Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV) - Sayfa 166 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tudor'un stoperlerin içine gömdüğü Fernando'yu ceza sahasına soktu. Kimsenin yüzüne bakmadığı Donk ve Sinan'la şampiyonluğa yürüyor. Büyük maçlarda aradığımız hırs, tempo ve mücadeleyi sayesinde tekrar yakaladık. Eskisi gibi rakiplere karşı, büyük maçlarda da oyunu domine edebiliyoruz.

Nagatomo ile sol bek sorunu en ucuz şekilde çözdü , Herkesin sırt çevirdiği Donk'tan en büyük verimi aldı. Sinan'da Linnes'te gördük işte herkes hazır kıta. Adam oyuncu motive etmesini çok iyi biliyor.
Tolga ile yıldızı barışmadı Fener'e kaçırdığı gol sonrası benim de gönlümden düştü gönderir büyük ihtimal.
Ndiaye'yi yarı fiyatına geri alırsak, Emre Mor falan 2-3 nokta transfer ile çok iyi oluruz çok iyi.

Kaç sezondur büyük maç kazanamayan Galatasaray 5 hafta içinde oynadığı 3 büyük maçı da kazandı. Teknik direktörlüğü ile ilgili yapılacak bi eleştiri yok bence artık. Gazsa gaz kaossa kaz başarıyı getiriyor adam ben ona bakarım.

Bu maça kadar bana göre çok başarılı performansı yoktu ama bugün adeta "büyük hoca" olduğunu gerçekten hissettirdi.

"Fatih Terim Farkı" bu maçtır işte. Hadi hocam son 3 maç.

Aferin takımı bu maçada iyi hazırlamışsın.
Tebrik ederim.
Ayrıca eren yetenksizinide oyuna almaman da gayet olumlu.
Umarım Deplasman maçlarınada takımı aynı şekilde hazirlarsin ve rahevete izin vermezsin.

Aferin takımı bu maçada iyi hazırlamışsın.
Tebrik ederim.
Ayrıca eren yetenksizinide oyuna almaman da gayet olumlu.
Umarım Deplasman maçlarınada takımı aynı şekilde hazirlarsin ve rahevete izin vermezsin.

585c28b3b8c150feeb2e1552b6c89cc9.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt