Fatih Terim Kimleri Göndermeli? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim Kimleri Göndermeli?

Cevap: Fatih Terim Kimleri Göndermeli?

Aydın Yılmaz

Ayhan Akman

Aykut Erçetin

Gönderilmesi gerekenler bana göre bu 3 isim..

ayhan, aydın, hakan balta, gökhan zan ,serkan kurtuluş ,mehmet battal yine kiralık verilmeli bence. bucada oynarken o kadar kötü bi oyuncu değildi hala kendini gösteremedi.

özellikle ayhan hemen gitsin yaa. bugünkü maçta kendisine pas atan adama geri pas vermekten başka bi şey yapmadı :mad: aldığı anda sağına soluna bakmadan geri pas atıyor

10 yabancı hakkı var bunu doldurmamız zor görünüyor zaten

Şu an takımda 7 yabancı var. Fatih hoca GS tv de yaptığı açıklamaya göre orta sahaya 2tane transfer istiyorum dedi. Bir de sağ bek istiyorum dedi. Santraforu söylemeye zaten gerek yok. Bir santrafor peşinde oldukları aşikar. Forlan,Fabiano gibi isimlerl uğraşıldı alınamadı. Yani Fatih Terim'in isteklerine göre hesap yapacak olursak 7 elde var 4 de transfer istiyor = 11. Pino'yu da, bu isteklerinin hayata geçeceğini düşünerek gönderdi. Büyük de yanlış yaptı bence.

Aykut'un kaleci olması, kaleciliğe küfür artık.

Aydın zaten ne yaptığını nerede olduğunu kendi de bilmiyor artık.

Ayhan da derim de o yollanmaz kalır 1 sene daha.

Banko Aydın ve Aykut diyorum.

1) Sarp : futbolcu degil

2) Ayhan : efsane sayilir ama çok yaslandi

3) Servet : Takim içinde takimin düsmani..

4) Ceyhun : Yaramaz.. Altyapida daha iyileri var.

5) Gökhan Zan : Kronik sakat ve defansif hatalari çok var.

6) Aydin : Essegi sahaya koysan simdi adam olmustu. Aydin daha essek bile olamadi.

7) Aykut : Kaleci degil, bu kadar basit. Sadece kaleci rolü yapiyor.

8) Hakan Balta : Ilk sezonunda da kötüydü bence, simdi ise daha da kötü, futbol bu adama yakismiyor. Baska bir is bulmali. Sigara satsin tekel bayisinde.

9) Stancu : Bu is onunla olmaz. Yerli gurbetçilere yönelmek lazim.

10) Pino : Cok istikrarsiz ve çok bencil. Aklini kullanabilse Barça da olurdu gerçi.

11) Arda : Maalesef gitmek istiyor ve zorla tutuluyor takimda. Ilk senesi hariç pek faydali olamadi, hep trip yapti, hep küstü. Gitmesi lazim. 15 milyon dolar kazandirmali takima. Bu senede gitmezse, ki seneye 25 yasinda olacak, birdaha zor gider Avrupaya, gitse de para etmez.

12) Caglar : Kronik sakat ve Balta kadar da kötü. Vaktinde Orhan Ak bile daha iyiydi. Bu bölgede yabanci sol bek SART. Yerli bek yok çünki..

Tahminimce Aykut, Aydın ve Ayhan gönderilir. Forvet transferi yapılırsa, Stancu'da gider..

Hiçbirinin gönderileceğinden umutlu olmasam da: Aykut, Gökhan Zan, Aydın, Hakan Balta, Servet Çetin, Stancu.

Üst Alt