Fatih Terim Saat 16:00'da Hamza Hamzaoğlu ile Buluşuyor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim Saat 16:00'da Hamza Hamzaoğlu ile Buluşuyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ne alaka anlamadim? Hamza ne is? Bizim takimda baslar yine yerli sevicilik yapmaya. Gerek yok boylelerine. Umarim gelecekse bu 'icimizden hallederiz' mantigi ile devam etmez. Bundan dolayi kariyerini gorduk bizden ayrildiktan sonra.

Hamza yi sevdigimden veya begendigimden degil ama hem TFF denen serefsiz olusuma güzel mesaj olur. Hem de eldeki diger yardimcilari toplasak Hamza nin yarisi bile etmezler o yüzden ben de olumlu bakarim buna.

Zaten zamaninda Hamza Fatih hocanin yaninda pissin diye konusuyorduk Akhisar dönemlerinde. Yine mal mal islere kalkismayacaksa olabilir.

Hamza'nın kurduğu kadroyu hatırla...Evlat evlat diye diye kadronun ırzına geçtiğini ne çabuk unuttunuz?Terim ileride buna takımı emanet etmeyi düşünüyorsa,bittiğimizin resmidir.
Hamza hamzaoglunun 3 kupa aldigini hatirla.Seni sampiyon yaptigini hatirla.Sen ve senin gibi genc arkadaslar Fatih terim sayesinde belki Galatasarayli oldunuz,Fatih terim bilmiyor,anlamiyor siz biliyor ve anliyorsunuz.Vay beee

Hamza yi sevdigimden veya begendigimden degil ama hem TFF denen serefsiz olusuma güzel mesaj olur. Hem de eldeki diger yardimcilari toplasak Hamza nin yarisi bile etmezler o yüzden ben de olumlu bakarim buna.

Zaten zamaninda Hamza Fatih hocanin yaninda pissin diye konusuyorduk Akhisar dönemlerinde.

Pişmekle alakalı değil adam saplantılı.

Onun yüzünden 1 transfer sezonunda tarihimizin fırsatlarını kaçırdık. Dembele-Delaney-Maxi

Baş yardımcı olacak gelecekse çok iyi haber,hem Fatih hocanın yanında denge dengeoğlu vizyonundan da sıyrılır,hocadan sonra takımın başına direk yazabiliriz. Şuan efsane bi yabancı kadro kuruldu,bu kadronun oynadığı futbolu görünce evlatçılık zihniyetinden kurtulacağını zannediyorum.

Bence çok doğru bir karar olur Hamza Hoca kabul ederse, Fatih Terim sonsuza kadar Teknik Direktör olarak kalmayacak neticede, Fatih Terim olmadığı zaman Hasan Şaş veya Ümit Davala yerine Hamza Hoca olsun takımın başında

Öyle denge filan vs. işlerine karışmaya cesaret edemez zaten Fatih Terim varken

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt