Fatih Terim: "Maç içerisinde Latovlevici'ye gerekli toleransı gösterin lütfen" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Maç içerisinde Latovlevici'ye gerekli toleransı gösterin lütfen"

Belli bu inadından vazgeçmeyecek. Rakibe verdiği bir ton pası geçtim, takım arkadaşı rakip orta yapmasın diye mücadele ederken yürüyen ve izleyen birine tolerans göstermenin mantığı nedir çok merak ediyorum doğrusu.

yedeği yok adamın arkadaşlar maç içinde adamı ıslıklamanın hiçbir faydası yok. 4 gün kalmış transferin bitmesine bu saatten sonra transfer yapılamaz. mecbur 15 maç lato ile geçeceğiz.

şu Linnes de Linnes diyenlerden bıktım artık. Onun da binbir türlü hatası var. Aralarında uçurum yok. Hoca sol ayaklı oyuncunun orada oynamasını doğru bulduğundan o oynuyor.

Semih-Dany savunmasıyla CL çeyrek final yaptırmış birinden bahsediyoruz. Bu kulübün geçmişinde Aykut-Orkun kalecileriyle şampiyonluk var.

niye islik anlamiyorum
isliklayinca daha iyi oynamiyor
yerine linnes oynasa 1 mac idare edecek 2. mac o da garip seyler yapacak bu sene oldu zira
hoca da keyfinden oynatmiyor hakan fit olsa da onu oynatsam derdinde

Hiç öyle bişey olmadı Hayricim. Takım batırdığında Linnes'te kötü oynadı tabi ama senenin genelinde gayet iyiydi ve bu sıfatsız arkadaşla mukayese edilmeyecek derecede ilerde. En azından ofansif olarak güçlü bir oyuncu.

La ne toleransı bunun bir tık ötesi anamızı bellemekten geçip direk eyleme dökmesidir ki o da yakındır zaten. Niyeti bozup asistlerini değerlendiremeyen rakiplere kızıp artık bizim kaleye şut denemelerinde bulunmasını bekliyorum ben.

Merak etme hocam mesajın yerine ulaşmıiştır. Ekmeğini sana bağlamış adamlar bir daha yapmazlar. O dakika bıraktılar zaten. Sen gariban yabancı bir hocamısın.

Teknik olarak konuşacaksak da Lato'dan bize ne köy olur ne kasaba. Sen de ısrar etme bence.

Hiç öyle bişey olmadı Hayricim. Takım batırdığında Linnes'te kötü oynadı tabi ama senenin genelinde gayet iyiydi ve bu sıfatsız arkadaşla mukayese edilmeyecek derecede ilerde. En azından ofansif olarak güçlü bir oyuncu.

oldu nasil olmadi
oynasin vs vs deniyodu sonra ts macinda les gibi oynadi millet linnes demeyi birakti

Latovlevic'e kesinlikle olmaz. Hakan diyenler 2 maç oynasın hoca naptın sen emekli adamı geri getirdin derler. Linnes oynasın 4 maç sonra saydırmaya başlarlar.

İşin özü mevcut kadroda idare edecek kadar bile sol bek yok, en kötü 2 transfer yapılmazsa bu takım mutlu sona ulaşamaz.

şu Linnes de Linnes diyenlerden bıktım artık. Onun da binbir türlü hatası var. Aralarında uçurum yok. Hoca sol ayaklı oyuncunun orada oynamasını doğru bulduğundan o oynuyor.

Semih-Dany savunmasıyla CL çeyrek final yaptırmış birinden bahsediyoruz. Bu kulübün geçmişinde Aykut-Orkun kalecileriyle şampiyonluk var.
Yapma Onur Allah aşkına yapma. Adamın koca maçta belki iki tane isabetli pası vardır. İsabetsiz olanların içinde ise rakip biraz daha akıllı davransa bomba gibi asistler vardı.

Kimse Linnes bu takımın sol bekidir demiyor arkadaş öyle bir şey yok. Kötünün iyisi olarak Linnes oynasın diyoruz olay bu kadar basit. Devre arasında hesapta sol bek geliyordu diye hesap ediyorduk ve o zamana kadar Linnes ile bir şekilde idare edelim diyorduk lakin devre arası geldi hatta bitti ortada sol bek yok. Sol bek ve orta saha almazsak şampiyonluk büyük ölçüde gider zaten. Lato, Linnes mevzusu değil bu iş. Boş umutlara gerek yok. Görünen köy kılavuz istemiyor. Ben devre arası transfer döneminin son saatlerini bekliyorum. Son saatleri de transfersiz kapatırsak şampiyonluk şansımızı direkt olarak etkileyecektir.

İşimiz var valla senle Fatih Hoca futbol mu öğretelim bu yaşta sana,Denayer ile Maicon'nun müthiş performansı+Muslera'nın Serdar'ı topta müdahalesi olmasaydı falan filan neyse

Yapma Onur Allah aşkına yapma. Adamın koca maçta belki iki tane isabetli pası vardır. İsabetsiz olanların içinde ise rakip biraz daha akıllı davransa bomba gibi asistler vardı.

ya ben zaten beğenmiyorum kendisini ama mental olarak da bitmiş durumda. İyi yapabildiği şeyleri bile yapamaz oldu. Akhisar ve Malatya maçlarında orada Lato mu oynadı? Hayır. Linnes'in adam kaçırmaları yüzünden goller yedik. Biri 7'lik diğeri 3'lük oynar tamam da ikisi de 3-4'lük oynuyor.

Bugün Linnes'te sürekli ıslıklansa o da mental olarak biter. Düşene tekme vurmak yerine kaldırmak lazım.

ya ben zaten beğenmiyorum kendisini ama mental olarak da bitmiş durumda. İyi yapabildiği şeyleri bile yapamaz oldu. Akhisar ve Malatya maçlarında orada Lato mu oynadı? Hayır. Linnes'in adam kaçırmaları yüzünden goller yedik. Biri 7'lik diğeri 3'lük oynar tamam da ikisi de 3-4'lük oynuyor.

Bugün Linnes'te sürekli ıslıklansa o da mental olarak biter. Düşene tekme vurmak yerine kaldırmak lazım.
Bak işte fark bu, Linnes en azından iyi oynayan takımda katkı veriyor, bu adam onu bile yapamıyor.

Üst Alt