Fatih Terim Pazartesi İstifa Edecek İddiası - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim Pazartesi İstifa Edecek İddiası

Şu an ligin en iyi kadrosuyla şampiyon olamadık diyerek hocaya sallayanlar o zaman da “terim çöp kadro bıraktı” diye vıyaklar artık.. tabi ben de geçmiş mesajlarından alıntı yaparak O’kkalı bir Ç’ift kelime yazarım onlara..
İlki, sezona girilen kadro ve sonradan katılanların profilleri açısından doğru; Kimin kadrosu daha iyiydi, BJK ın mı?!...

İkincisi de şu an için hemen hemen doğru. Hangi futbolcuların performansı net yükselmiştir mesela?..

Allah uzun, sağlıklı ömür versin ama hoca vefat ettiğinde kapatacak mıyız takımı senin mantığınla?
Kardeşim ben sadece fatih terim kalsin demiyorum ki ama onsuz geçen yıllarda verimsizdi gs için bunu da kabuk etmek lazım yada yeni yabancı teknik yaktık dehası tanınmamış birine en 4 yıl sabretmek lazım göze alırsanız amenna ama biz bildiğiniz üzere pek tahammul edemiyoruz basarisizliga 4 yıl içinde 2 kere şampiyon yapmış ezik fb 8 9 yildir şampiyon olamıyor yani demem oki bu adam başımızda durursa 2 yılda bir şampiyonluğu var bayern gibi olalım istiyoruz ama bize ne o para ne o hiç var

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sözleşmesi bitti zaten gider Bodrum'a veya Amerika'ya dediği gibi ailesiyle vakit geçirir ki Galatasaray kariyerinde ne olacağına doğrudan seçim karar verecek bence

Fatih Terim 1 sezon planlamasını daha Mustafa Cengiz ile yapmak istemez ki çok haklı bu konuda. Eğer seçim zamanına yapılır ki olması gereken bu sezonun planlamasını yeni yönetim ile oturur yapar yok Haziran ayında Şampiyonlar Ligi elemesi oynarken Mustafa Cengiz hala takımın başkanıysa Fatih Terim de devam etmez diye düşünüyorum

Kardeşim ben sadece fatih terim kalsin demiyorum ki ama onsuz geçen yıllarda verimsizdi gs için bunu da kabuk etmek lazım yada yeni yabancı teknik yaktık dehası tanınmamış birine en 4 yıl sabretmek lazım göze alırsanız amenna ama biz bildiğiniz üzere pek tahammul 4 yıl içinde 2 kere şampiyon yapmış ezik fb 8 9 yildir şampiyon olamıyor yani demem oki bu adam başımızda durursa 2 yılda bir şampiyonluğu var bayern gibi olalım istiyoruz ama bize ne o para ne o hiç var

Tek beklentim var takımdan. Futbol oynasınlar artık top tepmece değil.

Yapamadık en son es kaza hamza hoca ile şampiyon olduk son yabancı hoca ile en son 2005-06 sezonu eric gerets ile oldu gs neyden bahsediyorsun

Hep terim var zaten basimizda. Mancini geldi tudor geldi 1 sene durdu gittiler zaten

Mancini ile en zor gruptan ciktik. Ordan hicbir turk takimi cikamazdi

Yeni yönetim gelecek ve yeni takım kurarım diye hesaplıyor ama gelecek sezon şimdiki kadar kadrosu olmayacak. Ffp falan faso fiso. Ffp olmasa bile transfere harcayacak para yok. Bize de bir yalı çocuğu başkan olmayacağına göre seneye artık aşıkları 7.ciliği başarı sayar. Bu kadroyla ne yapsın, Burak denen başkan bozuntusu hocayı yalnız bıraktı derler.

Defolsun gitsin ardasini da alıp geldiğimiz duruma bak. 50 kere hata yapıp hatasının farkına varmayan bu inat herif iyice bıktırdı. Akbabasini da ardasini da alsın gitsin hali saha da takılsın.

Şu kadromuz çok iyi diyenler bana ilk yarıdaki kadromuzdan hangi oyuncular Beşiktaş ilk 11 dekilerden iyi yazabilirler mi? Marcao ve kafası yerinde olduğunda saracchi dışında 3. bir kişi yazabilecek misiniz bakalım.

Fatih Terimden sonra ne olacağımızı hepimiz çok iyi biliyoruz, geçmişte gördük tecrübe ettik. Fatih Terim Galatasaray'dan büyük olduğu için değil Fatih Terim'i bile bu şekilde aşağı çekmeye çalışan bir taraftar grubu ve bir yönetimle, böyle bir zihniyetle kimin geleceğinden bağımsız başarı çıkma şansı yok. Sonumuz net Fener gibi olacak, onlardaki bu zihniyet işte başarısızlığın tek sebebi.

Özellikle maçtan sonra kaç saat nete hiç bakmadım. Sinirliydim ben de çoğu kişi gibi ama çok şükür insani melekelerimi de kaybetmedim ki yazacaklarıma dikkat ediyorum. Çok şükür ki geçmiş yıllarda internet yokmuş da Metin Oktayları iyi hatırlıyormuşuz yoksa sizler gibi taraftarlarla ilk kaçırdığı golde sülalesini bırakmadan küfür edileceğinden eminim. Fatih Terim'in hocalığından memnun olmayıp ağzına geleni söylemeyi kendine hak görenler bilsin ki biz de onların taraftarlığından hiç memnun değiliz ve bıraksınlar istiyoruz ama mecburen katlanıyoruz.

Ya su ligin en iyi kadrosu lafina hasta oluyorum artik.
Hangi iyi kadro. Ilk yari hepimiz yönetime giydirmiyormuduk böyle transfee politikasımı olur, nerde 6 numara, nerde orta saha nerde sol acik diye. Ya taylandan 6 numara yapilacagini kim tahmin ediyordu allah askina. Ogulcan ya ogulcan bizi ilk yarinin sonuna kadar ayakta tuttu gecen yil rizede oynayan ogulcan.
Besiktasin kadrosuna gore hangi alanda daha ustunduk en bastan sona kadar.
Rosie kanadinda mi ustunduk,
Defasin ortasinda ve solunda marcao haric hangi oyuncumuz üstündü,
Orta sahada taylan etobomu atiba souza ikilisinden üstün,
Sag acik sol acikta fegouli haric(oda gr top oynamadi var oldugunda) hangi oyuncumuz gedzal larinden daha üstündü
Forvette sakat falcaomu üstündü aboubakardan.
Devre arasi transferlerinse bile anca denk olabildik besiktas kadrosuyla.
Tek olumlu tarafimiz ikinci yariyla beraber alternatif yedek sayimiz artti.
Ligi fizik kondisyon ve az sakatlik durumlari belirledi. Besiktas 13 iyi oyuncuyla minimum sakatlik ve ittirmeyle sampiyin oldu.

Ya su ligin en iyi kadrosu lafina hasta oluyorum artik.
Hangi iyi kadro. Ilk yari hepimiz yönetime giydirmiyormuduk böyle transfee politikasımı olur, nerde 6 numara, nerde orta saha nerde sol acik diye. Ya taylandan 6 numara yapilacagini kim tahmin ediyordu allah askina. Ogulcan ya ogulcan bizi ilk yarinin sonuna kadar ayakta tuttu gecen yil rizede oynayan ogulcan.
Besiktasin kadrosuna gore hangi alanda daha ustunduk en bastan sona kadar.
Rosie kanadinda mi ustunduk,
Defasin ortasinda ve solunda marcao haric hangi oyuncumuz üstündü,
Orta sahada taylan etobomu atiba souza ikilisinden üstün,
Sag acik sol acikta fegouli haric(oda gr top oynamadi var oldugunda) hangi oyuncumuz gedzal larinden daha üstündü
Forvette sakat falcaomu üstündü aboubakardan.
Devre arasi transferlerinse bile anca denk olabildik besiktas kadrosuyla.
Tek olumlu tarafimiz ikinci yariyla beraber alternatif yedek sayimiz artti.
Ligi fizik kondisyon ve az sakatlik durumlari belirledi. Besiktas 13 iyi oyuncuyla minimum sakatlik ve ittirmeyle sampiyin oldu.
Bütün bu saydıgın oyuncuları kim aldırdı peki yada 4 senede Kadro niye sürekli geriye gitti yada formda gelen oyuncular niye 4-5 hafta sonra dökülmeye başlıyo

Üst Alt