Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV) - Sayfa 732 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu sene şampiyonluk çok önemli çünkü bu sene Allahın izniyle şampiyon olursak Türk futbol tarihi değişir ve Galatarayımız bu ligi Bayerni olur ağır saçmalamazsak on senede 8 9 şampiyonluk dönemleri başlar.Allah Kerim Fatih Terim

Hocam artık futbolcuları mehter marşı eşliğinde mi çalıştırırsın, müslüman olanları toplu cumaya; hristiyan olanları kilise ayinlerine mi götürürsün, kurban mı kestirirsin, rakipler kazanamasın diye büyü mü yaptırırsın, Arap tayfa için otelde kral dairesi kapatıp oryantel mi getirirsin, siyahi futbolcularımız için kokain mi temin edersin bilmiyorum ve umurumda da değil açıkçası. Fakat nasıl yapıyorsan yap şampiyon yap bizi. Kaç tane maçta hakemi bahane ettin. Al sana fırsat. 5 maç kazan şampiyon ol. Bu saatten sonra şampiyonluğu kaybedersek bunun sorumluluğu direk sana yazılır bilesin.

Hala FT'in FT olduğunu kanıtlamak için mükemmel bir şans.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam artık futbolcuları mehter marşı eşliğinde mi çalıştırırsın, müslüman olanları toplu cumaya; hristiyan olanları kilise ayinlerine mi götürürsün, kurban mı kestirirsin, rakipler kazanamasın diye büyü mü yaptırırsın, Arap tayfa için otelde kral dairesi kapatıp oryantel mi getirirsin, siyahi futbolcularımız için kokain mi temin edersin bilmiyorum ve umurumda da değil açıkçası. Fakat nasıl yapıyorsan yap şampiyon yap bizi. Kaç tane maçta hakemi bahane ettin. Al sana fırsat. 5 maç kazan şampiyon ol. Bu saatten sonra şampiyonluğu kaybedersek bunun sorumluluğu direk sana yazılır bilesin.

Hala FT'in FT olduğunu kanıtlamak için mükemmel bir şans.

1) Irkcica
2) Bahane mi etmis, yoksa cidden hakem hatalari sonucu mu etkilemis (VAR'a ragmen)
3) Sampiyonlugu kaybetmek bu noktada ancak Medipol'un yapacagi bir sey degil midir

Terim gelmeden onceki hali dusunun bjklilerin bi taraflarinin nasil kalktigini fenerlilerin bizle nasi dalga gectiklerini unutmayin. Terim sonrasi gunes kacti ersun yalan oldu. Bu sene sampiyon olursak basaksehiri bitiririz fener zaten bitik bjk kuculmeye devam edecek. En az 4 sene daha ligi forse ederiz yabanci serbestisiyle.

Benim yaptığım mizahın ırkçılık olduğunu düşünen varsa gitsin kendini tımarhaneye filan kapatsın. Deli misiniz nesiniz ya. Bazen hakikaten insanı yormaktan başka bir şey yapmıyorsun Hamza.
Defalarca şampiyonluk ve FT hakkında parağraflarca post attım hala neyini soruyorsun bana bildiğin halde?

Yani saka olunca irkcilik olmuyor mu saniyorsun? Irkci bir saka.

Yorumun diger ofsayt kismina gelince, oyle bir tonun var ki idrak etmesi guc. Sanki bu lig cok dandik bir lig, biz ligin acik ara en iyi takimiyiz, hic hakemler yuzunden puan kaybetmedik iyi oynasak hakemi de yenerdik hakemler bahaneydi, sampiyonluk yarisindaki rakibimize de hakemlerce puanlar hediye edilmedi, sampiyonluk sezon basindan beri avuclarimizin icindeydi de buradan verirsek bunun yegane sorumlusu Terim olur o da bunun hesabini veremez, 9. sezonunda 8. sampiyonlugunu kazanamadigi icin winner ozelligini kaybetmistir diyebiliriz o durumda.

Yok boyle bir kafa.

Terim gelmeden onceki hali dusunun bjklilerin bi taraflarinin nasil kalktigini fenerlilerin bizle nasi dalga gectiklerini unutmayin. Terim sonrasi gunes kacti ersun yalan oldu. Bu sene sampiyon olursak basaksehiri bitiririz fener zaten bitik bjk kuculmeye devam edecek. En az 4 sene daha ligi forse ederiz yabanci serbestisiyle.
Basaksehir'in mamasi kesildi artik. Belediye secimlerinden sonra resmen bittiler. Önümüzdeki sezonda tüm kadrosu sözlesmesi biten topculardan olusacak. Simdi sampiyon olamazlarsa bir daha asla olamazlar. Emekli tayfasi.

Besiktas'in Senol Günes'ten daha iyi bir teknik direktör bulmasi mümkün degil. Yabanci getirseler kendi takimi kurana kadar, ligi taniyana kadar Terim alir yürür. Yerlilerden Terim'in eline su dökecek biri zaten yok.

Fener'in bir sürü kiralik topcusu gidecek, kadrosu rezalet durumda. En iyisi Harun ve Dirar olan takimi toparlamalari 2 sene sürecektir. Ersun kalirsa bayram ederiz yüksek ihtimalle. Zajc, Tolgay ve Serdar Aziz gibi ipsiz sapsiz topculari doldurdular.

Geriye Galatasaray ve Trabzonspor kaliyor.

Yani saka olunca irkcilik olmuyor mu saniyorsun? Irkci bir saka.

Yorumun diger ofsayt kismina gelince, oyle bir tonun var ki idrak etmesi guc. Sanki bu lig cok dandik bir lig, biz ligin acik ara en iyi takimiyiz, hic hakemler yuzunden puan kaybetmedik iyi oynasak hakemi de yenerdik hakemler bahaneydi, sampiyonluk yarisindaki rakibimize de hakemlerce puanlar hediye edilmedi, sampiyonluk sezon basindan beri avuclarimizin icindeydi de buradan verirsek bunun yegane sorumlusu Terim olur o da bunun hesabini veremez, 9. sezonunda 8. sampiyonlugunu kazanamadigi icin winner ozelligini kaybetmistir diyebiliriz o durumda.

Yok boyle bir kafa.
Evet Hamza ben ırkçı bir pisliğin önde gideniyim, benim Allah belamı versin. Ben nasıl böyle bir şerefsizlik yapmışım ya. Beni toplumdan soyutlayın hatta yetmez sınır dışı edin. Şampiyonluğu kaybedersek de sorumlusu dış güçlerdir. Üzerimizde oyunlar oynanıyor fakat Allah kerim Fatih Terim.

Şampiyonluğu kaybedebiliriz, bu oldukça yüksek bir ihtimal. Ve evet böyle bir durum olduğu takdirde sorumlusu Terim olur ama Terim'in yeterince kredisi bulunuyor bu takımda. Gönderip yerine kimi getirmeyi düşünüyorsunuz? Sürekli teknik direktör değişikliğinden herkes çok sıkıldı.

Şampiyonluğu kaybedebiliriz, bu oldukça yüksek bir ihtimal. Ve evet böyle bir durum olduğu takdirde sorumlusu Terim olur ama Terim'in yeterince kredisi bulunuyor bu takımda. Gönderip yerine kimi getirmeyi düşünüyorsunuz? Sürekli teknik direktör değişikliğinden herkes çok sıkıldı.
TD'liği bıraksın başkan olsun diye boşuna demiyoruz.

Evet Hamza ben ırkçı bir pisliğin önde gideniyim, benim Allah belamı versin. Ben nasıl böyle bir şerefsizlik yapmışım ya. Beni toplumdan soyutlayın hatta yetmez sınır dışı edin. Şampiyonluğu kaybedersek de sorumlusu dış güçlerdir. Üzerimizde oyunlar oynanıyor fakat Allah kerim Fatih Terim.

Bu kadar alinmana gerek yoktu, zaten dikkat edersen ilk mesajimda sana irkcisin demedim mesajin irkcica dedim. Sen de farkina varmis olacaksin herhalde bu durumun ki irkci degil diye savunmadin. Saka formundaki irkcilik da tehlikelidir bence toplum icin.

Sampiyonlugu kazanirsak kazandiran kimse, kazanamadigimizda kazanmamiza sebep olan da onlar olacaktir. Bu isin icinde Terim'in yaninda yonetim, topcular, hatta taraftar vardir. Sans bu mevzunun bir parcasidir. Soyle bir asterisk dusmek gerekir ki sampiyonluk kaybedilirse ekstra bir sebep olarak hakemler one surulebilir.

Neticede hakemler bizden nice puanlar almis, rakibimize nice puanlar hediye etmislerdir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt