Fatih Terim | Teknik (ARŞİV) - Sayfa 434 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Her zaman işler istenildiği gitmez. Önemli olan kötü gittiği zaman da doğru 'duruş' u sergileyebilmektir. Sevgili Hocamızın en büyük defolarından birisi de bu husustadır...

Baktı ki gidişat kötü, ''Nereden ne bulsam da kabahati birilerine yıksam?'' gibi bir psikolojiye giriyor; medyadaki destekçileri ve malum taraftar oluşumu her durumda desteğe hazır nasıl olsa...Bir olur, iki olur ama artık kendisini seven birisi olarak ben bile fazlasıyla sıkıldım bu ''Şark kurnazlığı'' ndan...

Her zaman işler istenildiği gitmez. Önemli olan kötü gittiği zaman da doğru 'duruş' u sergileyebilmektir. Sevgili Hocamızın en büyük defolarından birisi de bu husustadır...

Baktı ki gidişat kötü, ''Nereden ne bulsam da kabahati birilerine yıksam?'' gibi bir psikolojiye giriyor; medyadaki destekçileri ve malum taraftar oluşumu her durumda desteğe hazır nasıl olsa...Bir olur, iki olur ama artık kendisini seven birisi olarak ben bile fazlasıyla sıkıldım bu ''Şark kurnazlığı'' ndan...
Aynen bir kere de bir özeleştiri yap be kardeşim. Hep mi birileri hatalı hep mi birileri suçlu?

Valla mesele şampiyonluk falan değil, kendine reset atsın bazı inatlarından vazgeçsin şampiyon olamazsak eleştirirsem en adi şerefsizim. Yoksa her sene şampiyon olunacak diye bir şey yok başımıza ne geldiyse o algı yüzünden geldi zaten.

yüzde yüz katiliyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt