Fatih Terim | Teknik (ARŞİV) - Sayfa 166 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Andre Santos <> Ziegler

Niang <> Bienvenue

Lugano <> Yobo

Emenike <> Sow

Lugano’nun ligde atacağı gol kadar atmış Sow
6 gol.

+ saha dışı olayları saymıyorum.

Rakibimiz yoktu.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
sen sol bekte hakan balta forvette necati ile oynuyordun onlar zigler ve sowu getirirken üstelik henüz kazanma alışkanlığı olmayan yeni kurulmuş bi takımdın
kazanılan şampiyonlukları küçümseyerek muhalif olduğun isimleri yermeye çalışmak akılsızlığın zirvesidir.
anladığım kadarıyla gerets hayranısın. hani şu söylediklerine karşılık başka biri 2006 muhabbeti açsa kıyaslasa konuştuklarınla ne geretsi kardeşim konusturmayın beni o yıl fenerin mallığına son maçta şampiyon olduk dese diyecek bişey olmaz heralde. kendını böyle zorlarsan her sampiyonluğa bişi bulursun
o hata yaptı şampiyon olduk
o bişilerle uğrasıyordu şampiyon olduk
o son maçta mallık yaptı biz şampiyon olduk
ne bok yiyolarsa yemeselerdide şampiyon olsalardı . bizde yıllarca dursun ve onu sahneye cıkartan y. kafalılılarla onların bıraktığı cezalarla uğrastık kimse cıkıpta sizler gibi konusmadı.
dediğim gibi başarıları küçümseyerek muhalif olduğun kişileri yermek akılsızlık başka bişi değil.

Turk futbolunun yabanci futbolcudan cok yabanci TD'lere ihtiyaci var. 90'li senelerde Turk futbolunun gelistigi donemde ki gibi 12-13 tane yabanci TD olsa eminim bu lig cok daha izlenilir olurdu. Yabanci TD'leri yerli TD lobisi harcadigi icin futbol geriledi. Keske herkes birden yabanci TD getirse de biraz futbol izlesek.
Rijkaard,skibbe,prandelli,mancini,tudor galatasaraya son dönemde gelen yabancı teknik direktörler..bu dönemde galatasaray olarak çok futbol izledik hakkaten..ne günlerdi dimi..
Türkiye de yerli teknik direktörlerin bir çoğunun yetersiz olduğu doğru..ama fatih hocayı bu kapsama almak komik yani..adamın kariyeri ortada..yabancı teknik direktörlerde öyle bu ligde tutmadı bir çok dünya çapındaki hocaları gördük

Rijkaard,skibbe,prandelli,mancini,tudor galatasaraya son dönemde gelen yabancı teknik direktörler..bu dönemde galatasaray olarak çok futbol izledik hakkaten..ne günlerdi dimi..
Türkiye de yerli teknik direktörlerin bir çoğunun yetersiz olduğu doğru..ama fatih hocayı bu kapsama almak komik yani..adamın kariyeri ortada..yabancı teknik direktörlerde öyle bu ligde tutmadı bir çok dünya çapındaki hocaları gördük

Orada yazdım zaten neden yabancı TD'lerin başarılı olamadığını. Türkiye'de yabancı TD'lerin kuyusu kazılıyor. Rijkaard ve Tudor ile hiçte kötü başlamadık. Mancini'ye kötü TD diyen futbol cahilidir zaten. Sende öyle demiyorsundur muhakkak. Ve ya Cocu futbolu Ersun sünepesi kadar bilmiyor mu yani?

Ama bu adamların Türkiye'de başarılı olamamasının sebepleri var. Fatih Terimi de çok büyütüyorsunuz. FT 20 yıl önceki herkesin hayran olduğu FT değil artık. 20 yıl öncesinin efsanesiydi o. Bunu gelecekte herkes görecek, sen dahil. 5 sene sözleşmesi var. Yapabiliyorsa buyursun yapsın. Ama yapamadığını hep birlikte göreceğiz.

Hocamın otobiyografisinin konu olacağı netflix filmin de Mel Gibson hocayı canlandıracaktır. Zaten antrenörlük kariyeri de bitti bitecek 3-5 ayı var tam zamanları o efsane filmin.

Ronaldo-Messi gelse senin elinde çöpe döner.

Şu kadronun içine ettin ya bu da büyük başarı.

Sivas maçında sahaya süreceğin adaletli(!) 11 ile oynatacağın süper(!) oyunu merakla bekliyorum.

kes lan millete satasma demedim mi sana

bu yumruğun villusların tarafından emilmesi için gerekli çalışmayı an itibariyle başlatıyorum

Rahmi Y. Aslan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt