Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV) - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
15c2a7af51d5e19794137c0bcc80d6ea.jpg

senol-gunes-saglik-kontrolunden-gecti-3747478_o.jpg

Hocam 2-3 iyi transfer yapacaktir. Besiktas, Trabzon, Basaksehir, Bursa, Konya maclarini icerde oynamamiz bir avantaj. Bundan sonra her mac muhtemelen full cekecegine gore guzel bir ikinci devre bizi bekliyor.

Şu an takımdaki çoğu yabancıda gazla çalışacak oyuncular yalnız çok iyi denk geldi xd Ndiaye, Maicon, Fernando, Gomis hatta Belhanda.

İster sevin,ister sevmeyin ama -kendi istemedikçe- emekli olana kadar kalmalı. Başka türlü bu takımda onun gölgesi oluyordu.

Ben kendini iyi hissetiği sürece kalması fikrindeyim. Başarılı olur,olmaz o ayrı ama en azından diğer teknik adamlara gölge olmamış olur.

kaan ayhan, emre akbaba, mirallas isimlerinde gelismeler bekliyorum devre arasinda

bu arada garanti stoper ve sol bek aldirir gibi

İster sevin,ister sevmeyin ama -kendi istemedikçe- emekli olana kadar kalmalı. Başka türlü bu takımda onun gölgesi oluyordu.

Ben kendini iyi hissetiği sürece kalması fikrindeyim. Başarılı olur,olmaz o ayrı ama en azından diğer teknik adamlara gölge olmamış olur.

İlk defa sana katılıyorum. Artık başarılı olsa da olmasa da çok sabredilmeli. Bu camianın TD’si FT’dir. Nasıl United’ın Ferguson’sa ve gittikten sonra United çökmeye başladıysa bizim de Ferguson’umuz Terim olmalıdır.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt