Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV) - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Riera'nin,ujfalusi'nin,melo'nun,elmander'in,Podolski'nin,necati'nin ve daha nice eski futbolcularin yaptigi paylasimlardan da anlayacagimiz imparator para degil insan biriktirmis

TÜRKLER'DEN Neco hariç kimse yoktu yalnız. Arda lobisini de yenecek bu sefer başarılı olmak için. Cepheler çok. Siyasi kanat, federasyon, Dursun Özbek çapsızlığı, sürekli hortlayan liseci zihniyet, taraftar baskısı ve başarıya açlığın stresi. Adama 64 yaşında kafayı yedirtmezler umarım.

TÜRKLER'DEN Neco hariç kimse yoktu yalnız. Arda lobisini de yenecek bu sefer başarılı olmak için. Cepheler çok. Siyasi kanat, federasyon, Dursun Özbek çapsızlığı, sürekli hortlayan liseci zihniyet, taraftar baskısı ve başarıya açlığın stresi. Adama 64 yaşında kafayı yedirtmezler umarım.

Baş edebilir mi zaman gösterecek,ama bunlarla birisi baş edip bizi tekrar tahta oturtacaksa,Terim yapabilir bunu bir tek şu şartlarda.Bu yüzden lakabı İmparator zaten,olmazları olduran adam olduğu için.

Baş edebilir mi zaman gösterecek,ama bunlarla birisi baş edip bizi tekrar tahta oturtacaksa,Terim yapabilir bunu bir tek şu şartlarda.Bu yüzden lakabı İmparator zaten,olmazları olduran adam olduğu için.

Yine 2 maç kaybedince stat boş kalacaksa, taraftar eleştiricekse zor. Tudor altında toplansak da o cepheleri aşacak direnç yoktu. Terim yapar diyoruz ama camia desteğini ve bizi kaybederse kazanamaz.

Taraftarin destegiyle herkesle bas edebilir

Bugun Imza töreninde twitiniz tarih yazdi sözlerine karsilik tarih yazmaya aliskiniz demesi ve muhabirlerin daha ilk dakikadan etkilenmesi iyi bir baslangic mesela

Yine 2 maç kaybedince stat boş kalacaksa, taraftar eleştiricekse zor. Tudor altında toplansak da o cepheleri aşacak direnç yoktu. Terim yapar diyoruz ama camia desteğini ve bizi kaybederse kazanamaz.

Umarım kaybetmeyecek,artık karamsarlığı bırakıp optimist olmak zorundayız.Senin için zor olacak ama :)D) bu şart,karamsarlıkla çok nadiren bir şeyler kazanırsın/kazanırız bu hayatta.Önümüzde kupa maçları hariç 18 maç ve 54 puan var,ne yapıp ne edip Mayıs ayında ipi göğüslemeliyiz.

220px-AUT_vs._TUR_2016-03-29_%28173%29.jpg

Doğum Yeri: Adana
Doğum Tarihi: 4 Eylül 1953

Galatasaray ile 14 Kupa
UEFA Kupası: 2000
UEFA Süper Kupa: 2000
Süper Lig: 1997, 1998, 1999, 2000, 2012, 2013
Türkiye Kupası: 1999, 2000
Türkiye Süper Kupa: 1996, 1997, 2012, 2013

Uefa super kupasini Lucescuyla almadik mi?

Ben Fatih Terimin potansiyeli genç oyuncularla iyi çalışabileceğini düşünüyorum. Emre Çolak ve o dönem potansiyeli olarak görülen Semih Kaya, Bruma (gerçi fazla oynayamadı), ve ondan önce 2000dakiler (EmreB) gibiler var örnek olarak.

Ama başkanimiz futboldan anlamayan bir yaratık olduğu için bunun gerçekleşeceğini sanmıyorum ama her zaman bir potansiyeli yeteneklerin bulunduğu bir Galatasaray hayal etmişimdir.

Yanı ilk 11de en az 6-7 buram buram kalite kokan genç topçular, hocası da Fatih Terim olan bir takımın hem Avrupada hem Turkiyede çok başarılı olabileceğine düşünmekteyim

Ama Dursun Aydın özbek engeli var işte

Hocanın sözleşmesini bu yıllık göstermeme hareketinin transferle alakası olabilir mi acaba,çünkü bizim hala bir bütçe sınırımız var Tudora fesihte ödendi transferde yapılacak bundan ötürü 1 Milyon - gösterilmek istenmemiş olabilir.Yani yabancı oyuncu alacaksak Donk,de Jong,Lato gibilerini dehlememizde gerekecek haliyle

Bu konuda bu arkadasa katilmak zorundayim . Ama parator dedigi icin haksiz olduguna itirazim yok , haksiz ... Ama GS den ayrildiginda da ayni ifadeye musade edenler insanlari GS camiasina ait olup olmamasina gore degerlendirme yapmamali

bunu modlara ve yoneticilere defalarca soyledim , saygi renklere gore olmaz .. ayiptir ve ayrimciliktir

Adam dun paratordu , bugun degil mi ? Dun soyleyen hakliydi ,bugun haksiz mi ? Boyle esitlik ve adalet olur mu ?

Dun tudor a laf edilemiyordu , bugun kufur yazilsa "sirf GS teknik direktoru degil diye" cezasi mi olmayacak

Lutfen bu forumu kisilere saygisizligin , kufurun hakaretin her turlusunden temizleyin artik . Kime karsi olursa olsun ...

Forum bu konuda hep geriye gidiyor maalesef.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Benim Terim adina en umutlandigim konu, son milli takim döneminde genc bir jenerasyon olusturmasi. Ilk Hirvatistan-Türkiye macini hatirlayin, tüm cetecileri sutlayip genc bir kadro cikarmisti. Belki türk futbol tarihinin en mutlu macini izlemistim kendi acimdan. 1-1 bitmisti, Hirvatistan domine etmisti, ama hocanin oyuncu tercihleri cok mutlu etmisti beni.

Bu yolda devam ederse bizde, cok mutlu edebilir beni sahsen. Ama öyle dedigim gibi Umut Bulut gibi top süremeyen kazmalari pres yapacam diye sag kanat oynatmak isterse, ciddi sekilde geriye gideriz.

Her ne olursa olsun, Terimden iyisi gelemezdi su sürecte zaten, belki Villas Boas güzel olabilirdi. Ama Tudora yapilan, insani acidan, haksizliklari unutmayacam. Valla benim icim sizliyor.

Tudorun çapı ve tecrübesi ortada içen yazın devam kararı alınması hakikaten şaçmalık idi. Adama da bize de yazık oldu.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt