu. Kulüp üyeleriyle bir araya gelen Terim, çarpıcı açıklamalar yaparken adeta içini döktü:​
- Galatasaray'ı başkan ve yönetim idare eder. Florya'dan idare edilmez. Asla böyle bir şey olmamıştır. Zaten hiçbir başkan da buna müsaade etmez. Ama şahsi hesaplar, kaygılar dile getiriliyor. Divan Kurulu'nda konuşacağım. Hiç kimsenin bilmediği kadar Galatasaray'ı biliyorum.
- Ünal Aysal döneminde gitmek istediğim için gitmedim, istenmediğim için gittim. Gönderilme isteğini görürsem yine giderim.
- Allah kimseyi parasız bırakmasın. Zaten problem burada başlıyor. Avrupalılarla konuşunca ilk cümle şöyle oluyor; "Bizim paramız yok." En iyisini, en ucuzunu, en çok performans verecek olanı arıyoruz. Nerede, kurtlar sofrasında. Bizim konuştuğumuz rakamlar Avrupa'da konuşması ayıp olan rakamlar.​
- Hayatım boyunca yönetimleri suçlamadım. Hep şunu söyledim çıkın deyin ki paramız yok. Çıkar derseniz ki ben onu da alacağım, yıldız da alacağım bu olmaz.​
- Şu an bir arkadaşımız İtalya'da, bir arkadaşımızı tekrar Mısır'a gönderiyoruz. Listemizde dünyanın her yerinden 15-20 isim var. Paramız olsaydı Tetteh diye bir oyuncu vardı. Konuştuk, her şey tamam. 3-4'e alacağımız oyuncuyu 7-8'e alamadık.​
DİAGNE 10 MİLYON EURO EDER!
"Diagne 10 milyon Euro verilmesi gereken oyuncudur. Başkan da yönetim de doğru yapmıştır. Galatasaray bu 10 milyon Euro'yu kaybetmeyecek. Almasını bilmek kadar satmasını da bilmek lazım."​
"Luyindama'yı almak istersek 3 milyon 800 bin Euro eksiyle başlayacağız. Ama alacağız.. Marcao ve Luyindama'nın çok büyük rakamlar kazandıracağını düşünüyorum.​
"Marcao için 15 gün canımıza okudular, 3-4 milyon Euro verilir mi diye. Şimdi de Allahım Marcao nerede!.."​
KEŞKE UEFA'DAN CEZA ALSAYDIK!
"Her üç ayda bir teknik heyet ve futbolcuların borçsuzluk kağıdı imzalaması gerekiyor. Geçmişten gelen bir borç yok mu? Önceki yönetimden gelen borç yok mu? Günahı ne Mustafa Cengiz'in?.. O zaman ne yapıyoruz, aman kardeşim ne kadar satabiliyorsak o. Keşke UEFA bize bu sene ceza verseydi. Çünkü mevcut sınırlamadan dolayı zaten kadroyu kullanamadık. Ekonominiz iyiyse benim yerime Mourinho'yu da alırsınız. En iyi kadroyu da kurarsınız."​
Sözcü

Moderatör tarafında düzenlendi:
Liyumdamaya 3. 800 vericez dedi 5 değilmiydi ?

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.800 eksiyle başlayacağız yani adamlarla 8.800 de anlaştıysak üzerine 5 daha vereceğiz 9.800 de anlaştıysak 6 daha vereceğiz demek istemiş

Galatasaray Kulübü'nün KAP'a yaptığı açıklamada şu ifadeler yer aldı: "Profesyonel futbolcu Christian Luyindama Nekadio ve kulübü S.A. Standard De Liege ile oyuncunun 2018-2019 sezonu için geçici transferi konusunda anlaşmaya varılmıştır. Buna göre, futbolcunun kulübüne 3.000.000 Euro tutarında geçici transfer bedeli ödenecektir. Ayrıca Şirketimiz 2019-2020 sezonu yaz transfer döneminde oyuncunun satın alma opsiyonuna tek taraflı olarak sahiptir. Futbolcuya ise 2018-2019 futbol sezonu için net 600.000 Euro sabit transfer ücreti ödenecektir."

O nasıl oluyor 3+5 işte ?

Mısırdaki ve italyadaki topcular kim acaba

Biri bu

Biri bu

Mısırdaki yeteneklerin hepsine baktım
Ibrahima Ndiaye - Oyuncu profili 18/19 bu elemanı izliyor olabilirz

Üst Alt