Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV) - Sayfa 215 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Uğur Güzel reis bu fatih terimin yanındaki hande hanımın ne gibi bi özelliği var? hoca neden sureklı bununla çalısıyor. gssözlükte bi kaç yoruma ve senın bi adet görselli yorumuna denk geldım. sen olumlu seyler konusmssunda hocanın aysal ve pubislerin efendisi ardayla arasını acanın bu hanım efendı olduğu falan söylenmıs.

@Uğur Güzel reis bu fatih terimin yanındaki hande hanımın ne gibi bi özelliği var? hoca neden sureklı bununla çalısıyor. gssözlükte bi kaç yoruma ve senın bi adet görselli yorumuna denk geldım. sen olumlu seyler konusmssunda hocanın aysal ve pubislerin efendisi ardayla arasını acanın bu hanım efendı olduğu falan söylenmıs.
İşini yapan bir abla...Çifte standart göstermediğinden bir de gestapo tipli biri olduğundan sevilmez ama hoca bacısı olarak görür...Normal galatasaraylı topçular ve çalışanlar da abla olarak...Arda bunu kov o zaman barışırız diye üstelemişti...Şimdi hoca inadına daha çok tutuyor bilinen lakabıyla "sosyete" hande'yi :)

İşini yapan bir abla...Çifte standart göstermediğinden bir de gestapo tipli biri olduğundan sevilmez ama hoca bacısı olarak görür...Normal galatasaraylı topçular ve çalışanlar da abla olarak...Arda bunu kov o zaman barışırız diye üstelemişti...Şimdi hoca inadına daha çok tutuyor bilinen lakabıyla "sosyete" hande'yi :)
pubis malının problemı ne hande hanımla? neden ıstemıyormus
üstelık mevzu sadece handenın kovulmsı ıle cozulecek kadar olmasıda enterasanmış

Şu kodumun ortamında o kadar stresli şeyler yaşanıyor ama sen tüm bu klübü ayağa kaldıracak tek kişisin. Gönlüm rahat Allah başımızdan eksik etmesin seni Gerekirse yönetimimiz olmasın ama hep sen ol hocam seviyoruz seni

Muğla ilinin Bodrum ilçesindeki Türkbükü'nde lüks teknesiyle görüntülenen Acun Ilıcalı, MT1 ismini verdiği yeni teknesiyle sahilde tur attı.

640xauto.jpg

Tur sonrası Acun Ilıcalı, Fatih Terim'in iskelesine yanaşarak, Terim'in eşi Fulya Terim ile objektife poz verdi.

640xauto.jpg

Yeni sezon kamp çalışmalarına 2 Temmuz'da başlayan AEK, hazırlık maçlarında ilk galibiyetini Galatasaray karşısında aldı.

AEK 0-1 Miedz Legnic
AEK 0-0 AEK Larnaca
AEK 0-0 Korona
AEK 0-0 Atromitos
AEK vs Aris (Yangın nedeniyle iptal)
AEK 3-2 Galatasaray

Bu ne rezillik hocam transfer yap yoksa istifaa

Hocam helal olsun , hocam helal olsun , hocam helal olsun .
Transfer nöbetinde yazınca kendim bile irkildim madem sonuçlar böyle nasıl şampiyon olabildik diye düşündüm sen aklıma geldin.
Sen çık gel Rodrigues diye oynatılmayan küstürülmeye çalışan adamdan manyak performans al , sen gel herkesin nefretliği dalga geçtiği donk'dan pogba katkısı al ( şaka değil ) , sen gel Nagatomo diye mermi gibi şak oynayıp katkı verecek topçu aldırt ve oynat .
10 numarasız ,Kanatları çürümüş ,Beklerin biri şaka gibi biri ise ara ara sakat ,Stoperler şansa dan dun vuran ikili ( Serdar inanılmaz oynadı ligin büyük bölümünde kabul )
Takımdan şampiyon çıkart ve yedeğin bile yok .:hat::hat::hat::hat:

EMPEROR bu takımın hali ne böyle TERİM ayarını çekme zamanı gelmiş bunlara kupa öncesi küsküyü dayayalım hocam.

Merak ettiğim şey hoca olur da başarısız olursa anti-Tudorcular ama geçen sene takımı Tudor hazırlamıştı savını kullanırlar mı ?

Olmaz diyemiyorum şahsen her hocaya yapılan bir şey

Yapılmazsa da Hamza hocaya yapılan o günlerde ki baskının ne kadar boş olduğu ortaya çıkmış olur

Anti hamzacı olarak takımı şampiyon yapmasını prandelliye bağlamam lakin şampiyon yaptıktan sonra götü başı dağıttı yaptığı her açıklama , her hamle nefret etmeme sebep oldu hala da hiç sevmiyorum inş floryaya yolu düşmez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt