Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV) - Sayfa 559 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şşişşt gizli kuşlar! Sexy çilekler!
Sesiniz kesildi birkaç saatliğine.. yenilsek burası yangın yeriydi şimdi.. Ama merak etmeyin, er ya da geç hepiniz öpeceksiniz bükemediğiniz eli : )

Yahu su a.gücüne geçen ay bodrum spor 4 gol attı bakın bodrum spor diyorum iyi anlayın tamam hocamizdir saygı duyarız da bokunu çıkarıp ağır bir rakip ekarte etmiş muamelesine gerek yok takımın fiziği kimyası alt üst durumda ve halen elde avuçta ise yarar bir tek transferde yok bu durumdan yönetim kadar hoca da suçlu

Yahu su a.gücüne geçen ay bodrum spor 4 gol attı bakın bodrum spor diyorum iyi anlayın tamam hocamizdir saygı duyarız da bokunu çıkarıp ağır bir rakip ekarte etmiş muamelesine gerek yok takımın fiziği kimyası alt üst durumda ve halen elde avuçta ise yarar bir tek transferde yok bu durumdan yönetim kadar hoca da suçlu
Kazanan her zaman haklıdır ve bu gecenin kazananlarından biri de Hocamızdır.. puan kaybında hocaya saydırılması normal ise kazandığımızda Hocamızın hakkını elbette teslim edeceğiz.

hocam ya nasıl kudurtuyorsun :)
18130.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt