Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV) - Sayfa 161 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Vallahi bu adam olmasa bir gram şampiyonluk inancım olmaz dı o kadar leş oyuncular var ki hicbirisi büyük takım oyuncusu değil ruhsuz etkisiz maaşları kendilerinden cok daha büyük umarım sampi olup bu dürzüleri göndeririz hoca güzel bir temizlik yapacaktır inanıyorum

Erol bey diyorsunuz ki hoca hâlâ sinan dan yasinden medet umuyor.

Yedek kulubesinde gözünüzde canlanan isimleri alabilir miyim.

Erol bey diyorsunuz ki hoca hâlâ sinan dan yasinden medet umuyor.

Yedek kulubesinde gözünüzde canlanan isimleri alabilir miyim.

Sinan dan medet umuyor demedim. Oncelikle mesajımı dogru okuyun lutfen.. Yasin'den ve Eren'den dedim. Nedenlerini de daha once acıkladım.

Evet kadromuz dar. Belhanda , Fegouli gibi bazı oyuncular istenen form duzeyine cıkamadılar, çıkanlar da (ornek Garry R. ve Gomis) formdan dustuler..

Sinan ilk 11 de bile oynayabilir. Belki de Belhanda yı yedege cekip Sinan ı koymak daha akıllıca olabilir. Linnes görev adamı.. Mariano - Linnes veya Negatomo - Linnes önlü arkalı oynayabilir. Begenmesek de Selçuk oynayabilir.

Seneye çok güzel bir çift forvetli güzel bir 10 numaralı yıldız bulunduran bir takım görmek istiyorum.Hayırlısıyla bitirelim de şu ligi

Seneye çok güzel bir çift forvetli güzel bir 10 numaralı yıldız bulunduran bir takım görmek istiyorum.Hayırlısıyla bitirelim de şu ligi

Rezalet olur açıkçası, bu sistemi Drogba,Sneijder ve Burak varken oynayamadık.

Zaten alınan 2yıldız hocanın isteğiyle alınmamıştı kendi sisteminden vazgeçmişti. Yoksa asimetrik bir dizilime sahip 4-1-4-1dizilişini uygulayacak. yani bir pivot forvet bir de satılmazsa gomis ile oynayacağız. 10numaramız da kaka tarzı bir 10numara olacak.

HUAWEI CAN-L01 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Çok sinirlendiğimiz, çok üzüldüğümüz zamanlar da oldu; ancak videonun 08:04'den sonraki kısmında bu adamın halini gördüğü halde, halen nefret eden insanların gerçekten kendilerinde bir Galatasaraylılık sorgulaması yapması gerekiyor bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt