Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV) - Sayfa 810 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ego mu? Ne egosu yahu, sadece fikir ve mantik yürütme. Kendine yapildigi zaman hosuna gitmeyecek bir seyi baskalarina yapmamak. Aynisi Soner Yalcin icin de gecerli. Sadece sorular sorup ortaya iddialar atmis. Peki kanit?
Bu tür şeylerin kanıtı olması çok zordur çünkü bu tür şeyler belirli kişiler arasında yapilir zaten kişi itiraf etmedikçe KANIT bulunamaz..x futbolcuyu niye transfer etmek istediniz diye sorulsa yahut neden x futbolcuyu milli takıma cagirdiniz cevabına beğendim der geçersin am herkes menajer işi olduğunu bilir Erol Alkan meselesi gün gibi menajer işi olduğu ortada,kanıtlayabilirmisin? Hayır..

Bu tür şeylerin kanıtı olması çok zordur çünkü bu tür şeyler belirli kişiler arasında yapilir zaten kişi itiraf etmedikçe KANIT bulunamaz..x futbolcuyu niye transfer etmek istediniz diye sorulsa yahut neden x futbolcuyu milli takıma cagirdiniz cevabına beğendim der geçersin am herkes menajer işi olduğunu bilir Erol Alkan meselesi gün gibi menajer işi olduğu ortada,kanıtlayabilirmisin? Hayır..
Böyle seylerin kokusu cikardi eger gercekten bir sey olsaydi. Ortaya sorular ile iddia atanlardan baska hic bir sey yok.

Böyle bir şey olsaydı hocanın "evet" videosu çekmediği için hükümetle ters düştüğü, milli takımdan kovulduğu, kebapçı basması akabinde medya tarafından aforoz edildiği ve neredeyse bütün ülke tarafından linç edildiği dönemde ortaya çıkardı. Ülkenin yarısı hocadan nefret ediyordu, siyasi kaynaklara da ters düşmüşken ve medyada bu kadar düşmanı varken böyle bir şeyin ortaya çıkmama olasılığı "0".

Siz yine de kafanızdaki versiyona inanabilirsiniz tabii. İnanç dünyasına karışmayı doğru bulmuyorum.

İlk döneminde yerli jenerasyonun ve Hagi-Taffarel gibi yıldızların;
Üçüncü döneminde şike sürecinden dolayı dağılmış olan Fb-Bjk'nin,
Dördüncü döneminde de ilk sezon Tudor'un kondisyonunun,geçen sezonda da rakipsizliğin ekmeğini yiyen şanslı adam.İkinci döneminde bunların hiçbiri olmayınca foyası ortaya çıktı.

Dördüncü döneminde de ilk sezon Tudor'un kondisyonunun,geçen sezonda da rakipsizliğin ekmeğini yiyen şanslı adam.İkinci döneminde bunların hiçbiri olmayınca foyası ortaya çıktı.

uzun zamandır bu kadar isabetli bir yorum görmemiştim

GSC App

Evine asmis galiba

4992ad264ee.jpeg

@Mehmet Ocak

Gel hele gel

8 puan geriden gelip sampiyon yapti,yapamaz dedin Fatih Terim istifa diye konu actin sampiyon yapti

Yine hangi bahaneler ile hoca’nin basarisina gölge düsürmeye calisacaksin,tudor’un yükledigi kondusyon diyemezsin baska arguman bul

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt