Fatih Terim, Mohamed Elneny'nin Peşini Bırakmıyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim, Mohamed Elneny'nin Peşini Bırakmıyor!

Mohamed-Elneny-680x419.jpg

Devre arası transfer çalışmalarına başlayan Galatasaray ile ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı.

The Sun Gazetesi, Cim Bom'un Mohamed Elneny için Arsenal ile yeniden temaslara başladığını duyurdu. İngiliz devinin 29 yaşındaki orta sahayı bu kez Aslan'a satmaya istekli olduğu dile getirildi. Aslan, yaz döneminde de istediği Elneny ile anlaşmış ancak Arsenal teklifi kabul etmemişti.

Fatih Terim oyuncuyu istediğini yönetim'e iletti. Cimbom devre arasında Mohamed Elneny transferini bitirmek istiyor.

Solbek disinda tek bir transfer dahi yapilmamali.

Hoca biraz eldekilerden nasil verim alabilecegine baksin butun gun kadroyu komple degistirmeye calisacagina

Simdiden saglam 1 6 numara gedson ve saglam bir kanat oyuncusu ile anlasilmali
Anlaşmak lazım bariz eksiğimiz de var katılıyorum da ligde bakıyorum yerli oyuncu oynattığımız mevkilerde Kerem, Berkan, Taylan ve Halil var. Diyelim 6 numaraya Elneny geldi Taylan 'ı dışarı aldın, 8 numaraya Gedson geldi Berkan 'ı kenara aldın, kanada bir transfer yapıldı Kerem 'i kenara aldın

Ee ligde 0 yerliyle mi sahaya çıkacağız ? Yoksa Fatih 'le Ömer 'le mi maça çıkacağız ? Bir de seneye 4 tane yerli oyuncuyla sahaya çıkmamız gerektiğini hesap et, maalesef kadro planlaması yapılırken bu kadar rahat hareket edemiyoruz. Assunçao geri gönderilirse 6 numara gelir, PvA böyle saçmalamaya devam ederse sol bek transfer edilir bunun haricinde çok beklentiyi yükseltmeyelim

Anlaşmak lazım bariz eksiğimiz de var katılıyorum da ligde bakıyorum yerli oyuncu oynattığımız mevkilerde Kerem, Berkan, Taylan ve Halil var. Diyelim 6 numaraya Elneny geldi Taylan 'ı dışarı aldın, 8 numaraya Gedson geldi Berkan 'ı kenara aldın, kanada bir transfer yapıldı Kerem 'i kenara aldın

Ee ligde 0 yerliyle mi sahaya çıkacağız ? Yoksa Fatih 'le Ömer 'le mi maça çıkacağız ? Bir de seneye 4 tane yerli oyuncuyla sahaya çıkmamız gerektiğini hesap et, maalesef kadro planlaması yapılırken bu kadar rahat hareket edemiyoruz. Assunçao geri gönderilirse 6 numara gelir, PvA böyle saçmalamaya devam ederse sol bek transfer edilir bunun haricinde çok beklentiyi yükseltmeyelim

Ligi bu kadar önemsemeye gerek yok sadece Avrupa için tranfer yapmak > lig için yapılan transfer

Taylan ve Berkan'la bir yere kadar gidersin o yer de bizi kesmez.

Ligi bu kadar önemsemeye gerek yok sadece Avrupa için tranfer yapmak > lig için yapılan transfer

Taylan ve Berkan'la bir yere kadar gidersin o yer de bizi kesmez.
Avrupa 'da oynayacağın maç 6 'dır 8 'dir sene boyunca 8 maçta oynasın diye mi transfer edeceksin Gedson 'u Elneny'yi gözünü seveyim biraz yazdığınız şeyleri düşünün önce

Gedson bunu kabul eder mi ? 8-10 mil.€ bonservis ödediğin adamı senede 8-10 tane maça mı çıkaracaksın ?

Avrupa 'da oynayacağın maç 6 'dır 8 'dir sene boyunca 8 maçta oynasın diye mi transfer edeceksin Gedson 'u Elneny'yi gözünü seveyim biraz yazdığınız şeyleri düşünün önce

Gedson bunu kabul eder mi ? 8-10 mil.€ bonservis ödediğin adamı senede 8-10 tane maça mı çıkaracaksın ?

Avrupa için alınca ligte oynatamıyon mu?

Bir de gustavoyu aldık sadece lig için böylesi daha bile kötü

Avrupa için alınca ligte oynatamıyon mu?

Bir de gustavoyu aldık sadece lig için böylesi daha bile kötü
Yav nerde oynatacaksın ? elde yerli olarak Kerem ve Berkan oynuyor diğeri de Halil veya Taylan oluyor diyelim Elneny veya Gedson geldi ne olacak Ömer mi sol bek oynayacak kaleye Fatih mi geçecek ? 4 yerli oynatmak zorunlunluğundan bahsediyorum siz daha hala yerli oyuncuların yerine yabancı oyuncu bakıyorusunuz

Yav nerde oynatacaksın ? elde yerli olarak Kerem ve Berkan oynuyor diğeri de Halil veya Taylan oluyor diyelim Elneny veya Gedson geldi ne olacak Ömer mi sol bek oynayacak kaleye Fatih mi geçecek ? 4 yerli oynatmak zorunlunluğundan bahsediyorum siz daha hala yerli oyuncuların yerine yabancı oyuncu bakıyorusunuz

Bende sana diyorum ligte Alparslan oynar Ömer de oynar Fatih de oynar Sneijder , Drogba varken Sabri oynuyordu ne olucak orta saha en önemlisi diğerlerinde yerli olsa da olur ama orta sahada olmaz dün Morutan girdi nasıl fark yarattı 4 yerli oynatıcaz diye kafadan yabancıya karşı çıkarsan düz takım olur çıkarsın.

Ya bu değil de tipleri benzediği için aklıma geldi, Marsilya’daki bonus kafayı biz kiralasak iyiymiş ön libero olarak.

Üst Alt