Fatih Terim, Ömer Bayram ile Yeni Sözleşme Yapılmasını İstedi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim, Ömer Bayram ile Yeni Sözleşme Yapılmasını İstedi

Okan'a yedek için fena değil diyorsun dinamik Ömer'e yedek olmayı çok görüyorsun
Cok begeniyorsan Hatay'a alsinlar. Ben begenmiyorum dinamik falan oldugunu da düsünmüyorum. Her ikili mücadelede kendini yere atan adami begeniyorsan bu seni baglar.

Ayrica Okan tas catlasa 10 maca cikacak sezonda, bak bakalim bütün takimlarin yedek kalecileri kimlerden olusuyor. Bir kac istisnalar haric bütün takimlarin yedek kalecileri vasatin bir tik üstü. Fatih gibi karpuzcunun teki olmadigi müddet fazlasina da illa gerek yok.

Cok begeniyorsan Hatay'a alsinlar. Ben begenmiyorum dinamik falan oldugunu da düsünmüyorum. Her ikili mücadelede kendini yere atan adami begeniyorsan bu seni baglar.

Ayrica Okan tas catlasa 10 maca cikacak sezonda, bak bakalim bütün takimlarin yedek kalecileri kimlerden olusuyor. Bir kac istisnalar haric bütün takimlarin yedek kalecileri vasatin bir tik üstü. Fatih gibi karpuzcunun teki olmadigi müddet fazlasina da illa gerek yok.

Katranis var, Mesut var o bölgede Hatay'da. İhtiyacı olursa zaten Gökhan Hoca alır.

Bu tip oyuncular olduğu sürece Avrupa'da başarı zor. Ömeri herhangi bir şampiyonlar ligi maçında herhangi bir mevkide hayal edebiliyor musunuz? Tr ligi maçlarında bile sırıtan yeteneksiz bir adam. Sabri takıntısı gibi takma şu tarz yeteneksiz adamlara, zamanında göndermesini bil hocam lütfen.
Brugge maçında asist yaptı.Lig maçlarında oynadığında katkı aldık.Milli takım rotasyonunda olan da bi oyuncu.Az maaşla uzatılması bence doğru karar..

Alioski ve hocanin istedigi gibi Umut Meras gelirse sol bek olarak gerek kalmaz. Orta sahaya Salih gelirse ve Taylan, Gedson, Kilinc ve Arda kalirsa, oraya 1-2 yabanci alirsak 6-7 oyuncu olur 3 pozisyon icin.
Sol acik icin Kerem ve Henry var.

Bu adami her pozisyonun yedekin yedegi olmasi icin kadroda mi tutacagiz?

Üst Alt