Fatih Terim | Teknik (ARŞİV) - Sayfa 171 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Selçuk yine kadroda ama Feghouli yok. Feghouli kadroya bile girememiş. Ilk neşter yine Feghouli'ye vuruldu.

Son düzenleme:
Ulan o kadar emindim ki Belhanda'nin kesilmeyip ihalenin Feghouli'ye kalacagina.
Uzun zamandir foruma girmiyordum ama sirf icimde kalmasin diye su yorumu yapmaya geldim.
Maci zaten izlemeyecegim. Artik umurumda degil. 2 senedir bu kanser futboldan tiksindim cunku. Onceleri ic saha maclarinda en azindan rakibi bogardik. Simdi K. Pasa gelip bizi kevgire ceviriyor. Bu senin eserin hoca.
30 tane topcu aldirdin. Hala ocak diyorsun. Bir takim oynadigi butun rakiplerden fizik olarak dayak yiyorsa, bu kadroya bi oyun bulamiyorsan emeklilik vaktin gelmis demektir.

Oynadigi butun maclarda top kaybi rekoru kirmus, yurumeye mecali olmayan Belhanda'yi hala 11 oynatiyorsun.
Son macta takimin belki en iyisi olan Feghouli'yi sakatlandigini sanip cikariyorsun ve butun kotu gidisatin sorumlusu olarak Feghouli'yi bir sonraki macta kadroya bile almiyorsun.

Feghouli dedigin adam olmasa gecen sene ilk 4'e giremezdi bu takim. Adamin copy paste seklinde kac tane extra golle takimi sirtinda tasidi ben saymakta zorlanirim. Feghouli varken gittin aylarca Sinan'i oynattin. Sonfa noldu? 2. devre sampiyon yapti takimi.

Burda soylemekten dilimizde tuy bitti disarda kalmasi gereken adam Mariano veya Nagatomo'dur diye. Sen naptin? Gittin 2 tane yuruyecek hali kalmamis bek dururken Linnes'i sectin. Simdi noldu peki? Daha ilk devrenin ortasinda dedigimize geldin.

Gunumuz futbolundaki hocalik meziyetlerinin yeterliligi bir kenarda kalsin, senin artik adaletin filan da kalmamis.
Ha bide, sene basindan beri yaptigin ve yaptirdigin 1 tane dogru degisiklik yok. O ayri fiyasko.

Gina geldi gina. Milleti futboldan soguttunuz. Yeter yav.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt