Fatih Terim | Teknik (ARŞİV) - Sayfa 284 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Soru

Forvetimizde Ronaldo olsaydı dün ne değişirdi ?

Kendi fikrim ; 6 değil 4 yerdik. O da Ronaldo’ya olan saygılarından.

Sorunun kendisi takımın başında. Oyuncularda sorun aramaktan vazgeçin.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İstifa filan edemez istifası istenmesi de gereksiz. Bu sezon sevabı ile günahı ile bitirecek ama artık öyle Ocak mocak o işleri geçecek, bir kuruş daha yatırım yapılmamalı kendisinin sözüyle. Eldeki kendi kurduğu malzeme ile ne olursa artık, sanki istenilen oyuncular alınca bir iş çıktı ortaya da tekrar alacağız. Hem ne garantisi var Ocak'ta aldığı adamlardan sonrada Temmuz'u bekleyin demeyeceği. Kadro kötü filan değil, oyun kötü, oyuncular da disiplinsiz ise yine sorumlusu hoca geçen yıl sözde Feghouli'yi keserek futbolcu olduğunu hatırlattı idi ya cuvalladigimiz dönem bu dönemde hatırlatsin ya da bir şey denesin bahane üretmek dışında. Bir tane mi iyi maç hatta geçtim 20 dakika bile oynayamaz mi bir takım ya?

Hoca sürekli kadrosunun yetersiz olduğundan, bazı oyuncuların değişmesi gerektiğinden ocaktan vs bahsediyor. Bir nevi oyuncuları taraftarın önüne atıyor. Bu oyuncular kim olabilir? Mariano, Nagatomo, Babel, Feghouli, Seri bir ihtimal Belhanda,Nzonzi,Lemina,Donk. Ayrıca Falcao ile de arası iyi değil. Bu oyuncular takımın %70'ini oluşturuyor. Beğen beğenme elinde bu adamlar var. Sen bu adamları her fırstatta taraftarın önüne atarsan onlar da oynamaz. Yönetim desen onlarla da arasında soğuk rüzgarlar esiyor. Camia bütünleşmeden başarı gelmez zaten. Sıkıntı büyük.

Hoca her yenilgide veya puan kaybinda Ocak diyor. Real'den 6 yemis rezil olmusuz 5 dk da basin toplantisini bitiriyorsun. Anlat yav. Sorun ne? De ki alinan oyuncularin nerdeyse hicbirini ben istemedim ama yonetim aldi. Sadece isimleri olan ahi gitmis vahi kalmis oyuncularla sonuc bu de. Ama bir seyler de. Anlatamayacagimiz seyler vs var diyorsun surekli.

Bu oyunculari sen almamissan bile bu oyunculara uygun bi oyun sablonu bulmak zorundasin. E de yok.
Lemina Andone Nzonzi
Su ana kadar mukemmel oynadilar kimse masal anlatmasin. Boyle bi ortamda tabii salmalari normaldir artik. Ozellikle Nzonzi ben nereye dustum diyordur simdi.

Alinan oyunculardan Seri haricinde kotu cikan yok.
Falcao sanssiz bi sakatlik yasamis. Emre kumari tutmamis o kadar. Adem bile katki vermis. Bir de nerdeyse hic oynamayan Jimmy var ki bu adam kampin yildiziydi. Nerde simdi? Ortada yok. Taylan 1 dk bile sure alamamis.

Suclu sensin hoca. Mariano ve Nagatomo icin Linnes'i yiyen de sensin. Bas bas bagirdik burda.

Hadi her seyi gec madem memnun degilsin bu kadrodan 18-19 yasindaki gencleri, Jimmy'i, Adem'i, Taylan'i filan oynat. Bunlardan kotu olmaz herhalde demi? E o da yok. Ayni kadroyu cikartip cikartip sucu taraftara , oyunculara filan atiyorsun...

Muslera

Sener Donk Luyindama Nagatomo

Lemina Taylan Omer

Jimmy Andone Adem

Su kadro bile bir sey oynar yav.

Nerden tutarsan tut elinde kaliyor.

Son düzenleme:
levent tüzemen denilen alkolik kalkmış diyor

''galatasaraylı oyuncularda aidiyet duygusu yok yerli futbolcularla bu sağlanır.''

Senin gibi yerli sevici avantacı tiplere gün doğdu alkolik levent oradan alacağınz avantalarla evine bol bol rakı stoğu yaparsın artık.

Hoca sürekli kadrosunun yetersiz olduğundan, bazı oyuncuların değişmesi gerektiğinden ocaktan vs bahsediyor. Bir nevi oyuncuları taraftarın önüne atıyor. Bu oyuncular kim olabilir? Mariano, Nagatomo, Babel, Feghouli, Seri bir ihtimal Belhanda,Nzonzi,Lemina,Donk. Ayrıca Falcao ile de arası iyi değil. Bu oyuncular takımın %70'ini oluşturuyor. Beğen beğenme elinde bu adamlar var. Sen bu adamları her fırstatta taraftarın önüne atarsan onlar da oynamaz. Yönetim desen onlarla da arasında soğuk rüzgarlar esiyor. Camia bütünleşmeden başarı gelmez zaten. Sıkıntı büyük.
Alanya'nın kadrosu bizden daha mı iyi? Bunu sormak lazım hocaya.

4 maçta 1 puan almasına ben yine bir şey demezdim. Ancak biz ne oynuyoruz?

Hoca kendi oyun felsefesine de ihanet ediyor. Biz Fatih hocayı en çok hücum futbolu yüzünden severdik. Şu anda attığımız tüm goller ya tesadüf ya da bireysel çabalarla gelen goller. Zaten gol attığımız da yok ya.

Yalvarıyorum artık bir şeyler denesin. 4-1-5 çıksın lig maçlarına. 6-5 kazanalım, 4-3 kaybedelim. Sıkı değil. Ama bir şeyler görelim artık. Einstein ne demiş sürekli aynı şeyleri yapıp farklı sonuçlar beklemek aptallıktan başka bir şey değildir.

Fatih Terim, Belhanda inadı yüzünden takımın anasını ağlattı. Hiçbir futbolcunun inancı bağlılığı kalmadı. Çünkü forma adaleti yok. Adamlar tükenmiş durumda. Ne yaparsa yapsın oyuncular aynı isimler sahnede. İki maçtır kesti Belhanda denen adamı ama geçmiş olsun. Bu saatten sonra bir cacık olmaz bu kadroyla bu teknik ekiple! Umudumuz yine liseliler. Darbeyle teknik ekip yönetim değişecek izleyin görün!

Hoca her yenilgide veya puan kaybinda Ocak diyor. Real'den 6 yemis rezil olmusuz 5 dk da basin toplantisini bitiriyorsun. Anlat yav. Sorun ne? De ki alinan oyuncularin nerdeyse hicbirini ben istemedim ama yonetim aldi. Sadece isimleri olan ahi gitmis vahi kalmis oyuncularla sonuc bu de. Ama bir seyler de. Anlatamayacagimiz seyler vs var diyorsun surekli.

Bu oyunculari sen almamissan bile bu oyunculara uygun bi oyun sablonu bulmak zorundasin. E de yok.
Lemina Andone Nzonzi
Su ana kadar mukemmel oynadilar kimse masal anlatmasin. Boyle bi ortamda tabii salmalari normaldir artik. Ozellikle Nzonzi ben nereye dustum diyordur simdi.

Alinan oyunculardan Seri haricinde kotu cikan yok.
Falcao sanssiz bi sakatlik yasamis. Emre kumari tutmamis o kadar. Adem bile katki vermis. Bir de nerdeyse hic oynamayan Jimmy var ki bu adam kampin yildiziydi. Nerde simdi? Ortada yok. Taylan 1 dk bile sure alamamis.

Suclu sensin hoca. Mariano ve Nagatomo icin Linnes'i yiyen de sensin. Bas bas bagirdik burda.

Hadi her seyi gec madem memnun degilsin bu kadrodan 18-19 yasindaki gencleri, Jimmy'i, Adem'i, Taylan'i filan oynat. Bunlardan kotu olmaz herhalde demi? E o da yok. Ayni kadroyu cikartip cikartip sucu taraftara , oyunculara filan atiyorsun...

Muslera

Sener Donk Luyindama Nagatomo

Lemina Taylan Omer

Jimmy Andone Adem

Su kadro bile bir sey oynar yav.

Nerden tutarsan tut elinde kaliyor.
Nagatomo deme artık renktaş. Adını bile duymaya tahammül edemiyorum artık.

Adamda da suç yok aslında. Ciğerlerindeki hastalıktan sonra adamın futbol hayatı bitti ama biz halen bir şeyler bekliyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt