Fatih Terim resmen Galatasaray'da ! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim resmen Galatasaray'da !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Son Dakika | Fatih Terim resmen Galatasaray'da

O sistemde Elmander ilerde ki tek oyuncu olursa, elmanderi 3 ay sonra göndeririz..

Kanimca Elmander'i, Trabzon'un Jaja'yi degerlendirdigi pozisyonda biz de degerlendirebiliriz. Yani Jaja, Umut'un arkasinda daha orta sahaya yakin oynuyor; cunku hem pas verebilme yetenegine sahip, hem de onunde bos alan buldugunda defansin uzerine dogru dribling yapabilme ozelligi var. Elmander'in bu konularda ozellikleri cok farkli degil; kisacasi eger bir nokta forvetimiz olursa (Dorgba gibi), Elmander'i biraz daha ortaya orta sahaya yakin kullanabiliriz.

Cevap: Son Dakika | Fatih Terim resmen Galatasaray'da

O sistemde Elmander ilerde ki tek oyuncu olursa, elmanderi 3 ay sonra göndeririz..

Şimdi kanatlarda Arda ve yine Arda tarzında bir futbolcu olursa oyun için taktik 4-2-3-1'e döner . Elmander'in sırtı dönük iyi oynadığınıda düşünürsek o arkadaki 3lü çok skorer olması gerek.Elmander gol atmasının yanında gol attıran bir oyuncu .13-14 gol ve 10 assistle bitirir bence ligi.Elmander'in kaderi hertürlü arkadasında olacak adamlara bağlı tabi bence

Cevap: Fatih Terim resmen Galatasaray'da

Öncelikle Hayırlı olsun

İnşallah 2. döneminde yapmış olduğu hatalardan ders çıkarmıştır

ve İnşallah başta beni ve benim gibi kafasında bir acaba olan bütün Galatasaraylıları mahçup eder...

tekrardan yuvana hoşgeldin Fatih Terim...

yerinde ve doğru bir karardı,hayırlı olsun imparatorun geri dönüşü güzel olacak..

Tüm camiamıza hayırlı olsun eski günlerimize inşallah döneceğiz 2 yıl sonra

Umarım 3.hayal kırıklığı olmaz. ben 2.FT dönemini unutamadımda bir türlü işallah benim gibi düşünenleri utandırır..

Allah muaffak etsin İmparator.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt