Fatih Terim Kupa 11'ini Arıyor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim Kupa 11'ini Arıyor

ft-11.jpg

Yeni sezon hazırlıklarını tamamlayan Galatasaray’da, gözler Süper Kupa maçına çevrildi. Sarı-Kırmızılılar, pazar günü Akhisar’la Konya’da oynanacak final için çalışmalara başlarken, Terim de ilk 11 arayışlarına geçti.

Galatasaray’da gözler Süper Kupa maçına çevrildi. Yeni sezon hazırlıklarını, oynadığı 6 özel maçla tamamlayan Sarı- Kırmızılılar, Türkiye’ye döndükten sonra verilen 1 günlük iznin ardından Florya Metin Oktay Tesisleri’nde toplandı.

Akhisar maçına yönelik hazırlıklara dün yapılan idmanla başlayan Cim Bom’da, teknik direktör Fatih Terim ideal 11 arayışı içerisinde. Takımın hazırlık döneminde kötü bir performans ortaya koyması, Terim’i seçim konusunda zorluyor.

Sinan ve Muğdat zorluyor

İleri uçta Gomis ve Onyekuru arasında gidip gelen Fatih hoca, solda Rodrigues’e, forvet arkasında Belhanda’ya, sağ açıkta Feghouli’ye şans tanıyacak. Ancak önde Gomis’in oynaması durumunda kanatlardan birine Onyekuru geçebilir. Ayrıca Sinan Gümüş ve Muğdat da tempolarıyla 11’i zorlayan isimler olarak dikkat çekiyor.

Merkezde Donk 1 adım önde

Orta sahanın merkezinde Fernando’nun yeri garanti. Selçuk ile Donk arasında bir tercih yapılacak. Hollandalı futbolcunun tedavisi devam ediyor. Sağlık ekibi olumlu rapor verirse, Donk 1 adım önde görünüyor. Stoperde de özel maçlarda yaptıkları hatalara rağmen Maicon ve Serdar Aziz’in alternatifi yok. Sol bekte Nagatomo, sağ bekte de yine sağlık ekibinden gelecek rapora göre Linnes oynayacak. Mariano’nun sakatlığı sürüyor. İstanbul’da çalışmalara devam eden Muslera da kalesindeki yerini alacak.

Fanatik

Geçen sezon sonunda ki yüksek savunma konsantrasyonu ve sert savunma anlayışını uygulamayı denememiz lazım. Skorerlerimiz formda değil kontradan rodri,onyekuru,sinan veya sürpriz bir oyuncu skor üretebilir.

----------------------------------Muslera----------------------------------

-Linnes--------Maicon----------------------Serdar--------Nagatomo----

---------------Fernando----------------------Donk------------------------

-Sinan-----------------------Feghouli---------------------Rodrigues------

-------------------------------Gomis-----------------------------------------

Şu an için en mantıklı bu geliyor bana.

fatih-terim-in-kafasindaki-11_1075787_m.jpg

Muslera

Linnes - Maicon - Serdar - Nagatomo

Fernando - Donk

Sinan - Feghouli - Rodrigues

Gomis​

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

-----------ismail---------
Linnes--Donk--Serdar---nagatomo
-----------celil----fernando------
Yunus-----gomis-henry-----garry

424

Bence de Yunus oynamali.

Hem Belhanda hem Feghouli yi hic cekemem bu mac. Belhanda ya cok odaklandim bu sene ama Feghouli de tam dayaklik aslinda. Tabi Belhanda ya göre daha tolere edilebilir durumda olsa da o da kesinlikle yetersiz kaliyor performansi.

As kadroyla çıkmalıyız zira Galatasaray demek kupa demektir;

----------------------------------Muslera----------------------------------

-Linnes----------Maicon----------------Serdar--------Nagatomo--------

---------------Fernando----------------------Donk------------------------

-Feghouli----------------------Belhanda---------------------Rodrigues------

-------------------------------Gomis-----------------------------------------

Maceraya gerek yok...

Gecen senenin kadrosu cikar

Denayer olsa Maicon yerine cikardi sadece

Yunus'u Celil'i Ozan'i kazanalim ben de isterim ama Super Kupa'da 11 baslatmaya gerek yok. Kadroya alinsalar bile iyidir yani.

Onyekuru, Mugdat ve Selcuk yedekten girer yuksek ihtimalle.

Gomis
Garry Belhanda Feghouli
Donk Fernando
Nagatomo Serdar Maicon Linnes
Muslera

Çok arayışa gerek yok. İkinci yarıda kötü oynayan hücumcular yerine Sinan ve Onyekuru girer oyuna.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt