Fatih Terim: Lider Oyuncu Seçeceksem Feghouli Olabilir! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: Lider Oyuncu Seçeceksem Feghouli Olabilir!

Juventus - Atlético Madrid maçını izlemeye giden Fatih Terim, ünlü SKY Sport muhabiri Di Marzio ile bir araya geldi.

Terim: "Torino'da Allegri'nin takımı her zaman savaşır. Çok zor maç. Atletico, çok iyi savunma yapan bir takım. Fakat, bu kez Juventus çok formda görünüyor. Kendi evinde, taraftarıyla birlikte Atletico'ya karşı turu geçmek için her şeyi yapacaktır."

Fatih Terim: "Cristiano Ronaldo inanılmaz bir oyuncu. Kim bilir, belki de bu gece onun gecesi olacak."

Fatih Terim: "Gattuso'yu oyuncuyken de seviyordum, şimdi teknik direktörlüğünde de seviyorum. Tesisleri ziyaret edip onunla görüştüm. Başarılı bir kariyer onu bekliyor. İtalya benim ikinci evim. Bir gün döner miyim? Kim bilir."

Di Marzio: "Takımınızda lider bir futbolcunuz var mı, varsa kimi seçtiniz?"

Fatih Terim: "Her futbolcum, benim için ayrı ayrı değerlidir. Lider bir oyuncum yok, zaten seçmemde ancak Feghouli'de bu tip özellikler var."

Hoca lider oyuncuyu duran top kullanacak oyuncuyu seçtiği gibi seçilen bir şey sanıyor ondan ayağı en düzgün Feguli lider olur diyor.

Demek ki hoca Anakin Skywalker - Darth Vader usulu once dibi gosterip sonra oradan cikartmak suretiyle kendisini imparatorlugunun basina gecirmis hea?

Saha içi liderliğinden bahsettiyse yadırgadım. Melo'dan beri böyle bir oyuncumuz yok. Saha dışı için bir şey diyemem. Takımla beraber olan kendisi sonuçta, o daha iyi bilir.

Belhanda'yi sezon sonu gonderip 10 numara pozisyonunda kullanabilir belki seneye. Gobekte oynadigi maclarda iyi oynuyo Feghouli. Kanatlara beyni calisan suratli ve cizgiye kadar inebilen adamlar almamiz lazim artik. Feghouli artik kanatta oynayacak fiziki durumda degil cunku. Bana kalsa Belhanda-Feghouli-Fernando hepsi satilsin bastan kuralim orta saha ve hucumu.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Antremanlarda takimi yöneten terim sonuçta öyle dediyse var demekki feghoilide öyle özellikler,yada takimdaki en iyi oyuncu olarak düşündü feghoiliyi ondan oyle dedi...

Üst Alt