Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV) - Sayfa 552 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aziz Yıldırım in Atalay için Galatasaray ne veriyorsa iki üç katını verin demesine rağmen Galatasaray a kazandıran büyük vizyoner
Atalay daha büyük yıldız olacak

Galatasaray düşmanlarının.....

Cebinden bonservis ödemeyip forvet almayan, Rodrigues’ten gelen ve Ozan’dan gelecek parayı cebine indiren Fatih Terim’i kınayalım arkadaşlar.

Cebinden bonservis ödemeyip forvet almayan, Rodrigues’ten gelen ve Ozan’dan gelecek parayı cebine indiren Fatih Terim’i kınayalım arkadaşlar.
Rodrigues ve Ozan'ın Terim'le birlikte düşen performanslarının satışlarına olan olumsuz etkisini de lütfen unutmayalım. Belhanda transferini kendisine yeteri kadar komisyon verilmediği için veto etmiş hoca bu da içeriden gelen bir bilgi, paylaşayım dedim.

Rodrigues ve Ozan'ın Terim'le birlikte düşen performanslarının satışlarına olan olumsuz etkisini de lütfen unutmayalım. Belhanda transferini kendisine yeteri kadar komisyon verilmediği için veto etmiş hoca bu da içeriden gelen bir bilgi, paylaşayım dedim.

Rodrigues’e maaş zammını da hoca yaptırtmış, tabiki öncesinde Rodrigues’le anlaşıp zam miktarının yarısının kendisine verilmesi koşuluyla.

Imparator senin yuce hikmetinden sual olmaz ama Gomis ve Rodrigues'le konusmayip neden Belhanda'yla konusursun ozellikle kal diye?

Bundan sonra cikacak rezaletlerin vebali senin boynunadir. Mart ortasina dikkat et.
TRT Spor'a konuşan Rodrigues, "İstanbul ve Galatasaray'ı çok seviyorum. Ailem de çok seviyordu. Oğlum İstanbul'da doğdu. İstanbul hep kalbimde olacak. Ancak futbol böyle bir şey. Fatih Terim benim için bir baba gibiydi. Takımdan ayrılmamı istemedi ama bu transfer benim ve G.Saray için önemliydi" diye konuştu.

TRT Spor'a konuşan Rodrigues, "İstanbul ve Galatasaray'ı çok seviyorum. Ailem de çok seviyordu. Oğlum İstanbul'da doğdu. İstanbul hep kalbimde olacak. Ancak futbol böyle bir şey. Fatih Terim benim için bir baba gibiydi. Takımdan ayrılmamı istemedi ama bu transfer benim ve G.Saray için önemliydi" diye konuştu.

Ee burada demek istedigi kulubumun menfaati icin istemeye istemeye gittim onlar da zaten istemeye istemeye yolladi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt