Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV) - Sayfa 131 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fatih Terim | Teknik Direktör (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
6 yildir bekliyorlar zaten

images

cirkin kocaya varmak istemeyen kızı bu adamla evlenmezsen evde kalırsın diye korkutmaya calısan yaslı teyzeler gibisiniz.

8 sampiyonluk,1 uefa kupasi,3 Turkiye kupasi,5 super kupa ve 3 tsyd kupasi kazanmis birine ‘cirkin’ benzetmesi yapmak anca Rakip takim taraftarlarin yapacagi bir benzetmedir

Onlarin gözünde cirkin evet ömürleri Galatasaray’in basinda olan Fatih Terim’in kupa kaldirmasi ile gecmis

8 sampiyonluk,1 uefa kupasi,3 Turkiye kupasi,5 super kupa ve 3 tsyd kupasi kazanmis birine ‘cirkin’ benzetmesi yapmak anca Rakip takim taraftarlarin yapacagi bir benzetmedir

Onlarin gözünde cirkin evet ömürleri Galatasaray’in basinda olan Fatih Terim’in kupa kaldirmasi ile gecmis
haha
cirkin kocaya ikna edemeyen yaslı teyzeler bu sefer de damadın mal varlıgını saymaya baslar.

Yahu Allah aşkına bir toplasın kendisini artık yaa

3 senedir takımın başında ismi var ama kendisi yok

Sezon bitti açıklamalarda bulundu

Artık bir şeyleri değiştirme zamanı geldi dedi. Futbolcunun geçmişine yatırım yapmayacağız dedi.

Bugün ise Götze'yi istediğini öğreniyoruz

Şaka mısın sen hoca yaa

Böyle devam edeceksen etme bir zahmet

Yonetim aleni sekilde hocayı gondermeye calisiyor. Kampa transfer yetissin dedi hicbir sey olmadi. Istedigi oyuncular bir bir alinmiyor. Hoxa da yonetimin ekmegine yag sürüyor. Sene sonunu goremez buradaki terim dusmanlari da kina yakar gibi. Allah yardimcisi olsun
yıllardır terimin en büyük hayali ardaydı, yönetim karşı olmasına rağmen onu bile aldı.. hocayı göndermek isteselerdi niye en büyük hayalini gerçekleştirdiler?
terimin bu sezon için hiçbir bahanesi kalmadı artık, bakalım bu kadar çok istediği ardası ne mucizeler gerçekleştirecek!!

yıllardır terimin en büyük hayali ardaydı, yönetim karşı olmasına rağmen onu bile aldı.. hocayı göndermek isteselerdi niye en büyük hayalini gerçekleştirdiler?
terimin bu sezon için hiçbir bahanesi kalmadı artık, bakalım bu kadar çok istediği ardası ne mucizeler gerçekleştirecek!!
Hoca aralikta istedi simdi geldi. 6 ay santrafor alamadilar vedati mhy yi mensahi istedi alamadilar. Vedat simdi 18e gidiyor. 12 agustosta kampa yetistirmeliyiz dedi gelen giden yok. Bunlar bizim bildiklerimiz yonetim kafasina gore is yapıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt