Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV) - Sayfa 834 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
o belhandayı gönderme hoca sen başına çook iş açacak güvenmeye devam et satılmasına karsı cık
gecen sene fegulıye uğrasıldığı kadar belhandayla uğrasılsa coktan satılmıstı
marcao basta olmak uzere oyunculardakı yılışıklık cıvıklık ise bambaşka bi konu.

Şimdi Sezar'ın hakkı Sezar'a. Hocamız Türk Futbol Tarihinin en büyük teknik adamıdır. Almadığı kupa kazanmadığı başarı yok. Eğer iki sezon önce kendisi gelmemiş olsa idi takım son iki sezonda şampiyon falan olamazdık net bir şekilde.

Gelgegelim doğru analiz yapmak için son iki sezon şampiyonluklarımıza bir bakalım. Nasıl şampiyon olduk? Hocanın maç özelinde yaptığı doğru analizlerle (iki sezonda da bjk ve başak maçları) şampiyon olduk. İki sezonda sahamızda yaptığımız ikişer maçı aldık ve şampiyon olduk. Ancak herkesin de kabul edeceği üzere 1.5 yıldır top mop oynamıyoruz . Yani gerçekten top oynamıyoruz. Bireysel kalite ve günlük performanslar belirliyor her şeyi. Ayrıca bence o bireysel kalite de güden güne düşüyor. Durum şu ki iki sene önce ki kadromuz bence daha iyiydi bu akşam Denizli'ye karşı çıkan kadrodan. Gelecek ne gösterir bilemem ama ben hocanın son iki yıldır işin hakkını verdiğini (futbol anlamında) düşünmüyorum. Bu sene Terim açısından da dönüm yıllarından biri olabilir bu kadar başarısına rağmen...

Bu aglaklik ne yahu haha. Terimci falan degilim de terimciler nerde simdi diye yapanlar takim kazaninca kendileri ortalikta olmazlar

Takıma Terim'den iyisini geleceğini düşünmüyorum,gitsin falan da ama bu uyuşuk futboldan da bıktım.Hücumdaki herifler çok statik kalıyor.Geldiğinden beri iyi oynadığımız bir tane deplasman yoktur herhalde.Hepsi bıçak sırtı geçiyor.Ben Terim'den daha iyi bir futbol beklerdim ama maksimumu bu sanırım bunu kabullendim artık.

Maça gelirsek Selçuk yerine Donk oynasaydı da aşağı yukarı böyle oynayacaktık.Ayrıca Ahmet-Cagne değişikliğini benim tanıdığım hoca yapmaz.Levent'in işi diye düşünüyorum.

Hoca dan bisey olmaz. Futbol un temellerini bilmiyor. Futbol bilgisi hala 90larda kalma.
Bugün ilk önce bekleri yollayip, 22-25 aralarinda fazla kosa bilen bekler alsaydik, her mac 9 kisi degil 12 kisi türk takimlara karsi oynardik.
Ama biz yetmedi, zaten varligi olmayan Selcuk oynuyor, bir mac var 5 mac yok olan bir Belhanda ile yine bir sezona cikiyoruz.
Yani beklerin yavas ve yasli, bir belhanda, birde gittin 33 yasindaki Babel i aldin.
Futbol zekasi ile de illa 13 milyon verdirip, onyekouru alacagina gittik o parayi diagne ye verdik. Simdi soruyorum size, bu mu Imperator? Bu mu Galatasaray mizi cok düsünüyor, yada paralarimizi öyle basa heba ediyor? Akil var mantik var, ama bizde öyle bisey gezmiyor.
Onyekuru gidiyor, ve sen 30 yas üstü adamlar aliyorsun onun yerine, ve hic bi yerde tutunamayan bir emre mor u sanki zidane mis gibi ümit besleyip aliyorsun. Aptallik dan baska bisey degil bizim yaptigimiz.

Takım tel tel dökülünce yurt dışından kondisyoner geldi de 298352345 kere hocalıktan bihaber oldukları belli olmuş yardımcılar hala niye yanında Fatih hoca ????

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt