Fatih Terim Maç Sonrası Açıklamalarda Bulundu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim Maç Sonrası Açıklamalarda Bulundu

Fatih Terim: "İlk yarı fazla pozisyon vermedik, hatta en etkili pozisyonu biz bulduk."
Fatih Terim: "İkinci yarı bizden daha iyilerdi. Bizden daha fazla pozisyon buldular."
Fatih Terim: "Bu seviyeler böyle. Bunu hep söyledim. Çok güçlü bir takımla oynadık."
Fatih Terim: "İki maçımız daha var. Elimizden geleni yapacağız."
Fatih Terim: "Üzgünüz. Dersler çıkaracağız."
Fatih Terim: "Turnuvaya tam anlamıyla başlayamadık. Başlasak 'biz bitti demeden bitmez' diyeceğiz ama henüz başlamadık"
Fatih Terim: "İlk yarı beklentimi karşıladı. Ama ikinci yarı beklediğim oyunu oynayamadık."
Fatih Terim: "Önümüzdeki maç daha az top kaybı yapalıyız ve daha iyi mücadele etmeliyiz."
Fatih Terim: "Arda ve Hakan bizim için önemli. Bugün ihtiyacımızı pek karşılayamadılar."
Fatih Terim: "Hakem ile ilgili düşüncelerimi Konya'da söylemiştim zaten."

Fatih Terim: "Turnuvaya tam anlamıyla başlayamadık. Başlasak 'biz bitti demeden bitmez' diyeceğiz ama henüz başlamadık"

Ne zaman baslamayi planliyorlar acaba merak ettim.

Ne zaman baslamayi planliyorlar acaba merak ettim.
Hayır bir de ondan sonra ilk yarıdaki oyundan memnunum demiş yani öyle bütün maç boyunca oynayamamış veya turnuvaya başlayamamış bir takım yok demek ki. Bir laf söylemiş, iki cümle sonra da kendi dediği şeyi inkar etmiş :) Laf olsun torba dolsun işte millet yiyor nasıl olsa :red:

Yediğimiz golde ozan denen dombiliye iyi baksın o pozisyonu iyi seyretsin emperor hocamız! Ben hoca olsam o kılkuyruğa asker traşı yaptırırım hem de tüm takımın önünde. Şu ozan denen ne idüğü belirsiz 11 çıkıyor da Emre Mor gibi bir yetenek 11 çıkamıyor şaka gibi.

Milletvekillerinin bile dokunulmazlığı kalktı ama Selçuk hem Galatasaray'da hem milli takımda her maç banko 11 ve 90 dakika sahada.Mafya galiba bu Selçuk kimse dokunamıyo hıyara.

Yanındayız hocam. Zaten tahminim sıfır puan sıfır goldü bu turnuvada.
Canın saolsun. Belki çeklere bir şeyler yaparız yapacaksak.

Meali;

Bizden bir bok olmaz. Sokarım böyle oyunculara. Bu seviyenin adamları değil. Bende formsuzum

Bitsede Dursun'a yağlı kazığı soksam

Sent from my iPhone using Tapatalk

Üst Alt