Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV) - Sayfa 772 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Peki dün karşılaştığımız, sezonun ilk yarısı düşme potasında olan takımın bizi maç içinde düşürdüğü durumları, on kişi iken öne geçmesini, eksik kalmasalar üçüncü golün gümbür gümbür geliyorum demesini, yine on kişi ve geride iken pozisyon bulmasını nasıl açıklıyorsun?

Rize’nin yükselişte olmasıyla ve Galatasaray’ın mükemmel bir oyun ve kadroya hakim olmayışına bağlıyorum. Netice odaklı Türkiye futbolunda günümüz şartlarında, hele ki bu sezon iyi futbol kimsenin umurunda değil. Öyle eleştiriliyor ki takımı ve ülke futbolunu bilmeyen biri bu takımın her sene şampiyonalar liginde çeyrek final, yarı final oynadığını düşünür.

Bir savaş yaşanıyor ve bu savaşta Galatasaray ordusunun başında Fatih Terim dışında her kim olsa o savaşı kaybederdi.

Rize’nin yükselişte olmasıyla ve Galatasaray’ın mükemmel bir oyun ve kadroya hakim olmayışına bağlıyorum. Netice odaklı Türkiye futbolunda günümüz şartlarında, hele ki bu sezon iyi futbol kimsenin umurunda değil. Öyle eleştiriliyor ki takımı ve ülke futbolunu bilmeyen biri bu takımın her sene şampiyonalar liginde çeyrek final, yarı final oynadığını düşünür.

Bir savaş yaşanıyor ve bu savaşta Galatasaray ordusunun başında Fatih Terim dışında her kim olsa o savaşı kaybederdi.
Anlıyorum yani bir kaç maç hariç aşağı yukarı bir buçuk sezondur tüm deplasman maçlarının böyle oluşu da o zaman bu savaş yüzünden.

Oysa ben bize karşı yürütülen savaşa değinmedim. Madem değindin bu savaşa karşı en iyi silah nedir, sahaya çıkıp takır takır top oynamak. Biz bunu özellikle bir buçuk sezondur deplasman maçlarında yapamıyoruz. Kimi iç saha maçları bile bu yüzden sıkıntılı geçti. Her maçta mı hakemlik bir durum oluyor veya bu savaş hissettiriliyor?

Hani Premier League diyorsun, Şampiyonlar ligi çeyrek ve yarı finali diyorsun ama aynı ligde oynadığımız hemen hemen her takım bize deplasmanda ecel terleri döktürüyor, bir buçuk sezondur.

Katıldığım nokta şu, evet bu savaşa karşı Fatih hoca dışında başka kimse ile gelemezdik. Çünkü sağolsun yönetimin yapması gerektiği açıklamaları da kendisi yapıyor. Ama gel gelelim bu bir buçuk sezondur iyi futbol oynamadığımız gerçeğini değiştirmez. Bu yüzden her ne kadar bu noktaya katılsam da, diğer taraftan daha iyi top oynasak bu savaşı çok daha kolay kazanmış olurduk.

Bir çok kırılma anı olan maçlar oynadık, ilk aklıma gelen iç sahada Akhisar maçı. O maçta da çok kötüydük ve belki de bir kaç saniye ile kazandık. Hakemlik de hiç bir şey yoktu. Kazanamasak ağır yara alacaktık. Bu da mı bu savaşın eseri olacaktı?

Son düzenleme:
Gelecek sezon istedigi transferler sonra, gene böyle kanser yapici ve insanin hayat enerjini calan top oynatirsa, o zaman taraftarin elestirme hakki olacakmi?

Bi her hafta bizim maclara bakiyorum, ondan sonra mesela Hoffenheimin (yani süper yüksek bütceli Man City falan da degil) macina bakiyorum ve sasiyorum. Adamlarin bütcesi bizden düsük ama zevkli top oynuyorlar.

Forvetleri biraz daha az mal olsalar, ve tonca gol kacirmasalar, adamlar gene rahat SL giderdi.

Son zamandaki süper SL maclariyla elestirmek salakca olur. Orda 3 takimin bütcesi acayip yüksek ve Ajax da klas generasyon ve hoca bulmus. Onlarla elestirmek haksizlik olur.

D6cE7AaXkAAFAKN.jpg

bu gülüşün anlamını biliyoruz dostlar

Gelecek sezon istedigi transferler sonra, gene böyle kanser yapici ve insanin hayat enerjini calan top oynatirsa, o zaman taraftarin elestirme hakki olacakmi?

Bi her hafta bizim maclara bakiyorum, ondan sonra mesela Hoffenheimin (yani süper yüksek bütceli Man City falan da degil) macina bakiyorum ve sasiyorum. Adamlarin bütcesi bizden düsük ama zevkli top oynuyorlar.

Forvetleri biraz daha az mal olsalar, ve tonca gol kacirmasalar, adamlar gene rahat SL giderdi.

Son zamandaki süper SL maclariyla elestirmek salakca olur. Orda 3 takimin bütcesi acayip yüksek ve Ajax da klas generasyon ve hoca bulmus. Onlarla elestirmek haksizlik olur.
ftor hocamı eleştirenlerden biri de benim
ama defans bktan dedik yaptığı transferlere bakılırsa gayet iyi durumda. forvet transferinde kaotik bir durum oluştu. buna rağmen iyi kötü gol atan bi forvetimiz var, üstelik sezon sonu paraya çevrilecek gibi. FFP'nin de olduğu bir ortamda üstelik şampiyon da yaparsa, hatta 2 kupayla bitirirse yeni sezonda şans vermemek adil olmaz. defastan memnun olmayıp, kendi istediği adamları aldırdığında defansın sınıf atladığını gördük. Aynı hamleleri ortaya yaparsak müthiş takım kurarız.

Fakat benim korktuğum şeylerden biri de, ömer, muğdat gibi transferleri çok seven bi yapıya sahip. ben alır bundan yıldız yaparım diyebilen bir karakter. bu tür hamleleri insanı korkutmuyor değil tabi. 2011 sonrası kadroyu da kendi kurmuştu, bence yazın yapılacak kadroyu kendisi oluşturmalı

Sanki Beşiktaş Fenerbahçe Başakşehir üçlüsü deplasmanlarda gümbür gümbür oynuyor da bir biz oynamıyoruz.

Sonuna kadar imparator Fatih terim.

Onlarla ne alakası var? İyi oyun görmek isteyenlere "ligimizin seviyesi bu, rakiplerimiz de öyle" gibi şeyler söylemenin amacı ne? Bu haftalarda önemli olan şampiyonluk tabi iyi ya da kötü oyun fark etmeden hep beraber destek olmalıyız ama genel olarak Terim'i eleştirenlere şöyle argümanlarla gelmek saçma..

Hocamizi ligin 4 bir yanini sarmis ITlerle mucadelede cok degerli buluyorum. Futbol fln hikaye, bu sezon acikca gostermistir ki bu itler en ufak zaafimizi yakalayip bizi bitirme gayesinde. Basimizda da hoca gibi kuvvetli bir lider olmasa mazallah fbnin durumuna bile dusurebilir bu seytan herifler. O yuzden Hofenheim fln bunlar hep safsata. Leipzige oyle diyorlardi heriflerin forveti kulagim agriyor diye oyundan cikti Rte stadinda. Hocamiz ile her daim iri diri ve digeri neydi hatirlamiyorum ondaniz

Ne kadarı doğru acaba? Görüşlerinizi merak ettim sadece herhangi bi art niyetim yok..
Dogru olmasi muhtemel. Kabul. Gizli el neyin oldugu belli degil. FETO mu acaba? :asd:
Evet zamaninda Gülen GS'de influence kazanmak icin lobbizm ve bu tur isleri yapmis olabilir okay - fakat neden? Neyi elde etmis olacakti? Ben bunun mantigini yillardir ariyorum.

Ha bu kadar kavgali, futboldan menmis felan.

45885

Buyrun size tanistirayim. David Nielsen. Adami cocuklugumdan hatirliyorum. Piskonun tekigidi. Ama suan ve yillardir aslinda tdlik yapiyor ve o zaman ne kadar manyaksaydi simdi o kadar sakin. Adam bu arada Danimarkada en iyi tdlerden biri. Bi gun Danimarka'da arabam ile gezerken radyo raportaji cikti herifin. Cekip bir kenara arabayi dikkatlice dinlemeye basladim. 1 saat suren raportaj adamin bu sozunu cok iyi hatirliyorum; Bazi insanlar icindeki sakinligi cok erken buluyor. Ben cok gec buldum ama eminim ki her insan o ic sakinligi ve tercrubeyi er ya da gec bulacaktir. Gencligimde ne kadar hata yaptigisam bugun o kadar dogru isler yapiyorum. Hic biseyden pisman degilim hatta iyiki oyle oldu diyorum dedi. Cok iyi hatirliyorum. Fatih Terim ile karsilastirdim bu adami o gun. Hepimiz biliyoruz cunku Fatih Terim o zamanlar ne manyak oldugunu.

Dogru olmasi muhtemel. Kabul. Gizli el neyin oldugu belli degil. FETO mu acaba? :asd:
Evet zamaninda Gülen GS'de influence kazanmak icin lobbizm ve bu tur isleri yapmis olabilir okay - fakat neden? Neyi elde etmis olacakti? Ben bunun mantigini yillardir ariyorum.

Ha bu kadar kavgali, futboldan menmis felan.

Ekli dosyayı görüntüle 45885

Buyrun size tanistirayim. David Nielsen. Adami cocuklugumdan hatirliyorum. Piskonun tekigidi. Ama suan ve yillardir aslinda tdlik yapiyor ve o zaman ne kadar manyaksaydi simdi o kadar sakin. Adam bu arada Danimarkada en iyi tdlerden biri. Bi gun Danimarka'da arabam ile gezerken radyo raportaji cikti herifin. Cekip bir kenara arabayi dikkatlice dinlemeye basladim. 1 saat suren raportaj adamin bu sozunu cok iyi hatirliyorum; Bazi insanlar icindeki sakinligi cok erken buluyor. Ben cok gec buldum ama eminim ki her insan o ic sakinligi ve tercrubeyi er ya da gec bulacaktir. Gencligimde ne kadar hata yaptigisam bugun o kadar dogru isler yapiyorum. Hic biseyden pisman degilim hatta iyiki oyle oldu diyorum dedi. Cok iyi hatirliyorum. Fatih Terim ile karsilastirdim bu adami o gun. Hepimiz biliyoruz cunku Fatih Terim o zamanlar ne manyak oldugunu.
bu salak ne kastetti bilmiyom da gizli el denilen mehmet ağar

Ne kadarı doğru acaba? Görüşlerinizi merak ettim sadece herhangi bi art niyetim yok..
Gençlik ve futbolculuk dönemiyle alakalı yazdıkları doğru olabilir de sonrasında saçmalamış genelde. Durmadan tekrarladığı gizli elden kasıt da fetö galiba ama alakası yok yani hocanın. 12 Mayıs için yazdıkları da komik sadece. Paylaştım diye katıldığımı falan düşünmeyin yani..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt