Fatih Terim: "Nagatomo kritikti, Denayer de inşallah olur" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Nagatomo kritikti, Denayer de inşallah olur"

2048479_620x410.jpg

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, "Florya'dan sonra İsviçre kampımız başladı. 21 Temmuz'da Valencia ile oynadıktan sonra İstanbul'a döneceğiz ve kısa bir ara sonrası tekrar kampa gireceğiz. 2 hazırlık maçı daha oynayabiliriz. İstanbul'da sadece fiziksel çalışmalar yaptık. İsviçre kampında fizik teknik ve taktik üzerine çalışacağız" dedi.

Muğdat Çelik'in hiçbir sorunu olmadığını adapte olduğunu ifade eden Terim, "Milli takımdan dönen futbolculara elenme sıralarına göre izin verdik. Nagatomo'ya 21 Temmuz'a kadar izin verdim. Muslera'ya daha fazla izin vereceğiz. Hepsi Süper Kupa maçına yetişecek. Tolga Ciğerci sakat. 20 günden fazla bir zaman gerekiyor. İstanbul'da daha rahat tedavi olur" dedi.

Terim, "Eray ve Tarık'a başka bir takımda oynamaları gerektiğini söyledik. Tarık ile ben konuştum. Milli Takım'da oynuyordu ama bazı şeyler olmamış. Gidip oynaması gerektiğini söyledim. Eray için de aynı şey. Gidip oynamalı ve kendini göstermeli. Umarım en kısa zamanda yeni takımlarını bulurlar" ifadelerini kullandı.

Tolca Ciğerci sorusu üzerine Terim, "Oyunculara kızma gibi bir lüksümüz yok ama kararları ile ilgili tasarruf hakkımız var. Ümit ederim Tolga bir an evvel iyileşir. Sonra hakkında bir karar veririz" dedi.

Kadrolarını korumak istediklerini söyleyen Terim, "Nagatomo ve Denayer kritikti. Donk tamam. Denayer de inşallah olur. Ekonomik gücümüzün yettiği kadar almaya çalışacağız. Bazı yerlere ihtiyacımız var. 31 Ağustos'a kadar olan bölüm her kulüp gibi Galatasaray için önemli bir zaman dilimidir. Burada her şey olabilir. Gelenler, gidenler olabilir. Bunlar çok doğaldır" dedi.

Goal

Burada geçmemiş, Hoca eksik yerlerde israrciyim da dedi . Yani öyle 2 transfer yaparız gibi saçma cümleler kuranlar boş konuşuyor ha 5 transfer diyen de saçmalar. Eksik olan yerler bello 3-4 tane kiralık ya da takas vs alırız işte ve artı olarak da Denayer

SM-A320F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Burada geçmemiş, Hoca eksik yerlerde israrciyim da dedi . Yani öyle 2 transfer yaparız gibi saçma cümleler kuranlar boş konuşuyor ha 5 transfer diyen de saçmalar. Eksik olan yerler bello 3-4 tane kiralık ya da takas vs alırız işte ve artı olarak da Denayer

Stoper, orta saha, kanat oyuncusu.

Bu mevkiler zaten olmazsa olmaz. Bunu futboldan anlamayan ablamda görür. Hatta forvet bile şart oğlu şart. Ama orda Gomis en azından 1. forvet. Bir şekilde transferin son haftasında maliyeti uygun golcü kiralarsın, bulunur yani.

Önemli olan Denayer, N’Diaye ve benim için Trezeguet.

Sonra Maicon satılır veya Serdar, bilemem. Ona göre yine pazara çıkılır, oyuncu bulunur. Ama şu an için hoca kadroya korumakta ısrarlı. İnşallah istediği olur.

Stoper, orta saha, kanat oyuncusu.

Bu mevkiler zaten olmazsa olmaz. Bunu futboldan anlamayan ablamda görür. Hatta forvet bile şart oğlu şart. Ama orda Gomis en azından 1. forvet. Bir şekilde transferin son haftasında maliyeti uygun golcü kiralarsın, bulunur yani.

Önemli olan Denayer, N’Diaye ve benim için Trezeguet.

Sonra Maicon satılır veya Serdar, bilemem. Ona göre yine pazara çıkılır, oyuncu bulunur. Ama şu an için hoca kadroya korumakta ısrarlı. İnşallah istediği olur.
Forvet , orta saha , stoper . Eren gibi tek hücreliyi hala adam olur diye bekleyin .

Forvet , orta saha , stoper . Eren gibi tek hücreliyi hala adam olur diye bekleyin .

Bundesliga’da oynamış adamdan bahsediyoruz Eren için. Bende bayılmıyorum, ama atıp kesilcek oyuncuda değil. Bir şekilde değerlendirmek lazım.

Ben ‘2 milyon teklif gelsin satılsın’ mantığıyla düşünmüyorum. Hele ki Eren için hiç. Rahat 5.5-6 milyon edecek oyuncu. Bundesliga’da bu parayı verebilcek takım çok. Şimdi olmazsa, devre arasında olur, belki atacağı 1-2 Şampiyonlar Ligi golleriyle.

Ben ‘2 milyon teklif gelsin satılsın’ mantığıyla düşünmüyorum. Hele ki Eren için hiç. Rahat 5.5-6 milyon edecek oyuncu. Bundesliga’da bu parayı verebilcek takım çok. Şimdi olmazsa, devre arasında olur, belki atacağı 1-2 Şampiyonlar Ligi golleriyle.

Alman takimlari cimri. Cok zor yüksek bonservis öderler (rekor 45 Mio Tolisso) . Eren icin KIMSE 5.5 ödemez

Bundesliga’da oynamış adamdan bahsediyoruz Eren için. Bende bayılmıyorum, ama atıp kesilcek oyuncuda değil. Bir şekilde değerlendirmek lazım.

O zamanki Eren ile şimdiki Eren arasında dağlar kadar fark var. En önemli fark o zamanki Eren ayakta kalıyordu, şimdiki yerden kalkamıyor.

O zamanki Eren ile şimdiki Eren arasında dağlar kadar fark var. En önemli fark o zamanki Eren ayakta kalıyordu, şimdiki yerden kalkamıyor.

Adaşım Donk’un ölüp ölmediğini bilmiyorduk. Adama şans verildi kendine geldi.

Pre-season belki Eren’e iyi gelir. Napalım abi başka? €4.000.000 verdik herife, iyi kötü gollerde attı. Yazık günah ya.

Üst Alt