Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV) - Sayfa 611 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ligi bir şekilde götürüyor ama avrupa sahnesine çıkınca bütün makyajı dökülüyor.ben artık avrupada başarılı bir takım istiyorum bunu da fatih hoca ile başaramayacağız.
Uefa kupasını namağlup kazanıp şampiyonlar Ligi'nde çeyrek final oynamış bir hoca için bu tür karamsarlık nereden kaynaklanıyor ?

Yani öyle her senede bu tür başarıyı yakalayan bir ülkede değiliz sonuçta.

Fenerin bir çeyreği ile uefada yarı finali mevcut.

Bizim şampiyonlar kupasında bir yarı final.
Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek final ve UEFA kupa şampiyonluğu mevcut.

Türkiye futbol tarihinde elde tutulacak toplam 5 başarı var ve bunun 2sinde bu adamın imzası kayıtlı.

Geçmiş başarılarına kimsenin bir şey dediği yok zaten ha keza ligi de götürüyor ona da eyvallah ama avrupa da olmuyor işte bu bariz belli tek amaç lig şampiyonluğu ise kaldın hoca ama avrupa da eski şaşalı günlere dönme hedefi varsa bende ayrılıktan yanayım 18 yıl önce ki başarıları sayıp durmanın bir manası yok diye düşünüyorum

Adamın elindeki forveti satın sonra da 2. yarı ne idüğü belirsiz forvet alın ondan sonra da hocaya laflar. (fatih hocayı beğendiğimden değil)

Korkarım ki yaz dönemi Belhanda'ya sahip çıkıp göndermeyecek.

Enteresan şekilde beğeniyor bu yunus çapsızını.
Fatih Terim değişim derken gerçekten köklü bir değişimi kast ediyordu tıpkı ocak ayında olan gibi gelen gidenin çok fazla olduğu bir transfer dönemi yaşarız bence yazın da

Ayrıca eğer Ozan/Rodrigues filan satılmamış olsaydı Belhanda 'nın satılmasına izin verirdi Fatih Terim bence ...

Tüm imkanlar derken?
Geldiğinden beri ne kadar transfer bütçesi verildi hocaya?
İmkanlardan kastım kankası Abdurrahim'in de bulunduğu rahatlıkla sözünü geçirebileceği bir yönetimle çalışması. Ha transfer bütçesi dersen de daha devre arasında Kasımpaşa'nın forvetine 10 m gömdük. Belhanda gibi birine teklif geliyor sattırmıyor falan. Galatasaray kariyerinin hiçbir döneminde Florya'ya bu kadar hakim olmamıştır sanırım.
Adamın elindeki forveti satın sonra da 2. yarı ne idüğü belirsiz forvet alın ondan sonra da hocaya laflar. (fatih hocayı beğendiğimden değil)
Gomis'le problem yaşayıp satılmasında ısrar eden Fatih Terim yahu bunu kendi bile inkar etmez? O ne idüğü belirsiz forveti de Terim'in rızası olmadan aldıklarına inanmamızı beklemiyorsunuz herhalde.

kaliteli yabancı hoca getirecek paramız yok bize lider hoca lazım okan diyorsunuz evet iyi hoca bencede ama medya 2 yenilgide yer çocugu
terimi karşısnda görünce muhabirler dügmeleri yanlıs ilikliyor

sizin hayalini kurdugunuz fantaziler genc hocalar filan bizim ligte büyük takımlarda tutması cok zor

Terim gibi Avrupada onca başarı yaşatmış adamın avrupa kariyerini 1 vasat sezona göre değerlendirmek biraz komik oluyor. Sene sonu orta sahayı degistirerek revizyonu tamamladıktan sonra görelim. Malum italyan gibi 4er 4er tecavüze uğratmadığı sürece çöp muamelesi yapılmamalı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt