Fatih Terim | Teknik (ARŞİV) - Sayfa 349 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kOÇ azizin büyücülerini çağırıp terime at toynağı büyüsü yaptırmış,net emin oldum artık. Başka bi açıklama getiremiyorum.galatasaray tarihinin açık ara en kötü futbolu daha kötüsü olması imkansız.

Bu adam 2017 Aralıkta geldi değil mi

O sezon yani 2018 de sampiyon olduk mu evet
Devam eden sezon 2019 yine sampiyon olduk alinan diger kupa vs saymıyorum
Son iki yılın özeti bu iken halen şampiyonluğun en buyuk adayiyla üç puan fark var kötü oynuyoruz fakat takimda gercek bir forvetin olmayışını da bir kenara biraktim diyelim federasyon +medyanin fener sempatizanligini da es geçiyorum.

Peki bu adamın ısrarla vurguladığı ocak ayini ve sonrasını bekleyecek kadar da mi kredisi yok sizde bana bunu anlatsın birisi.

Gidin Prandelllinin takımını izleyin rezil kimmiş görün akillanmazsiniz siz kuş dolmus buralar
Maç bitti 1 saat oldu rezilötesi maçın etkisi kaybolmaya başladı hemen Galatasaraylılara kuş muş yakıştırması...
Hocam neyini savunuyorsun şu performansın bırak Allah aşkına...Babam olsa savunmam bu takımın hocasını.
Yapılan yatırım ve beklenti karşılığı en kötü en rezil sezon bu sezon.neyin prandellisi sigi held dahil en kötü sezon bu sezon.

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Maç sonucu kendinden emin bilmiş bilmiş konuşuyor ya herhalde “bir bildiği vardır” bunca yılın hatırına Ocak ayına kadar bekliyoruz. Bu mallara tahammül edecek mi, yoksa sene sonunu görmeden vedalaşacak mıyız!

Transfer yapmasini hala ögrenemedi. Elde avucta olan parayi Diagne ve Akbaba gibi Süper Lig'de herkesin bildigi adamlari cok paraya aldirdi.

Transfer yapmasini hala ögrenemedi. Elde avucta olan parayi Diagne ve Akbaba gibi Süper Lig'de herkesin bildigi adamlari cok paraya aldirdi.

Akbaba çok özellikli oyuncu. 8-10'u kusursuz oynuyor ki Alanya'da bazı maçlarda geriden rahat top çıksın diye 6'da kullanılmışlığı bile var. Şu an koşamadığı halde bizim takıma girse safi duran top becerisiyle bile fark yaratır. Pahalıya geldiği kesin ama şu an Milli takım seviyesinde fark yaratabilecek tek yerli topçumuz olduğunu düşünürsek ne kadar kıymetli bir adam olduğunu idrak edebiliriz.

Diagne ise her şeyiyle fiyaskoydu. O kadar boş kale golcüsünü alana kadar adamın esas madenini getirsek bizim hayırlı bir iş olurdu. Trezeguet Kadıköy'de herifin kafasına kafasına top indirirken 5 milyonluk adamı almayıp Diagne'ye bonussuz 12-13 bayıldık. O Kasımpaşa'da transfere değen tek oyuncu Trezeguet'ydi ki iki oyuncunun kariyer gelişimi de nasıl yanlış bir iş yaptığımızın ispatı gibi. Her profilden santrafor getirmemize rağmen sonucu değiştiremezken Belhanda'ya tutunup takıma gerçek bir saha içi lideri getirmemekte diretiyoruz. Şaka filan değil, şu an takıma hakikaten Cavani'yi filan getirsen gol orucuna girer herif.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt