Fatih Terim Loran'ı Kovdu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim Loran'ı Kovdu

Cevap: Fatih Terim Loran'ı Kovdu

hadi bu seneyi geçtim seneye lig tv alanların aldırtanların lig tvsini iptal etmeyenlerin galatasaraylılığından şüphe duyarım,kimse kusura bakmasın gidin kahvede cafede izleyin bari işveren para kazansın,1 ailede 1 lig tv olacağına 100 kişilik cafede 1 tane lig tv olsun daha iyi..yazıklar olsun bu düzenbazlara

Baska sitelerde de Ali Dürüst tarafindan kovuldugu yaziliyor.

Neyse fark etmez, sonuc: KOVULDU.

Almiyacaksin bu adamlari iceri.

neden bu kadar pasif kalıyoruz anlamıyorum.bizim yönetim çok medeni fakat bu topraklarda o geçmiyor gücü gücü yetene elin başkanı adamı vurdurtuyor dövdürtüyor.desteklediğimden değil fakat bu .............ları medeniyetten değil kaba kuvvetten anlıyor f.terim de bir yere kadar destek olun imparatora köstek değil.

30 lira ayda bu sike yanlilara verecegime giderim her ay 50 liraya GS-Store´da alisveris yaparim

su yayin ihalesi bir patlasada maclarimizi kendi kanalimizda izleyebilsek.

yayinci kurulus TFF hepsi yeter diyeceksin artik. ne behanat vereceksin ne reportaj. ters hareket yapan veya kotu niyetle Galatasaray yorumu yapan veya kucumseyen bir demec veren insanlarin hepsini stada almiyacaksin bakalim o zaman ne halt edecekler.

Ligtv muhabiri olsun kameramani olsun yoneticisi olsun bakin ozaman ne hallere gelecek.... utanmaz gorgusuz ayilar bunlar

Digitürk ve Lig TV izlemiyorum mutluyum :) Sadece derbiden derbiye cafelere 10 tl verir maçı izlerim diğer maçlarıda evde linklerden böylesi daha güzel :D

Pınar denen tipsiz bir kadın var o Galatasaray muhabiri olmasına rağmen daha sinir bozucu.Galatasaray muhabirleri bile fenerbahçe ajanı gibi.

serefsizin evladi loran..

türk oldugundan bile süpheliyim isme bak lan

galatasaray'i savunmak bizim fatih hocaya kalmis topuzu haslamis , lorani haslamis , yapmadigi sey kalmamis. adamsin

sonra neden gazetciye sadiriyorlar deniyor

aslinda bu kani bozuku taraftarin onuneatip linc etdirmek lazimdir da

bizim camia onu yapmaz iste

Bunlarinin hepsine Karikoyde koyacagiz

felekeleri sasiracak

Üst Alt