Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV) - Sayfa 726 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Onunla neden olmuyor?

Renktas, eksik bilgilerime siginarak sanki takimimizin oturmus bir taktigi yok gibi gozlemliyorum. Her buyuk takimin kendine gore bir felsefesi ve oyun kültürü olur. Tarihimizin en büyük hocasi olarak kabul edebilecegimiz Fatih hoca da ise takimimiza oturmuş bir felsefe getirememis gibi hissediyorum. Ne oynadığımız ve ne bekleyebilecegimiz belli degil sanki. Psikolojik oyunda ama gerçekten buyuk ustat. Birçok basarida ise emegi buyuk. Herzaman saygiyi hak ediyor. Lakin ben ulkemizin en onemli markasi olan Galatasarayin kenfi felsefesine uygun oturmus bir oyunu olsun istiyorum. Bunuda en buyuk hocamizin basarmasi gerek

hocam hazir Fernando da kendisini bulmusken:

Nando
Mariano Luyindama Marcao Nagatomo
Fernando Donk
Fegh Belhanda Onye
Cagne

yapip, gecen sezon olan o muazzam ikili OS yeniden oynatma zamani geldi

Renktas, eksik bilgilerime siginarak sanki takimimizin oturmus bir taktigi yok gibi gozlemliyorum. Her buyuk takimin kendine gore bir felsefesi ve oyun kültürü olur. Tarihimizin en büyük hocasi olarak kabul edebilecegimiz Fatih hoca da ise takimimiza oturmuş bir felsefe getirememis gibi hissediyorum. Ne oynadığımız ve ne bekleyebilecegimiz belli degil sanki. Psikolojik oyunda ama gerçekten buyuk ustat. Birçok basarida ise emegi buyuk. Herzaman saygiyi hak ediyor. Lakin ben ulkemizin en onemli markasi olan Galatasarayin kenfi felsefesine uygun oturmus bir oyunu olsun istiyorum. Bunuda en buyuk hocamizin basarmasi gerek

Ben de olmuyor diyince genel anlamda olmuyor diyorsun sandim

Simdiye kadar cok guzel oldu valla

Bundan sonra da olacagina inanmamak icin bir sebep yok

Oynanan oyunu eleştirilere saygı duyarım ki bende eleştiriyorum.

Teknik taktik eleştiri yapılır ama bu sene özelinde şampiyonluk giderse asla eleştirmen açıkçası ağır şekilde.

Şampiyon olacak takım nasıl şampiyon yapıldığı açık açık ortada. Bu tür ortamda şampiyon olmak imkansız değil ama çok zor açıkçası.

bi takıma sistem kolay kolay gelmiyor , biraz sabır oynatmak istedigi oyun tarzı modern bence, sistem getirirken bile yarıştayız

1.5 senedir maçları izlerken anlamadığım için soruyorum renktaş tam olarak getirmek istediği sistem nedir ve sen bunu nasıl farkettin?

Bir sonraki maçta daha dikkatli bakmak istiyorum gerçekten göremediğim nedir diye.
takım geçiş oyunu oynamaya çalışıyor ama stoperler yeni savunmadan yavaş yavaş hızlı cıkmaya başlıcaz ortasahalar istikrarsız , santrafor yeni kanatlar sisteme uymuyor . ffp var . ha diyince sistem oturmaz renktaş bence . giordiola bile ilk sene cityde cuvalladı

takım geçiş oyunu oynamaya çalışıyor ama stoperler yeni savunmadan yavaş yavaş hızlı cıkmaya başlıcaz ortasahalar istikrarsız , santrafor yeni kanatlar sisteme uymuyor . ffp var . ha diyince sistem oturmaz renktaş bence . giordiola bile ilk sene cityde cuvalladı

Tam tersi değil mi durum?

Sanki biz Terim gelmeden geçiş oyunu ve direkt hücum oynuyorduk ama hoca daha set oyununa ve topla sahip olmaya yakın bir şey denemiyor mu?

Tam tersi değil mi durum?

Sanki biz Terim gelmeden geçiş oyunu ve direkt hücum oynuyorduk ama hoca daha set oyununa ve topla sahip olmaya yakın bir şey denemiyor mu?
Hocanın bir oyun Mentalitesi var ve hep aynı olmuştur.

Sorun şu ki bu oyunu her oyuncu ile oynayamaz. Bu kadro profili ile oynaması mümkün değil zaten.

Şu anki oynatığı oyuna kendiside inanmıyor ve idare edici bir çözüm olarak görüyordur büyük ihtimalle. Topa sahip ol ve bir şekilde oyunu rakip sahaya yık. Ama kreatif oyuncu eksikliğimiz mevcut bu oyunda da. Bir fegholi mevcut az çok işte sadece. Okadar çok düz oyuncumuz var ki bu takımda pozisyona girmesi çok zor böyle set hücumlarda ki bunu hemen hemen tüm maçlarda görüyoruz maalesef.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt