Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV) - Sayfa 768 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yaşın kaç senin?

dinamokiev-fenerbahce.jpg

Terim: "İşin gerçeği, 8-18 puan meselesinde, şahsi kanaatim odur ki çok kişi inanmadı. Zaten genel kanı belliydi o zaman. Ben hep söylüyorum, matematiksel olarak olayın içindeyseniz, bir umut var demektir."​
Terim: "Vazgeçmemiz mümkün değil. Biz böyle çok yerden geçtik. Ben o sözü çok içimden söyledim. Şu ana kadar Allah mahçup etmedi."​
Terim: "Yetiştik, yakaladık, geçtik. Bu çok önemli bir şey. Hayatım boyunca temkinli konuştum. Hiçbir zaman büyük konuşmam ama iddialı konuşurum. Galatasaray camiası da bugünkü maçtan sonra daha çok sarılacaktır bu işe."​

Soylemisim iste, bu maca hakem diyen net sekilde GS dusmanidir diye

Galatasaraylı olmak , objektif olmamayı gerektirmez.. Bu maçı hakem sayesinde aldık demedim. Bazı pozisyonlarda hakem desteği de oldu, dedim. Erman Toroglu nu dinle, guvendiğin , inandıgın hakem hocalarını dinle, sonra bana cevap ver..

Galatasaraylılık konusuna gelince.. 3. golden sonra apartman inledi.. Sampiyonluğu her seye ragmen hakettik. Sen istediğini düşün, umurumda degil.

Galatasaraylı olmak , objektif olmamayı gerektirmez.. Bu maçı hakem sayesinde aldık demedim. Bazı pozisyonlarda hakem desteği de oldu, dedim. Erman Toroglu nu dinle, guvendiğin , inandıgın hakem hocalarını dinle, sonra bana cevap ver..

Galatasaraylılık konusuna gelince.. 3. golden sonra apartman inledi.. Sampiyonluğu her seye ragmen hakettik. Sen istediğini düşün, umurumda degil.

Hakem destegiyle maci kazandik dememis misin

Hangi pozisyonda desteklemis? Penaltimiz tekrarlatmadigi pozisyonda mi?

bazı pozisyon falan demedin
"Biraz da hakem desteği ile maçı kazandık"
dedin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt