Fatih Terim | Teknik (ARŞİV) - Sayfa 332 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fatih Terim teknik direktörlüğü motive etmek ve oyuncuları azarlamaktan ibaret sanıyor. Taktik maktik yok bam bam bam.

Sayın Hocam, bu başlığa ısrarla uğramak istemiyorum. Ancak futbolda takım geriye düştüğü zaman 4-4-2'den başka uygulanacak taktikler var diye biliyorum. Bir de hasbelkader bir Antalya deplasmanında gol attı diye Ryan Donk isimli futbolcumuz forvet olmadı.

hoca artık istifa vaktin gelmedi mi? 3 senedir takımın başındasın ama şöyle koltuğumuza yaslanıp rahat rahat izlediğimiz maç sayısı 1 elin parmağını geçmez.

geldiğinden beri ocaktı, sezon sonuydu diyorsun ama öyle ya da böyle elindeki adamlar milyon euroluk adamlar. milyon euroyu geçtim. bugün yenildiğin takım bile bizden daha organize bir futbol ortaya koydu. tamam eldeki malzeme süper olmayabilir ama ana sorun sende. kimden nasıl faydalanacağını, takımı nasıl organize edeceğini unutmuşsun. takım 3 senedir başı kesilmiş tavuk gibi oynuyor.

senin eksiklerini kapatan ya da konuşulmasını önleyecek oyuncular yok bu sene. önceki seneler tamamen bireysel yetenekler takımı şampiyon yaptı. ama bu sene ne ilk seneki gibi rodriguez-gomis-feghouli ne de ikinci senedeki gibi feghouli-onyekuru yok. hal böyle olunca bize de televizyon başında kanser olmak kalıyor

XT1650 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bu kadar da olmaz ki hoca sen bu takıma ne çalıştırıyorsun yav takım gol atma özürlüsü oldu çıktı.Oynatacağın pas oyununa da sana da yazıklar olsun bir tuzlaspor rezilliğimiz eksikti bu yıl o da oldu sayende

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt