Fatih Terim: "Oyuncularımızın son şansımız olarak düşünmesine sevindim" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim: "Oyuncularımızın son şansımız olarak düşünmesine sevindim"

1572976227912.png

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Şampiyonlar Ligi'ndeki Real Madrid maçının öncesinde konuştu.

Fatih Terim: "Matematik olarak baktığımızda zaten çok net görebiliyoruz. Kaybettiğimiz takdirde Şampiyonlar Ligi değil UEFA tarafına bakacağız, bakmak zorundayız gibi bir tablo var önümüzde."

Fatih Terim: "Oyuncularımızın son şansımız olarak düşünmesine sevindim ama biz teknik adamlar içerideki söylemlerle dışarıda yapılanların aynı olmasını bekleriz. Kaybedecek hiçbir şeyimiz yok."

Fatih Terim: "Real Madrid'in her oyuncusu birbirinden daha değerli. Sahaya sürdükleri 11 dışında en az onlar kadar güçlü bir 11 daha var. Bunun kararını verecek olan teknik adamdır. Kim çıkarsa çıksın Real Madrid'de, benim için ciddiye alınması gereken tehlikeli bir oyuncudur."

Fatih Terim: "Real Madrid'in her oyuncusu çok değerlidir, hangisinin 1 veya 2 numara olarak seçileceği uzun uzun düşünerek yapılacak tercihtir. Hepsi çok güçlü oyuncular."

Fatih Terim: "Bale Galatasaray'da oynasa tabii ki memnun olurdum ama burada ben Real Madrid'in kendi oyuncularını oynatıp oynatmaması ile ilgili bir yorum yapma konusunda çekimser kalmak isterim ama Bale'in oyunculuğuna sözüm yok. Dünyanın en iyilerinden biri, iyi bir solak."

Fatih Terim: "Galatasaray belki bu grupta gol atamadığı için eleştirilebilir ama Galatasaray kendinden gol kralları çıkarmış, her zaman en fazla golü atmaya çalışmış, atmış veya en fazla pozisyonu üretmeye çalışmış, felsefesi atak olan bir takım. Pozisyon üretmiş, gole ulaşamamış"

Fatih Terim: "Andone de söyledi, 1.5 dakikada 3 pozisyonu kaçırmayıp 1-0 öne geçsek farklı bir oyun oynanacaktı. 1-0 geriye düştük farklı bir oyun oynanacaktı. Şu an neyi farklı yapmamız lazım? Gol atmamız lazım."

Fatih Terim: "Biz dünyanın her yerinde her takımla oynadık ama kaybetmekten korkmamamız lazım. Kaybettikleri zaman sorumluluk ve risk bize ait, oyuncularımın korkmalarını gerektirecek bir şey yok. Çok basit bir şey var, Real'e yenilseniz kim ne diyecek? Yenerseniz olay yani."

Fatih Terim: "Bir-iki sıkıntımız var, Yuto başta olmak üzere. Bazı değişiklikler olabilir. Hiç akılda olmayan bir sakatlık geçirdi Şener, hem de iyi oynarken, burada kullanabileceğimiz bir oyuncuydu. Bir oyuncumuzun daha sakatlığı var. Hep beraber oynayacağız."

Fatih Terim: "Sadece aralıkta 9 maçımız var. Kasımda da var. Bunların hepsini bir araya getirdiğimizde herkese ihtiyacımız var."

Fatih Terim: "Her teknik adamın bir tarzı, karakteri ve reaksiyonu vardır. Ben bir başkasının yerine karar veremem. Ben çok sert bir tepki gösterebilirim, bir başkası oralı olmayabilir. Genel olarak yönetmeyi tercih ederim idare etmektense. Adalet neyi gerektiriyorsa onu uygularım."

Fatih Terim: "Belli ki, okuyoruz ki, bir Bale problemi var Real Madrid'de. Umuyorum ki Real Madridlilerin mutlu olacağı bir sonuçla sonuçlanır inşallah."

Fatih Terim: "Biz dünyanın her yerinde her takımla oynadık ama kaybetmekten korkmamamız lazım. Kaybettikleri zaman sorumluluk ve risk bize ait, oyuncularımın korkmalarını gerektirecek bir şey yok. Çok basit bir şey var, Real'e yenilseniz kim ne diyecek? Yenerseniz olay yani."

yarın şov var yani

Ceviri yanlis
Adam futbol sizden geciyor,bale yapmayi denermisiniz demis!

Enviado desde mi iPhone utilizando GSCimbom Forum

Yarin farkli kaybedersek sucu kime atacak cok merak ediyorum.

Birde 1 yada 2 - 0 kaybedersek. Takim super oynadi diyecek kadar KORKAK biri artik.

Ve en kotusu 1 Gol atarsak, orda 1 Gol attik diye sampiyon olmus kadar sevineceginden korkuyorum.

Çanakkale gecilmeze yatıp 5-4-1 oynamamiz gerekir 1 puan için cvikmak alıp gelmek gerekir ceza sahası onun kalabalik tutup sut cektirmemek kanatlardan içeri girmelerini engellemek gerekir. Gerekiyorsa 4lu defans olacaksa
Mariano-luyindama-donk-marcao defansı bile yapılabilir mümkünse öneri bek yapmayalim 10.dakikada UEFA kupası emekti, iyidir 2.kere kupayi aliriz ehhe rolünde maçı tamamlarız. Bu arada bu maçta yürüyen- gamsızlık yapan biri olursa o gece menajerine talimatı verin

Hemen bir portekizli hoca

Üst Alt