Fatih Terim: "Ocak'ta bazı değişimlerle daha çok kazanan bir takım haline gelebiliriz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Ocak'ta bazı değişimlerle daha çok kazanan bir takım haline gelebiliriz"

FDCdXq-XoAEc-R3

Süper Lig'in 11. haftasında sahasında Gaziantep FK'yı konuk edecek Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim, mücadele öncesi açıklamalarda bulundu.

Fatih Terim: "Umarım bugün 3 puanı alırız. Rakibin puan alma isteklerini saygıyla karşılıyorum, dikkat etmemiz gereken bir takım. Her haftayı kazanarak geçirmemiz lazım ama arada bir beklemediğimiz puan kayıpları oluyor. Ümit ediyorum 3 puanı bugün alırız."

"Başkan, yönetim ve teknik ekibimizle bir plan yaptık.Genç ya da tecrübeli diye ayırt etmiyorum ama onların tecrübeli olmadığı dönemde burayı geçersek, Ocak'ta bazı değişimlerle daha çok kazanan bir takım haline gelebiliriz."

"Oradaki yorumcuları da genç oynattım ben. Onların da yeteneği var, oynadılar; bunların da yeteneği var, bunlar da oynuyor. Sonuç ne olursa olsun formanın değerini bilmeleri, vermemek için söylenen şeyleri meziyetleriyle birleştirerek iyi oyunlar oynamaları lazım."

"Kayıpların, aklımızda olmadığı kadar çok olduğu bir başlangıç yaptığımız düşüncesindeyim, ümit ederim telafi ederiz."

Cidden baydı ama bu sefer ciddi ciddi Ocak transferine takımın çok ihtiyacı var. İnşallah grupları gecer ve kritik noktalara kendini kanıtlamış, tartışılmayacak kalitede adam aliriz

Arda Turan yürüyecek kivama gelince Emre Kilinc'i mi tribüne atacaksin hoca?

Her hafta baska forveti ilk 11 oynatmayi birakacak misin?

Her mac Babel'i oynatmaktan vazgececek misin?

Her mac 5 oyuncu degistirmeye devam edecek misin?

Assuncao, Aytac ve Ogulcan senin onayinla transfer edildi ama 3'ü de mac kadrosuna giremiyor hocam. Niye?

Son 10 yilda ilk 10 lig maci sonra hic tek 15 puan topladik mi acaba? Baska hoca 1,5 puan ortalamasiyla coktan tekmeyi yeyip postalanirdi.

Ocakta daha iyi takım olacağız hocam sana güveniyorum olmazsak da sıkıntı yok Temmuz'da oluruz. Bizi bırakma hocam yeter ki.

Üst Alt