GSC Anket - Fatih Terim Sonrası Teknik Direktör Adayınız Hangisi? - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Anket Fatih Terim Sonrası Teknik Direktör Adayınız Hangisi?

Fatih Terim Sonrası Teknik Direktör Adayınız Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    174
Bülent Korkmaz kaptanımızdır çok severiz ama teknik direktörümüz olduğu sırada şansını çok kötü kullandı. Lincoln Gibi yıldızlarla anlaşamaması, UEFA’da çok iyi giderken Kewell’i stoper oynatarak Hamburg’a elenmemize neden olması ile kredisini tüketmişti.

Burak Elmas, Faruk Süren döneminde sözleşme uzatmayıp beleşe giden Okan’ı getirmez. Ama bence de yerli olacaksa ilk aday Okan olmalı. İlhan Palut’un patlayacağını düşünüyorum ben nedense.

Ben projeye göre hoca seçilmesi taraftarıyım. Yani fiyat performans takımı kurulacak üst sıra hedefi olacaksa ayrı, Şöhretli pahallı sonucu garanti almaya olanak sağlayacak bir takım ile direk Şampiyonluk hedeflenecekse bu baskıyı kaldıracak bir hoca olmalı.

Genç bir takım kurduk, bu oyuncuların performansını yukarı çekecek, onlarla uyumlu olup en yaşlı oyuncu ile arasında 10 yaştan fazla fark olmayacak birisi olmalı.

Muhtemelen Okan olacak, zaten böyle bir ayrılık sonrası olası teklif için kenarda bekliyordu. Okan olmazsa çok şaşırırım. Açıkcası Okan ı çok yeterli bulmuyorum, ama 4 ay denenir takımı toparlarsa sezon sonu sözleşmesi uzatılır.

Üst Alt