Fatih Terim | Teknik (ARŞİV) - Sayfa 182 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tarih tekerrür edecek rize maçından sonra gönderilecek gibi, tabi gönderebilecek yönetim varsa.

beşiktaş maçında belhanda 1dk. dahi oyunda olursa fatih terim ve belhanda gidene kadar maç falan izlenmez.
Ahahah Galatasaray'ın başkanı yönetimi mi var.Terim hepsini ipe sıraya dizer sesleri çıkmaz tarihin en pısırık yönetimlerinden biri bu yönetim.Hocadan talimat alıyorlar.
Aysal olsaydı Terimi çoktan kovup kırmızı şarabın şişesini bitirmişti.

Adım kadar eminim ki Belhanda Beşiktaş maçında yine 90 dakika sahada olacaktır beklerde Mariano&Nagatomo olacaktır Emre Mor kesik yiyecektir çünkü sezon başından beri ezbere ilerliyoruz resmen

Bugün resmen şanslıydık 6-7 tane yemediğimiz için şükretmemiz gerekiyor
Belhanda bjk macinda 90 dk sahada kalmayacak. Kirmizi kart göreceğine adım gibi eminim.

bugün fark yemekten şans eseri kurtuldu.

belki ilk yarı 1-1 gibi bir skorla bitebilirdi ama öyle olsaydı dahi ikinci yarı 5'lik olurduk. fakat şanslı günündeydi hoca.

ama deplasmanlarda patlarız

Bu şahıs (evet Sayın Terime diyorum) belhandayı değil ilk 11’e, bjk maçında 1 dakika bile süre verirse, beni burada kimse tutamaz, çok fena bilendim allahın arap ÇİNGENESİNE

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum

Hoca, Galatasaray'ı filan unutmuş bune aşkmış be

Oyundan çıktıktan sonra teselli etmiş.
EHgxpsyXkAIQgfg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt